A můžem se jít klouzat!

15. 11. 2018 0 0 Sport Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Semestr se nám láme ve dví a venku už začíná pomaloučku přituhovat. Zimomřivci již nasadili zimní arzenál a jen hrstka statečných se stále drží v podzimním hábitu. Prostě počasí, že by psa ven nevyhnal. A když, tak jen zvednout nožičku a zase hup dom.

Nezoufejte však! Na všem se dá najít něco pozitivního, ani přelom podzimu a zimy není výjimkou. A jako každý rok i letos si budete moci zkrátit čekání na Ježíška bruslením na některém z připravovaných veřejných kluzišť. No řekněte sami, co je lepší, než v tomto období vzít svou drahou polovičku bruslit na led a ruku v ruce si dopřát pár držkopádů?


 

Zřejmě nejatraktivnější v tomto ohledu je pro nás suchdolany každoroční kluziště na Kulaťáku. To bude letos v provozu od poloviny prosince až do konce února 2019. Bruslit zde budete moct od 9:00 do 21:00, a to zcela zdarma. Pokud nemáte brusle, nezoufejte, rádi vám je, za drobný poplatek, půjčí. Pro studenty zde navíc budou platit slevy na ISIC. Krom půjčovny zde bude v provozu i bruslící školička, servis bruslí a malé občerstvení.


Dalším profláknutým bruslícím místem je Letná. Zde letos přibude i několik novinek. Hned tou první je prodloužená provozní doba. Modřiny zde budete moci sbírat od 1. 12. 2018 do 24. 2. 2019, a to jak jinak než zdarma. Navíc nebudete muset ani dávat pozor na skříťata, protože pro ta bude hned vedle jejich vlastní dětská plocha. A po namáhavém sportovním výkonu pak bude možný relax ve vytápěném stanu s vlastním gastro koutkem. Samozřejmostí je i škola s renomovanými instruktory, půjčovna a servis bruslí. Led bude otevřený každý den od 9:00 do 21:00, o svátcích pak s menším omezením. Těšit se můžete také na různé společenské akce, jako je například Čertovské kluziště nebo Valentýnské bruslení.


 

Pokud se nemůžete dočkat a chcete hupnout na led již teď, doporučuji některou z krytých hal. Malá sportovní hala na Výstavišti Holešovice je k dispozici každý víkend od 16:15 do 18:30. Zaplatíte zde sice vstupné, ale jsou to opravdu symbolické hodnoty. Pro nás dospělé je to 50 Kč na neomezený čas.
Zimní stadion Letňany má otevřeno i v týdnu, takže už máte skvělou výmluvu, proč zatáhnout přednášku. Otevírací doba pro jednotlivé dny je upřesněna na webu.
A nakonec něco pro movitější. Zimní stadion Hvězda pod Bořislavkou má otevřeno každou neděli od 17:30 do 19:30. Vstup už vás ale vyjde na 100 Kč za 2 hodiny.
Všechna zmíněná místa samozřejmě nabízejí půjčovnu a servis bruslí.


Tak na co ještě čekáte? Šup pro čepici, polštář na zadek a jde se na trojitého Axela!


Autoři: Kristýna Stehlíková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

07. 04. 2020 0

Můj karanténní deníček

Číst více
27. 02. 2020 0

Milý YouTube, stůj při nás!

Číst více
29. 10. 2019 0

Odkud se vzalo? Díl 2.

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙