Všechno jsme vypili a Gaudeamus vyhráli! Hip Hip…

25. 10. 2021 0 4 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
…Hurá! Po úmorném covidovém roce jsme se konečně dočkali pořádné akce a dokázali jsme, že pořád za to umíme vzít! Gaudeamus alkotour 2021 jsme totiž s přehledem vypili a vyhráli! A jak celý večer probíhal? Pokusím se vám to shrnout z toho mála, co si z večera pamatuju.

Oproti minulým ročníkům se událo hned několik organizačních změn. Za co mohl Covid, tak že se jeden neskutečný večer rozdělil hned na 3! Místo toho, aby se všechny univerzity sportovně opíjely v jeden večer, rozdělily se do duelů s menším počtem účastníků, protože tak je to prý bezpečnější. Ani to nám ale nezabránilo porazit všechny ostatní školy. Další změna přinesla nové místo. Z Holešovic se totiž Gaudeamus přesunul na Mírák, do nechvalně známého klubu Retro Music Hall.

Říká se, že to nejlepší se má nechávat na konec, proto nastoupila zemědělka do boje až poslední, čtvrteční večer. Bylo jasné, že VŠCHT pro nás nebude ten večer žádný soupeř, protože už hodinu po otvíračce tvořili většinu účastníku zemědělci. Zaměřili jsme se proto na našeho starého známého rivala, ČVUT! Ten totiž večer před námi přepil ostatní školy na plné čáře a nasadil laťku dost vysoko. K ničemu jim to ale nebylo, protože i tak jsme je my překonali o více jak 2600 drinků!!! S celkovým počtem 7762 drinků (prasata jsme fakt!) jsme tak porazili UKáčko, VŠE, VŠCHT, POLAC i ČVUT!!! Mám takové tušení, že to od nich schytáme na hokejovce, ale to asi zase přežijem.

Čekání na průběžné každohodinové vyhlašování výsledků našim bojovníkům vylepšoval nadupaný program pod taktovkou DJ Wiche, Maniaka a našeho starého známého DJ Roxtara. Během večera se na pódiu objevilo i několik překvapení. Například v podobě všemi milovaného Mikýře, který si s Maniakem střihnul naživo jejich Úžasnou pouť internetem, a rozezpívali (nebo jak se ten náš rádoby rap dá nazvat) tak i našeho předsedu a mou maličkost. No nemiluj to!

Kdybych měla večer osobně zhodnotit, tak jsem ho prožívala na několik fází. Nejdřív se mi tam moc nechtělo, protože za rok a půl doma jsem totálně zpohodlněla a představa toho, že nejsem v 10 večer v pyžámku a v postýlce, se mi vůbec nelíbila. Jak se ale dalo čekat, bylo znát, že to byla po koroně moje první párty, a pořádně jsem to tam se všemi odpálila. Přijela jsem domů po 4. ranní a ničeho nelitovala! Nevím, zda to bylo Covidem, programem nebo alkoholem, ale se šéfíkem Lišákem jsme se shodli, že tohle byla asi nejlepší akce za poslední dekádu a kdo tam nebyl, tak rozhodně prohloupil! Snad to nebyla na další dobu poslední akce! Díky moc všem organizátorům! Bylo to boží! <3


Autoři: Bára Pohlová Foto: Aleš Hlaváček, Dominika Staščáková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

22. 11. 2019 0

Gaudeamus Alkotour ČZU 2019: ohlédnutí za titulem

Číst více
19. 11. 2018 0

Gaudeamus alkotour - ČZU edition

Číst více
24. 10. 2017 0

K boji! Aneb Gaudeamus alkotour

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙