Seznamte se s Dianou Kratochvílovou, finalistkou Miss Agro s číslem osm

07. 05. 2019 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Prestižní souboj krásy v prostředí České zemědělské univerzity se rychle blíží a nám je potěšením Vás v následujících dnech postupně seznamovat s kompletní finálovou desítkou.

Výsledek tohoto klání bude znám již v úterý 14. 5. 2019, neváhejte proto přijít své favoritky osobně podpořit přímo na finálový večer, do kampusu naší univerzity. Pro více informací nejen o finalistkách také doporučujeme sledovat oficiální webové stránky Miss Agro, facebookovou událost a opomenout nesmíme ani našlapaný instagramový profil.

Letošní rozhovory vznikly během oficiálního focení do soutěže Miss iZUN.eu za krásného počasí na půdě ještě hezčího prostředí, konkrétně Libosadu, který se nachází za fakultou životního prostředí ČZU. Všechny finalistky se nejen s focením, ale i se samotným rozhovorem popasovaly velmi obstojně. Posuďte sami.

8. Diana Kratochvílová

iZUN: Co tě vedlo k tomu, že jsi se přihlásila do Miss Agro? 

Diana Kratochvílová: Já jsem byla do soutěže zaregistrovaná na tajňačku. Přihlásily mě kamarádky, aniž bych o tom věděla, takže tam nějaká velká motivace na přihlášení nebyla. Najednou mi přišly dva emaily s tím, že jsem byla registrovaná v této soutěži, a že přihláška je úspěšně podaná. Pak to bylo jen spontánní rozhodnutí, jestli přijít, nebo ne.

iZUN: Proč si myslíš, že jsi oslovila porotu právě ty?

Diana Kratochvílová: Nad tím jsem tedy nepřemýšlela. Každá holka, která tu je, má v sobě něco, čím nějakým způsobem porotu zaujala, takže těžko říct, čím konkrétně jsem je oslovila právě já. 

iZUN: Co od této soutěže očekáváš?

Diana Kratochvílová: Nezapomenutelné zážitky, nové lidi a třeba i nějaké ty trapasy, které k tomu životu ale patří.

iZUN: Jak trávíš svůj volný čas?

Diana Kratochvílová: Ráda chodím do fitka. Ne že bych byla nějaký Schwarzenegger a zvedala tam těžké váhy, ale spíš to beru jako relax a odreagování. Taky trávím hodně času s kamarády a přítelem, jezdím na koncerty, chodím do kina a nebo si užívám takovou tu domácí pohodu doma na gauči. 

iZUN: Jak bys popsala svou povahu?

Diana Kratochvílová: Taková komplikovaná. Já si myslím, že jsem přátelská a empatická osoba, ale zároveň dokážu být i dost nervózní, protivná až nesnesitelná. Přítel říká, že by na mě někdy potřeboval příručku a návod na použití. Na druhou stranu se dokážu nadchnout pro každou blbost, a díky tomu si umím vážit všech maličkostí, které v životě přijdou. 

iZUN: Čemu v životě nikdy neodoláš?

Diana Kratochvílová: Koblihám! (smích) I když se snažím dodržovat zdravý životní styl, tak jakmile přede mě dá někdo talíř s koblihami, je to konec. Nemám žádné zábrany a veškerá vůle je pryč. 

iZUN: Máš nějaký životní sen?

Diana Kratochvílová: Podívat se do delfinária a mít možnost si s delfíny zaplavat. Mám je ráda už od malička a je to sen, který bych si chtěla v životě zrealizovat. 

Bio zpovídaného

Jméno: Diana Kratochvílová

Krátký životopis: Dianě je 23 let a studuje první ročník magisterského studia na Provozně ekonomické fakultě, obor Podnikání a administrativa. Je to člověk, který se rád baví a užívá si života. Miluje street dance a má tři bratry, kteří z původně bezbranné květinky zformovali statného rytíře. 

iZUN: Jaká je tvá představa ideálního muže a co tě dostane do kolen?

Diana Kratochvílová: Ideální muž je pro mě ten, pro kterého jsem já ideální žena. Kdybych měla být konkrétnější, tak důležité pro mě je, aby mě bral takovou, jaká jsem a taky aby měl něco v hlavě. A pokud k tomu bude i dobře vypadat, bude mít body navíc. 

iZUN: Jaké je tvé oblíbené místo na ČZU?

Diana Kratochvílová: Menza nebo jakékoliv jiné místo s občerstvením. Na světě jsou totiž dvě situace, kdy jsem protivná a nedá se se mnou mluvit a to, když je mi zima a když mám hlad, takže tyhle místa mi umí zlepšit náladu. 

iZUN: Jaký je tvůj názor na klecový chov drůbeže?

Diana Kratochvílová: A jak by se líbilo tobě, kdybys byl zavřený v kleci? Vůbec ne. Tak asi takový na to mám názor.

iZUN: Děkujeme za rozhovor!

Zaujala Vás Diana Kratochvílová? Již nyní ji můžete podpořit Vaším hlasem v přidružených soutěžích Miss Sympatie MOBIL.CZ 2019 a Miss iZUN.eu. Vítězky těchto soutěží se budou také vyhlašovat během finálového večera.

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙