Casting na Miss Agro 2022 je za dveřmi!

07. 04. 2022 0 2 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Od posledního ročníku, který se konal v roce 2019, uběhla dlouhá doba, avšak nepřipadá v úvahu, aby tento legendární festival upadnul v zapomnění. ČZU potřebuje novou královnu, která bude ztělesňovat to nejlepší z naší univerzity. A kdo ví, třeba budeš další královnou právě Ty!

Finále Miss Agro 2022 proběhne v úterý 17. května. Pokud se do soutěže přihlásíš, čeká Tě úvodní castingové kolo (19. 4. v Kruhové hale), při kterém porota vybere soutěžní TOP finálovou desítku dívek. A pozor! V letošním roce nás čeká nejenom při castingu, ale také na samotném finále, jedna velká změna. Již Tě nebude čekat žádná promenáda v plavkách! Pokud to pro Tebe byla nepřekonatelná překážka pro účast v soutěži, letos neváhej a přijď zabojovat o titul královny ČZU.

A co se děje mezi castingem a finálovým „dnem D“? Nasbíráš nové zkušenosti, navážeš nová přátelství, setkáš se s hvězdami a také budeš svědkem zákulisních příprav největšího kampusového open air festivalu v Praze. Ale především budeš po celou dobu soutěže hýčkána jako skutečná královna! A v neposlední řadě na ty nejúspěšnější čekají hodnotné ceny.

Už máš jasno? Svou přihlášku můžeš zaslat do 18. 4. 2022. Stačí vyplnit formulář, který najdeš ZDE.

Pokud stále ještě váháš nebo jen nevíš, jak celá soutěž probíhá, můžeš navštívit oficiální stránky Miss Agro, kde se můžeš podívat na videa a fotografie. 

Autoři: Martin Liška Foto: Aleš Hlaváček
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více
14. 05. 2024 0

Hlasování Miss iZUN 2024 je oficálně spuštěno!

Číst více
13. 05. 2024 0

Představujeme Lenku Štěrbovou: finalistku Miss Agro s číslem deset

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙