iZUN kalendář 2013 slavnostně pokřtěn!

12. 10. 2012 1 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Univerzitní klub Kruháč byl v úterý svědkem výjimečné události. Křtil se nový iZUN kalendář pro rok 2013. Ten tak po třech měsících dostal finální podobu a poprvé se představil veřejnosti. O co všechno jste přišli, pokud jste se v úterý nezúčastnili?

Akce hlášená dlouho dopředu měla na Kruháč přilákat všechny milovníky krásy. Největším lákadlem totiž, vedle samotného kalendáře, byly samotné dívky. A tak už od půl deváté byl Kruháč nebezpečně zaplněný, což v tuhle hodinu rozhodně nebývá pravidlem.

Top komentář
14 října, 2012 - 02:29 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

těch lidí

S malým časovým skluzem moderátoři Honza a Martin lehce po deváté hodině představili program celého křtu. Pak následovala půlhodinová video projekce ze zákulisí focení. To po počátečních menších problémech se zvukovou technikou přikovalo pozornost všech, kteří dorazili, na plátno. Pikantní záběry rozhodně zaujaly.

Moderátoři Jan Lukáčik a Martin Vaňátko.

Čas se nachýlil a nastala hlavní nejdůležitější chvíle celého večera. Během druhého moderátorského vstupu si kluci na podium postupně pozvali celý produkční tým, který se na kalendáři podílel. To už ale všichni čekali, až se ukážou ty hlavní hvězdy celého večera, holky z kalendáře.

Fotograf Roman Konvalinka.

Slečna z publika si vyzkoušela pózování před objektivem. Příští dívka do iZUN kalendáře? :)

„Kluci, na co se mě budete ptát, fakt mi to řekněte,“ nervózně popocházela v zákulisí Terka, kterou najdete nejen na titulní straně kalendáře. Všechny pichlavé otázky moderátorů ale zvládly s lehkostí a nadhledem a mohlo se přistoupit k samotnému křtu.

Radka Šimková

Veronika Šubrtová

Alena a Ivana Krausovi

Tereza Pavelková

Tam už se nedělo nic proti nepsaným zvyklostem křtu a politím šampaňským se tak završila tříměsíční práce na kalendáři. V tento okamžik došlo také k oficiálnímu zahájení prodeje. A nemusíte smutnit, pokud jste si ho v úterý nestačili koupit. K dostání bude neomezeně během celého zbytku roku. Za cenu 199 Kč si ho můžete objednat třeba hned, a to přímo zde.

Chvíle před křestem...

Křtíme!!!

A je pokřtěno...

Po skončení oficiální části holky kalendář zájemcům podepsaly, poctily je svým objetím nebo se nechaly společně vyfotit. Proběhla i soutěž o kalendář, a to v exování Red Bullu s vodkou. Vítěz štěstím ze získání kalendáře nemohl ani mluvit.

Soutěž v exování Red Bullu s vodkou.

Noc se nachýlila a večer pomalu končil. Večer, který doufáme, že začal tradici, která bude za rok pokračovat křtem iZUN kalendáře 2014…

Autoři: Jakub Kopecký Foto: David Borovička, Jan Rajtr
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

26. 11. 2018 0

Kdo nepije s námi, pije proti nám

Číst více
14. 05. 2017 0

Finalistka Miss Agro č. 10 - Nikola Holanová

Číst více
13. 05. 2017 0

Finalistka Miss Agro č. 9 - Kateřina Mičulková

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 14 října, 2012 - 02:29

těch lidí

| 81

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙