Wild Cheerleaders vybojovaly 4. místo na mistrovství republiky

10. 06. 2013 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Velký úspěch vybojovaly naše Wild Cheerleaders na mistrovství republiky, které proběhlo ve dnech 1. a 2. června. V kategorii Free style pom dance vybojovaly skvělé 4. místo, při čemž za bronzovou medailí zůstaly pouhých 1,5 bodu.

Letošní mistrovství republiky probíhalo ve dvou dnech. Hned první den měly Wild Cheerleaders na soutěžní ploše své zástupkyně, konkrétně v soutěži dvojic. V té nakonec vybojovaly 15. místo z celkových 23 dvojic, což vhledem k tomu, že pro tuto dvojici to bylo jejich první soutěžní vystoupení v této kategorii, není rozhodně špatný výsledek.

V neděli pak dle harmonogramu Wild Cheerleaders otevíraly soutěžní kategorii Free style pom dance, což podle Andrey Malečkové, kapitánky týmu, „nebylo zrovna šťastné, přece jen jít první ze všech svých soupeřů nemusí být zrovna výhoda.“ „Pak už jsme to ale neřešily a sestavu jsme si chtěly jen pořádně užít,“ dodává s úsměvem Andrea.

Soutěžnímu vystoupení předchází pečlivá příprava ve smyslu stejného líčení, účesu a v neposlední řadě kostýmů, nevyjímaje dlouhou fyzickou přípravu a nácvik choreografie. Celá tato příprava nakonec Wild Cheerleaders stačila na skvělé 4. místo. Ke třetímu místu scházelo pouhých 1,5 bodu. „Trochu nás to mrzí, ale i tak bereme naši bramborovou medaili za motivaci do dalších soutěží, zvlášť s tím vědomím, že do medaile chybělo tak málo,“ uzavírá Andrea Malečková.

Dívky ale po úspěchu rozhodně nezahálejí a už co nevidět vyrážejí bojovat o další pódiová umístění. V sobotu 15. 6. je čeká další soutěžní klání v Liberci.

A pokud vás, slečny, tento úspěch navnadil a rády byste také okusily, jaké je to být úspěšnou cheerleader, neváhejte a staňte se součástí týmu Wild Cheerleaders. Přihlásit se můžete přes e-mail wildcheer@seznam.cz.

Autoři: Andrea Malečková, Jakub Kopecký Foto: Wild Cheerleaders,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

09. 10. 2019 0

Oh, I think I‘ve found myself a cheerleader

Číst více
14. 05. 2017 0

Finalistka Miss Agro č. 10 - Nikola Holanová

Číst více
13. 05. 2017 0

Finalistka Miss Agro č. 9 - Kateřina Mičulková

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙