Moravská vína v doprovodu moravských kapel. Přijďte si dát sklenku!

05. 12. 2011 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Vánoční Wine party nebude chybět ani letos. Tradiční předvánoční košt vína a posezení s přáteli v kruhové hale se blíží a již 13. prosince budete moci poválet na patře české i zahraniční skvosty a zakousnout k tomu nějaký ten sýr.

Již příští týden rozdrnčí cimbálové paličky, housle a jekot moravských tanečnic kruhovou halu. Kapely Rosénka a Šarvanci navodí na prknech RKU tu pravou moravskou atmosféru a zahrají vám do ochutnávek vín z mnoha koutů světa.

Oproti minulým ročníkům se nebudete muset bát, že byste dlouho čekali u baru. Tentokrát pro vás organizátoři připravili rovnou tři. A nejen to. V ceně 150 Kč za lístek získáte opět několik koštů vína, možnost zobání dobrot ze švédského stolu a budete se moci zapojit do vánoční tomboly.

Naše redakce na minulých ročnících rozhodně nechyběla a o tom, co vás zde čeká, si  můžete přečíst v článku „Fotoreport z Wineparty. Víno, ženy, zpěv“ nebo z letní Wine party „Kruháč provoněný lisovanými hrozny

Celá akce začíná v 19:00. Přesně v ten čas přiloží muzikanti smyčce na struny houslí a spustí ty pravé moravské. Kolem deváté hodiny by měla proběhnout barmanská show a budete si moci zakoupit lístky do vánoční tomboly. Ta se rozdá úderem desáté hodiny.

 

Přijďte se tedy podívat, přijďte prověřit své vinařské schopnosti anebo jen zjistit, kolik lahví vína jste schopni vypít, než budete ochotni tancovat. Rezervace lístků je možná na zde.

Autoři: Viktor Kořínek
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

26. 11. 2018 0

Kdo nepije s námi, pije proti nám

Číst více
01. 12. 2017 0

Víno, ženy a zpěv!

Číst více
01. 12. 2017 0

Víno, ženy a zpěv!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙