Změny v dopravě na Suchdol!

13. 05. 2020 0 1 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Díky distanční výuce zůstaly změny v dopravě na naši alma mater mnohým z vás utajené. Přitom jde o změny podstatné, vůbec bych se nebál říct kritické.

Pokud se do školy dopravujete naším legendárním autobusem, nic se pro vás nemění. Nastoupíte do stosedmy jako obvykle a až do zastávky Kamýcká či Zemědělská univerzita náleží starost o váš život pánu... řidiči. Těm z vás, kdo používáte vlastní vozidlo, se však obrátí svět (nebo aspoň jeho část z Podbaby po Kamýckou) vzhůru nohama.

Řízení do školy má svá specifika. Prosvištět kolem řeky sedmdesátkou. Na kruháči v Podbabě podřadit na dvojku. Hned za kruháčem to rozhulit, co to dá, a levým pruhem předjet ploužící se autobus. Tak pokud tohle zkusíte teď, dostanete z protisměru přes čumák protijedoucím vozidlem. V kopci na Suchdol se totiž změnily jízdní pruhy. Místo dvou pruhů vedoucích do kopce teď vedou dva z kopce, zatímco nahoru se jezdí jen jedním. Nádavkem přibyl v obou směrech cyklopruh u krajnice (YES!!! Konečně se mě na kole nebude nikdo pokoušet zabít).

Nabízí se samozřejmě otázka, jak bude po této změně doprava na Suchdol vypadat, až jedinému pruhu do kopce bude kralovat stosedma se svým brutálním výkonem a nepřekonatelnou rychlostí. Nicméně pokud vám momentálně v mysli vyskakuje otázka "PROČ" se třemi vykřičníky, podtržená, v tučném fontu a možná i se sprostým dovětkem, rád bych vás odkázal na stránky městské části Suchdol, kde je celá změna odborně odůvodněna.  

Autoři: David Eremiáš
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙