Kravál na větvi!

11. 04. 2016 0 0 Out of ČZU Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Máte chuť zajít s kamarády na pokec a nevíte kam? Farma či Jih praskají ve švech? Zkuste kavárnu nedaleko naší univerzity.

Kravál na větvi je menší příjemná kavárna kousek od našeho kampusu ČZU. Konkrétně ji naleznete na Suchdolském náměstí, které se nachází jednu autobusovou zastávku za Zemědělskou univerzitou.

V dopoledních hodinách tu probíhá mnoho zajímavých aktivit pro ty nejmenší z nás a jejich doprovod. A po poledni, konkrétně od 13 do 23 hodin, má kavárna otevřeno pro širokou veřejnost.

Možná si teď říkáte, co je na tomto místě tak zvláštního? Nejedná se totiž pouze o klasickou kavárnu jako takovou. Pořádá se tady mnoho workshopů na atraktivní témata. Dále zde máte možnost vyzkoušet výtvarné či pohybové dílny.

A pokud si chcete jen zarelaxovat a odpočinout si po náročném dni ve škole nebo práci, probíhají na tomto místě po večerech různé akce. Můžete si sem přijít poslechnout hudbu, podívat se na divadlo a také sem zajít na kus řeči o literatuře.

Máte nějaký nápad na akci, co by se dala zrealizovat? Neváhejte se s ní svěřit majitelkám celého tohoto projektu. Nové nápady určitě jen uvítají! Více informací na facebooku.

Zaujalo vás to? Chystáte se jít toto místo probádat? Neváhejte a běžte! Kavárna pro veřejnost totiž ke konci dubna končí. Nemusíte však zoufat. Workshopy, dílny a večerní akce zde budou i nadále probíhat.

Odpolední kavárna se pak opět otevře v zimním semestru. 

Autoři: Veronika Šmídová Foto: Pavel Moucha
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

13. 03. 2020 2

Sedm typů kavárenských povalečů

Číst více
01. 05. 2017 4

Začíná zkouškové! Tipy na místa, kde se můžete učit!

Číst více
27. 02. 2017 7

Novinky na ČZU: Máme antistresový koutek!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙