Skočte „na jedno“ s redaktorem!

24. 02. 2017 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Buďte sexy, čtěte a PIŠTE iZUN s námi. Legendární pivo s redaktory je zpět.

Vážení čtenáři, po několika letech osvěžujeme tradici a šanci pro Vás podílet se na našem obsahu. Rádi bychom vystoupili z anonymní virtuální roviny a dostali se blíže k Vám. Zahajujeme pravidelná setkání se členy redakce, na nichž netrpělivě očekáváme Vaši účast, nápady, názory, návrhy, ale i kritiku.

Dojíme pro Vás  S VÁMI informace

Už to bude několik pátků od té doby, kdy se zrodila myšlenka Otevřené žurnalistiky, jež iZUN.eu přejal od britského deníku The Guardian a aplikoval ji jako vůbec první médium v České republice. Šlo o velkou událost, která značně pozměnila nejen vzhled webových stránek, ale i celkový koncept. Čtenáři mohli sami přímo ovlivňovat tvorbu obsahu, vkládat vlastní aktuality, sledovat Twitter účet (později Instagram), doplňovat informace k připravovaným článkům, zkrátka obohacovat obsah stránek o jim blízká a zajímavá témata.

Na pivo s šéfredaktorem

Ve snaze navázat se čtenáři užší kontakt se vždy jednou měsíčně konala na starém Céčku akce známá pod jménem Na pivo s šéfredaktorem. Ta - pokud měl člověk štěstí a našel v hustém dýmu daný stůl - umožnila otevřeně diskutovat nad články, přinést vlastní nápady, upozornit na novinky, pikantnosti a špeky, kterým se nedostávalo dostatečné pozornosti. Nebo si jen popovídat či zanadávat. Všem byla náruč a dveře otevřené.

Sejdeme se Na Farmě

My bychom se chtěli takřka vrátit ke kořenům a událost po letech opět uspořádat.

Zajímá nás Váš názor. Chceme opět dát Vám, čtenářům, prostor rozšířit záběr novin, otevřeně diskutovat a opustit na chvíli neosobní zónu internetu.

Budeme rádi, pokud se k nám přijdete posadit, ať už s návrhy ke zlepšení, povídavou náladou nebo ze zvědavosti, kdo že je ona ,,redakce”, jež pro Vás téměř denně píše a přináší poctivě nadojený obsah.

Sezení se odehraje v úterý

28. února 2017

Zadní stůl u prosklené stěny

Na Farmě

od

19 hodin

Další informace na FB události.

My tam budeme. A Vy?

Tě vidle,

Vaše redakce

Autoři: Tereza Daňková Foto: iZUN.eu,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

22. 11. 2019 0

Gaudeamus Alkotour ČZU 2019: ohlédnutí za titulem

Číst více
01. 04. 2019 0

Co dělat 8. týden semestru

Číst více
27. 02. 2019 20

Rektor: Důležití jsou lidé, jen budovy nestačí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙