Chceš ušetřit nebo si naopak přivydělat? Přijď na burzu skript!

09. 02. 2023 0 2 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Kupí se vám doma hromada studijních materiálů a nemáte náladu je jednotlivě prodávat po internetu? Nemůžete sehnat potřebné učebnice? Máte rádi jednoduchá řešení? Máme pro vás dokonalé východisko. Zajděte na iZUN burzu skript, zbavte se nepotřebného nebo naopak pořiďte za přívětivou cenu potřebné! Burzu skript jsme přichystali speciálně pro vás, pro studenty, kteří si chtějí něco přivydělat prodejem starých skript, nebo naopak levně sehnat ta, která budete následující semestr potřebovat.

Jaký je princip burzy skript?


Prodej skript

V podstatě se nemusíte o nic starat, vše uděláme za vás. Stačí, když nám do menzy přinesete svá skripta a studijní materiály mezi 8 a 10 hodinou ranní. Skripta si od vás vybereme, protřídíme a pak je budeme od 11:00 do 14:30 nabízet a prodávat studentům. Po ukončení prodeje vše znovu probereme, sepíšeme a od 15:00 si můžete chodit pro své těžce vydělané peníze a neprodaná skripta. Cenu, za kterou budete chtít svá skripta prodat, si určujete sami.

Na náklady spojené s organizací a manipulací budou za každá skripta nebo studijní pomůcku předané organizátorovi účtováno 6 Kč. Za prodaná skripta či studijní pomůcky bude z obdržené částky na náklady odečteno 10 %.


Nákup skript

Není nic jednoduššího. Zkrátka za námi přijdete a zeptáte se, zda máme tyhle či ona skripta. V případě, že máme více kusů od jednoho studijního materiálu, si sami můžete vybrat, jaký kus se vám líbí nejvíce. Doporučujeme přijít co nejdříve, nejžádanější skripta, jako třeba angličtina, mizí rychlostí blesku! Může se ale také stát, že potřebná skripta mít vůbec nebudeme, to vše záleží na studentech, kteří nám svá skripta přinesou k prodeji.

Kdy a kde je burza skript?

11.10. v přízemí menzy


Časový harmonogram

8:00 - 10:00 - výběr skript

11:00 - 14:30 - prodej skript

15:00 - 16:00 - vrácení neprodaných skript a výplata peněz

... neváhejte a dostavte se včas, aby na vás zbylo vše, co potřebujete ke studiu. S námi šetříte peníze i čas s přípravami na zkoušku!

Autoři: Martin Liška Foto: Victoria Kanclířová, Aleš Hlaváček
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více
14. 05. 2024 0

Hlasování Miss iZUN 2024 je oficálně spuštěno!

Číst více
13. 05. 2024 0

Představujeme Lenku Štěrbovou: finalistku Miss Agro s číslem deset

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙