Finalistka Miss Agro č. 8 - Olesia Zhytna

12. 05. 2017 2 {{ articleTotalLikes }} Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Olesia je kreativní, nápaditá a sentimentální dvacetiletá studentka. Jejím hlavním koníčkem od dětství je krajinomalba, protože ráda pozoruje přírodu a tím se inspiruje. Velký význam pro ni má estetika ve všem, proto se snaží vyhledávat nebo tvořit krásu všude, kde to jde. Miluje společnost a zajímavé akce (tohle je jeden z důvodů proč se vlastně přihlásila na Miss Agro). Je upřímná (někdy až moc), ale velice empatická slečna. Má ráda, když se jedná férově, proto se snaží být ve všem spravedlivá.

iZUN: Co studuješ na ČZU a proč sis vybrala zrovna tento obor?

Jsem v 2. ročníku PEFky a studuji podnikání a administrativu. Je to docela zajímavý obor. Původně jsem ho vybrala, protože to hezky znělo (smích). Ale postupem času jsem zjistila, že i náplň studia, respektive předmětů, mě baví a proto jsem ráda, že zde studuji.

iZUN: Co bylo Tvojí motivací přihlásit se do Miss Agro?

Byla to jen okamžitá reakce na mail s pozvánkou. Řekla jsem si - proč ne? Pokud vyhraju, tak to bude skvělé. A pokud ne, tak o nic nepřijdu. A tak svého rozhodnutí nelituji a rozhodně mě to baví.

iZUN: Jak trávíš svůj volný čas?

Když mám volno a neučím se, tak ráda jdu nebo jedu někam na výlet, nebo se setkávám s kamarády. Nemůžu žít bez svého okolí. Někdy, když mám náladu (nebo nemám), maluji přírodu - to mě dokáže uklidnit a mám potom radost z výsledku.

iZUN: Jak bys popsala svojí povahu?

Jsem nápaditá slečna, která miluje svět a hledá v něm to nejlepší. Od kamarádů často slyším, že jsem velmi náladová. :) Nemám ráda přetvářky a zbabělost. Snažím se být maximálně upřímná, i když to občas není jednoduché.

iZUN: Čemu v životě nikdy neodoláš?

Cestování, zajímavým lidem, dobrému jídlu a kvalitnímu vínu.

iZUN: Máš nějaký životní sen?

Být v životě šťastná. No a nějaký hezký domek ve Španělsku u moře by také nevadil. :)

iZUN: Jaký je Tvůj typ vysněného muže a čím Tě dokáže rozesmát?

Toto je docela složitá otázka. :) Mám ráda, když se muž stará o svou ženu, váží si jí, chrání a splňuje její sny. S takovým mužem každá žena začne doslova kvést a stane se pro něj vysněnou ženou. Bylo by skvělé, kdyby také měl smysl pro umění a humor. Pak nebude problém mě čímkoli rozesmát.

iZUN: Jaké je Tvoje neoblíbenější místo na ČZU?

Docela ráda navštěvuji menzu, obdivuji výbornou chuť oběda a povídám si s kamarády. Také se mi líbí místnost Testovacího Centra, je tam moc hezky, i přestože se tam píšou testy.

iZUN: Co všechno jsi ochotná udělat pro vítězství (nejen v Miss Agro)?

Bojovat o vítězství do konce. Ale nezapomínat na lidskost, protože je občas důležité nevyhrát, ale zůstat člověkem, než naopak.

iZUN: Čteš iZUN.eu?

Poslední dobou si občas něco přečtu, dříve skoro ne.

iZUN: Jaký je tvůj názor na klecový chov drůbeže?

Klecový chov sám o sobě není špatný, ale to jen v případě, když bude určena správná rovnováha mezi lidskými požadavky a pohodlím zvířete. Bohužel se na této volbě zvíře podílet nemůže, proto člověk nese dvakrát větší odpovědnost. Nepodporuji farmy, kde se se zvířaty zachází ošklivě, proto se snažím hledat v obchodech vejce a maso pocházející z biochovu.

Top komentář
13 května, 2017 - 16:23 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Nejhezčí ze všech!

Mrkni taky na tohle

19. 05. 2017 1 0

První vlna rozhovorů z Miss Agro!

Číst více
18. 05. 2017 0 0

24 hodin

Číst více
17. 05. 2017 12 0

POGO. SLZY. PLAVKY. ČZU má svou 19. královnu!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Odpovídáte na komentář {{ commentParentAuthor }}.

Naši partneři

  • Dáme zkoušku KPMG Red Bull CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP