Popasujte se s ekologií

10. 12. 2011 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Již toto úterý 13. 12. se v Kostelci nad Černými lesy bude konat každoroční akce pořádaná studenty 3. ročníku Aplikované ekologie — Pasování ekologů.  Na programu však nebude pouze pasování prváků, zábava je zaručená pro všechny, takže jste srdečně zváni!

Kromě kulturního zážitku můžete vyhrát řadu zajímavých cen v tombole, kde je pravděpodobnost výhry slovy doktora Puše jednoduše stoprocentní“. Na programu je tematické stínové divadlo, které si pro vás připravili pořádající studenti. O hudební zážitek se postarají kapely Zelená konev (vítez iZUN Music Challenge 2010) a Sníh na schodišti (vítěz naděje Beatu). Po půlnočním překvapení budou hrát jedni z předních českých DJ´s Markez, Micros a taletovaný finálový účastník RING 4 MC Zachy. Půlnoční překvapení bude PECKA na kterou nikdo nezapomene, můžeme prozradit pouze to, že budete stát a zírat s otevřenou pusou.

Začátek akce je v 19:00. Pro zájemce jsou zařízené svozové autobusy tam i zpět. Odjezd do Kostelce je v 17:30 od menzy ČZU a z Kostelce v 1:00 nebo ve 3:00 druhého dne. Cena za kompletní dopravu je 20 Kč. Lístky stojí 50 Kč pro studenty 1. ročníku Aplikované ekologie a 100 Kč pro ostatní. Už jsou pouze dva prodejní dny a to pondělí a úterý, kdy můžete sehnat lístky na fakultě FŽP, případně pohodlně objednejte ZDE nebo na emailové adrese pasovani@ekolide.cz. Tak neváhejte a přijďte nás podpořit, popasovat se s ekology a užít si super večer!

Všechny potřebné informace najdete na ofiko stránkách Pasování ekologů.

Autoři: Martin Opatrný, David Pokutný
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

22. 02. 2019 0

Nový Free Shop ČZU - nákupy zadarmo!

Číst více
06. 11. 2018 0

Oceán plastů na ČZU

Číst více
22. 02. 2016 1

Neprůchozí dveře nejsou náhodou

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙