Známe vítězky Miss Agro 2023!

19. 05. 2023 0 2 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
23. ročník legendární akce znovu po roce přitáhl na ČZU davy lidí, věhlasné kapely a hlavně deset finalistek soutěže o korunky Miss Agro a Miss iZUN.

V úterý 16. května se Suchdol znovu otřásl v základech. Zahráli Vintage Wine, Jamaron, Marpo & Troublegang a na závěr legendární Chinaski. I přes chladnější počasí dorazilo na zemědělský festival tolik lidí, že bez problému zaplnili kampus a místy halekali refrénu hlasitěji, než samotní interpreti.

Hlavně se ale soutěžilo o korunky pro královny (nejen) krásy. Finalistky si střihly vlastní choreografii, krátký rozhovor, volnou disciplínu ve vlastní režii, tradiční jízdu na mechanickém býku a závěrečné defilé ve večerních šatech.

Titul Miss iZUN na základě internetového hlasování získala Beenzu Munkombwe Muzyamba, vůbec první zahraniční vítězka v jakékoliv kategorii.

Druhou vicemiss v kategorii Miss Agro se stala Tereza Velechovská. Korunku první vicemiss si odnesla Barbora Pleskačová. A titul a korunka Miss Agro pro rok 2023 putuje k Adrianě Brabencové!

Titul Strongman 2023 pro sebe naprosto famózním výkonem ukořistil Tomáš Najman.

Všem vítězkám, vítězům, stejně jako všem účastnicím a účastníkům gratulujeme. Vám všem, kdo jste dorazili a vydrželi až do konce, mockrát děkujeme, byli jste skvělí! A těšíme se na vás příští rok.

Na kompletní fotoalbum z Miss Agro 2023 se můžete podívat na našem Facebooku.

Autoři: David Eremiáš Foto: Aleš Hlaváček
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

08. 04. 2024 0

Vstupte do světa příležitostí: Forbes - Mladé Česko 2024

Číst více
02. 04. 2024 0

Známe finalistky 24. ročníku Miss Agro!

Číst více
01. 04. 2024 0

Restaurace Na Farmě má nového majitele!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙