Vůně svařáku a vánočního cukroví se rozline před menzou!

06. 12. 2017 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Hou hou hou....Vánoce jsou za chvíli tady! Pojďte s námi započít svátky ve velkém stylu a doražte na naše vánoční trhy a vánoční párty!

Pomaloučku, polehoučku se to blíží….Vánoce už nám klepou na dveře, Ježíšek na okno a Santa Claus už je na cestě na svých sněžných sobech, v popředí s rudým nosem soba Rudolfa, který mu svítí na cestu, aby z té Ameriky nezabloudil třeba do Čech.

Koho ještě nepopadla ta správná vánoční nálada (touha utrácet za rozkošně nepotřebné hlouposti a obdarovávat s nimi své blízké, cpát se vším, co Vám padne pod ruku a celý den sledovat pohádky v televizi, zatímco se pomalu roztékáte na gauči:)), navštivte naše Vánoční trhy ČZU, tady Vám vánoční náladu určitě dodají!

A na co se můžete těšit? Na hoooodně voňavých stánků. Napekli jsme pro Vás vánoční perníčky všech tvarů a barev. Budeme grilovat klobásky, které můžete zapíjet poctivým vánočním punčem nebo svařákem, silným jako noha od kulečníku. A pokud by na Vás přece jen nebyl dost silný, doporučuji přinést si placatku rumu a “tunit” ho podle libosti. Nově se můžete těšit také na MiniBar a Minidonuty. Samozřejmostí je příjemná obsluha v podobě sličných vánočních skřítků a ježíškových pomocníků od nás z iZUNU. Třeba tu ulovíte i nějaký ten tématický vánoční dárek nebo můžete obdarovat sám sebe v podobě trička ČZU (300,-), protože to se hodí vždycky. Nikdy nevíte, kdy budete muset správně reprezentovat svou školu.

Klobásky

Čert s Mikulášem vem, že ještě nemáte ani jeden dárek a že se nebrodíme po kolena v závějích bílého sněhu, ale spíše v blátě, i přesto můžeme mít super vánoční náladu!

Vánočními trhy to nekončí, můžete směle pokračovat a vydovádět se na Vánoční párty v klubu C. A když při cestě na Céčko uvidíte samotného Santa Clause nebo skřítky ze severního pólu, věřte, že jste se nepřepili svařákem! Během párty bude probíhat soutěž o nejlepší vánoční outfit. Minimálně santovské čepičky a skřítkovská ouška všichni povinně sebou!

Vstupné je nekřesťanských 40 korun, a pokud přijdete ve vánočním oblečku, tak 30 křesťanských korun.

Autoři: Michaela Kulhavá Foto: archiv iZUN.eu,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

23. 12. 2020 0

Sto lidí, sto Ježíšků

Číst více
05. 03. 2019 0

Nefunguje Vám jídelníček Menzy? Důvod a správnou verzi naleznete v aktualitě.

Číst více
24. 12. 2018 0

Poetické a veselé Vánoce!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙