Okoř se šťávou otevírá festivalovou sezónu 2016

24. 05. 2016 0 0 Out of ČZU Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Jak se zpívá ve známé české písničce: "Na Okoř je cesta, jako žádná ze sta". Proto si tu cestu nenech ujít a vyraž na ni s námi. Festival Okoř se šťávou totiž vypukne již tuto sobotu 28.5., kde jinde než v podhradí zříceniny. 18. ročník nabídne 13 hodin hudby bez přestávky. Tak neseď doma a pojď si trsnout!

Letos se startuje již v pravé poledne, tedy ve 12:00 vystoupením usměvavého zpěváka Voxela. Toho vystřídá dvojice s názvem ATMO Music. Kapela České srdce Vám představí svou novou desku "Noční motýl" a ve 20:00 si nenechte ujít nadějnou skupinu Slza. Můžete se těšit i na zvučná jména jako UDG, Wohnout, Sto zvířat či Rybičky 48, která budou festival oproti loňskému roku uzavírat.

Akci již tradičně moderuje vtipný Pavel Anděl s ještě vtipnějším Lukášem Pavláskem. O zábavu tedy nouze rozhodně nebude.

Atmo Music

Slza

Program

Hlavní pódium:

12:00     Voxel

13:15     ATMO Music

14:45     UDG

16:15     Wohnout

17:15     Všichni Svatí

18:45     České srdce

20:00     Slza

21:15     Sto zvířat

22:30     Visací zámek

00:00     Rybičky 48

Druhé pódium:

Účinkující na druhém pódiu budou vystupovat mezi kapelami na pódiu hlavním. Těšit se můžete na eFeM, The Snuff, The Fellas, Michaela Foreta či The Train Robbers.

Wohnout

Rybičky 48

Doprava:

Autobusem

Na festival bude jezdit kyvadlová doprava, linka 350 z Dejvické (kulaťáku), z Veleslavína a Kladna linka A23 X-Okoř. Uvedené autobusy budou jezdit i po skončení akce.

Po skončení akce pojede autobus i do Slaného.

Autem Hlídaná parkoviště s poplatkem 100 Kč za auto.
Vlakem

Možnost dopravit se odpoledním Cyklohráčkem, který vás doveze až k hradu. Vyráží v 13:18 z Masarykova nádraží, zastaví v Bubnech, Dejvicích, Veleslavíně a Ruzyni. Jede do Noutonic, které jsou kousek od hradu, dorazí v 14:17.

Na kole  V areálu bude hlídaný prostor pro kola. Cena je 50 Kč za kolo.

Stanové městečko:

Pro návštěvníky festivalu zdarma, a to přímo v areálu pod hradem.

Vstupenky:

Vstupenky v prodejních sítích Ticketstream, Ticketportal a Ticketpro, nebo přímo na Okoři. Na místě bude možné vstupenky koupit za 590 Kč/osoba. Rodinná vstupenka pak vyjde na 1390 Kč. Kapacita festivalu je limitovaná, tak si pospěšte, ať na Vás v předprodeji ještě zbyde.

POZOR:

Naše univerzitní noviny Vám nabízí možnost dostat se na festival Okoř se šťávou zdarma. Co pro to udělat? Stačí do středeční půlnoci (25.5. 00:00) odpovědět na následující soutěžní otázku:

"Které 2 skupiny zahrají na letošní Okoři se šťávou úplně poprvé?"

 
a) Wohnout a Rybičky 48     b) Slza a Atmo music    c) Sto zvířat a UDG
 
Své odpovědi nám zasílejte na e-mailovou adresu: soutez@izun.eu. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 šťastlivce, kteří se na Okoř podívají zdarma. Jména výherců zveřejníme ve čtvrtek dopoledne na našich facebookových stránkách, tak nás sledujte. Třeba se štěstí usměje právě na Vás. Držíme palce :-)
 
 
Na festival zve i moderátor Lukáš Pavlásek:
 
 
Plakát Okoře se šťávou
 
Veškeré informace naleznete na http://www.okorsestavou.cz/
Autoři: Aneta Kučerová Foto: Petra Lehečková, Okoř se šťávou official,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

14. 04. 2018 0

iZUN Music Challenge is on!

Číst více
05. 03. 2018 0

Pojeďte s KTV na letní kurz!

Číst více
08. 12. 2017 1

Vánoční koncert ČZU aneb když dva vidí totéž, není to totéž

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙