Ticho rozhýbalo menzu. Ohlédněte se s námi za Silent disco

24. 03. 2016 2 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Tak jako předešlé roky se včera uskutečnila akce s názvem Silent disco, s podtitulem Spring party ČZU. Letos však nebyla v Kruhové hale, jako jsme byli zvyklí, ale netradičně se v tichu roztančila menza.

Tam, kde obykle najdeme studenty vychutnávající si jídlo, se ve 20:00 místního času rozsvítila barevná světla a DJs usedli za své pulty. Před vstupem do jednorázového klubu jste si za poplatek 50,- kč a ISIC, popřípadě jiný doklad totožnosti, vyzvedli černá sluchátka, která zářila dvěma barvami. Tyto barvy – konkrétně zelená a modrá - vám určovaly, kterého ze dvou DJs právě posloucháte. Zelená svítila pro DJ Poetu a na modré vlně hrál DJ Aleš Matoušek.

Silent discoNedá se říct, že by nějaká z barev po celou dobu převažovala, ale párkrát zahrál jeden nebo druhý z DJs takovou skladbu, že jste viděli všechny zpívat a tančit na chlup stejně.Žízeň bylo možné zchladit na dvou místech, hned u vchodu byl postaven bar, kde jste si mohli s Red Bullem, jak klasickým tak i ochuceným, namíchat ruský standart nebo jäger, na opačné straně se točilo kácovské pivo.Tuto jedinečnou a očekávanou akci si nenechalo ujít mnoho studentů, mohli jste zde najít nejen kolegy z jiných škol, ale také bývalé studenty ba dokonce profesory. Proto se kolem 11 hodiny večerní stalo nevyhnutelné – došla sluchátka, prostory menzy praskaly ve švech, pomalu docházel alkohol, ale atmosféra byla naprosto famózní a pokračovalo se až do jedné do rána.

Silent discoPočet lidí se odhaduje kolem jednoho tisíce, vypůjčeno bylo 700 sluchátek. Na parketu se pohybovali i lidé, kteří je neměli anebo si je vypůjčovali navzájem.Studentská organizace ČZU:Go! ve spolupráci s Red Bullem tuto akci zvládla na jedničku a my se budeme těšit na další ročník.

Top komentář
24 března, 2016 - 16:00 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Bylo to super!

Fotky najdete již brzy na našem Facebooku.

Autoři: Veronika Kysilková Foto: Veronika Kysilková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

22. 11. 2019 0

Gaudeamus Alkotour ČZU 2019: ohlédnutí za titulem

Číst více
24. 03. 2019 0

Další týden, další akce!

Číst více
05. 03. 2019 0

Nefunguje Vám jídelníček Menzy? Důvod a správnou verzi naleznete v aktualitě.

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 24 března, 2016 - 16:00

Bylo to super!

| 53
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 29 března, 2016 - 17:29

škoda jen toho vzduchu, Menza není kruháč co se vzdchotechniky týče. I to ptorstředí tam bylo mnohem horší..

| 49

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙