iZUN kalendář 2014 — od vzniku až po křest

15. 10. 2013 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Rok se s rokem sešel a čas roku 2014 se pomalu ale jistě nachyluje. Stejně tak, jako některé z vás provázel tento rok kalendář iZUN, příští rok nemusí být vyjímkou.

Den za dnem, odplouvají další dny roku 2013. Stejně tak, jako některé z vás provázel tímto rokem kalendář iZUN, příští rok nemusí být výjimkou. Nejeden čtenář si vzpomene na houpačkové počasí posledních srpnových dnů. Právě v těchto dnech se začal fotit kalendář iZUN pro rok 2014. A ačkoliv tým, který se na kalendáři podílel, se snažil seč to šlo, počasí ovlivnit nedokázal. Proto v době kdy pršelo, fotily se fotografie, pro které déšť nebyl stěžením tématem. Stejně tak, pokud byl vyžadován déšť, počasí bylo hodno učebnice meteorologických anomálií, kdy předpověď pravila tezi o padajících trakařích, ale skutečnost byla jiná. Inu, i přes všechny strasti a nástrahy této hry jménem člověče nezlob se (například vypuštění bazénu v době focení v bazénu nebo odstranění větví stromů, v době focení na větvích stromů) je dílo zpečetěno. 3 měsíce příprav, 10 dní focení a přesně 13 fotografií.

Všechny fotografie byly fotografovány, v duchu tradice kalendáře iZUN, v prostředí České zemědělské univerzity v Praze. Pozorný čtenář si jistě všimne, že na níže vyobrazené grafice je též Institut vzdělávání a poradenství, který se rovněž v trochu jiné podobě vyskytl v kalendáři.

Pod fotografie se autorsky podepisuje Jan Rajtr spolu s týmem univerzitních novin iZUN.EU. O zvýraznění už tak nepopsatelné krásy modelek se postarala make-upem Terezie Behenská. Produkci zajistil člověk svém místě nenahraditelný, Jakub Kopecký.A v neposlední řadě, to nejdůležitější - z dívek v kalendáři se můžete těšit na Lenku Stančekovou, Andreu Kocánkovou, Šárku Hulinkovou, Karolínu Fourovou a Sandru Kalinovou.

Pokud máte zájem o další rok, zkrášlený krásami dívek a prostředí ČZU, kalendář je možno počínaje zítřejším dnem objednávat zde na iZUN.EU. K jeho vyzvednutí je třeba udělat si výlet do redakce iZUN.EU. Cena zůstala lidová - 200 kč. A nezapomínejme, že Vánoce se kvapem blíží. :)Křest kalendáře proběhne již 16.10.2013 v UK Kruháč od 20:00. a nezbývá než vás pozvat na tuto jistě slavnostní událost, kterou vás kromě moderátorů provede i přítomnost modelek samotných a týmu iZUN. Kalendář, jak jinak, bude možno zakoupit i zde.

Autoři: Jan Rajtr, Jan Rajtr, Foto: David Borovička, Jan Rajtr, David Borovička, Jan Rajtr,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

15. 05. 2019 0

Nová Miss Agro 2019 zvolena! Jak probíhal legendární festival plný pití, hudby a dobré zábavy?

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙