Nový bufet pro FLD a FŽP

10. 09. 2011 11 0 Univerzita Zpět na Úvod
V nové budově fakulty Životního prostředí se na začátku září otevřel nový bufet, který nahradil stravovací zařízení na FLD. Bufet je v přízemí nové budovy a značně rozšířil svou jídelní nabídku. Pojďte se podívat co si v novém semestru dáte dobrého...

Drazí zemědělci studující v budově FLD a FŽP, na konci května jsme vás informovali o ukončení provozu legendárního a pro studenty až „rodinného“ bufetu na fakultě Lesnické a dřevařské. Na vyhlášenou gulášovku a sekanou s rohlíkem sem chodili nejen studenti, ale i pedagogové, kteří často rádi poseděli a probrali palčivé problémy ve svém oboru.

Na nový bufet v budově MCEV ( fakulty FŽP) po výběrovém řízení opět vyhrála firma Maur s.r.o., která provozuje i Farmu, řeznictví a bufet na pefce. Díky tomu se i v novém prostředí můžete těšit na příjemnou obsluhu na kterou jste si v předchozím bufetu tak zvykli.

Jaruška Štizcayová odpovědná vedoucí a nová atraktivní pomocnice

Hodně jezte abyste mohli hodně pít

Při jednání o novém provozovateli byla jedním z velkých bodů projednávání možnost prodávat i nadále alkoholické nápoje. Nové zařízení se mělo podle představy vedení stát čistě nealkoholickým podnikem. Ale řekněme si upřímně, co by to bylo za sekanou, když byste jí nemohli zapít perfektně vychlazeným pivkem. Výsledkem jednání byl nakonec kompromis, který povoluje prodej piva, ale pouze čepovaného Staropramenu a pouze do třetinky. Ta by měla být prodávaná pouze k jídlu, takže hodně jezte, abyste mohli hodně pít ;-)

Interiér

Zařízení nového bufáčku je zbrusu nové, moderní a vzdušné. Při jídle máte výhled do celého přízemí a můžete pojíst buď u stolků na stojáka nebo u klasických stolečků. Vše v zelené barvě fakulty.

     

Nové prostory bufetu na FŽP

Sortiment

Nikdo nemusí mít strach, že by v novém jídelním lístku nenašel svou oblíbenou baštu ze starého bufetu. Nabídka je stejná a v mnohém rozšířená. Prvním důkazem, který vás při pohledu praští do očí jsou jídelní menu. Ta se pohybují od 45 Kč za klobásu v bagetě až po 72 Kč za hlavní jídlo, polívku a CocaColou. Novinkou je mimo jiné i gyros, palačinky, tortily, párek v rohlíku, zbrusu nový stroj na kafe a pro příznivce zdravé stravy salátové, sýrové a těstovinové mísy. Další podstatnou položkou na nápojovém lístku je i nealkoholické čepované pivo Radegast, které si můžete opět objednat do třetinky.

          

Menu, která si můžete nově objednat 

   

Jídelní lístek nového bufetu

Způsob odbavení je podobný jako v menze. Zprava jedete s tácem po pultu a z okýnek si nabíráte vše na co máte chuť. Saláty, dorty, ovoce, bagety. Starým mazákům, kteří v minulém bufetu trávili hodně času bude asi chvilku trvat, než si na nové prostředí zvyknou. Čerství studenti však velmi rychle přijmou novou podobu a styl tohoto stravovacího zařízení a stane se tak srdcem obou budov dřív, než řeknete „Borůvkový koláč“.

Otvírací doba:

Po - čt: 7:00 - 16:00

Pa: 7:00 - 14:00

Autoři: Viktor Kořínek
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
09. 04. 2019 0

Dobrey aneb za jídlem trochu jinak

Číst více
08. 03. 2018 0

Nový pavilon FLD: Základní kámen položen!

Číst více

Komentáře

Uživatel
surreal
surreal - 16 září, 2011 - 01:08

nas-rat! chci bufet a ne mc´blbost!!! ... kde se budu učit když nebude braník???

| 62
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 16 září, 2011 - 14:02

pokud potřebuješ k učení bráník jdi se léčit

| 37
surreal
surreal - 16 září, 2011 - 14:48

mjo, potřebuju - a k téhle škole prostě patří ať si kdo chce co chce říká!! ...asi nezbývá než citovat Wohnouty: "..všechno krásný jednou končí to sem nevěděl.."

| 47
majkl
majkl - 16 září, 2011 - 09:52

Tento styl stravování symbolizuje vše co je na dnešní době špatné - materialismus (styl alá mekáč), uspěchanost (nabírání jídla na tác), odosobnění (místo příjemné paní bufeťačky zmalovaná odbarvená blondýna). Vypadá to, že v době vyúky budu držet nedobrovolnou protestní hladovku! Připojuju se k surrealovi - nas-rat! R.I.P. Braníku...

| 48
klm
klm - 05 října, 2011 - 10:22

presne tsi to vystihl odosobneni, proste si vzit kus zvance, co nejrychlejc se nazrat a stejne rychle zmizet. navic me osobne neni moc prijemny jist na miste , kde kolem me proudi davy lidi tam a zpatky. ale nenadelame nic, vubec nic.

| 51
Prachy
Prachy - 18 září, 2011 - 21:29

Vytvoříme někde před MCEV pietní místečko s Braníkem (převázaným černou stužkou) a budeme vzpomínat na ty krásné časy...

| 82
VK
VK - 21 září, 2011 - 20:31

Nice.... sem pro

| 68
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 23 září, 2011 - 20:35

to snad neeeeeeeeeeee, braník forever

| 40
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 04 října, 2011 - 21:40

bufet má delší provozní dobu

| 52
Jarda
Jarda - 24 října, 2011 - 19:11

Jsem momentálně na Erasmu, ale tohle mě srazilo na kolena. Už se moc teším domů a na moji starou školu. Avšak, že si místo lahváče dám třetinku, která předpokládám bude za stejnou cenu a pak si budu muset dát Cocacolu. Tak tohle přátelé tedy ne, žijeme v České republice a ne v podělaný Americe. tak tak krásné české slovo - NA-SRAT!!!

| 52
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 08 listopadu, 2011 - 21:06

Bohužel s příchodem semestru neodešel jen starý dobrý bufet s Bráníkem a vynikající pohodou, který nebyl nikde jinde na ČZU jen na naší lesárně. Ale zavřeli i Cčko kam se chodilo pařit, zavřou i papířák na rohu BCD kde jsi sehnel pravítko naposlední chvíli před cvikem. Musím říct ještě, že máme ty vzpomínky ty nám nikdo neveme....

| 50

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙