Podnikatelský inkubátor Point One má nové týmy

09. 03. 2015 0 {{ articleTotalLikes }} Aktuality Zpět na Úvod

PROFI SYSTEMS SECURITY s.r.o. 

Tým: Martin Čejka (ČZU, TF, 2. ročník)

Popis: V rámci PointOne ČZU jsme si připravili projekt vývoje softwaru. Než bude vyvinut, spouštíme běžné služby zabezpečení budov systémy EZS, CCTV, ACS.

Envipor s.r.o.

Tým: Mgr. Ing. Jiří Lehejček (ČZU, FLD, doktorand)

Mgr. Lukáš Eršil, absolovent Přf UK, Ekologie a ochrana životního prostředí

Popis: Chceme pomoci firmám ve snaze o minimalizaci dopadů jejich činnosti na ŽP a závádět kompenazční opatření za poškozování ŽP. Zároveň se tím chceme  vymezit proti tzv. greenwashingu. (Např. „Za každé vyrobené auto, vysadíme strom.“)

Balance Food s.r.o. „Balanc pro vaše bříško“ vyrábíme jídla Japů Papů - zdravý fast food

Tým: Jana Půlpánová (ČZU, TF, 1. ročník doktorského studia) Popis: Nově založená firma se věnuje zdravému rychlému občerstvení. Chceme, aby bylo snadné jíst zdravě a z lokálních surovin. Jídla Japů Papů, která vyrábíme, jsou alternativou k pizze, obloženému pečivu, sladkému pečivu, zákuskům apod. 

Mentoring s.r.o.

Tým: Martin Štoncner (ČZU, PEF, 5. ročník) Popis: Účetní mentoring představuje službu zejména pro začínající, malé a střední podnikatele, která kombinuje zpracování účetnictví/daňové evidence se vzdělávacím kurzem. Cílem je, aby se podnikatelé pod dohledem zkušeného účetního naučili zpracovávat své vlastní účetnictví nejen formálně správě, ale také z vlastního pohledu efektivně. 

Doplňujícími službami jsou konzultace a externí zpracování účetnictví/DE.

Jazyková škola pro cizince

Tým: Anastassiya Taisumova (ČZU, PEF, 5. ročník, obor PAEN), Liubov Vazhinskaia (ČZU, PEF, 5. ročník, obor PAEN), Vera Vazhinskaia (ČZU, PEF, 5. ročník, obor PAEN) Popis: Jazyková škola, která se zabývá výukou českého jazyka pro cizince a pomocí v přípravě k přijímacím zkouškám na vysokou školu. Naším cílem je, aby naši studenti mohli absolvovat přijímací zkoušky stejně jako čeští studenti a zapojit se do české komunity.

Výstavba čerpací stanice

Tým: Petr Zima (ČZU, PEF, 3. ročník, obor PAE)

Popis: Realizace samoobslužné čerpací stanice.

Inovace podlah

Tým: Vít Zoubek (ČZU, PEF, 1. ročník) Popis: Mým cílem je celosvětově pokrýt trh v oblasti podlah pomocí inovací a designu.

Virtuální prohlídky a 360° video produkce

Tým: Filip Mašek (UK, PedF, 1. ročník), Jaroslav Procházka (ČZU, FŽP, 1. ročník) Popis: Zabýváme se tvorbou panoramatických fotografií, ze kterých vytváříme poutavé virtuální prohlídky prostor od restaurací po nejrůznější památky. Naším hlavním cílem je pořizovat záznamy zcela novým inovativním médiem, které diváky vtáhne do děje.

KCKurzy

Tým: Bc. Petr Banko, Ing. Martin Hrnčíř Popis: V rámci projektu aktuálně pracujeme na programovém zajištění kurzů na několika VŠ v Praze. Dále aktuálně řešíme administrativní procesy v projektu a role jednotlivých participantů a pracujeme na rozšíření nabídky produktů pro studenty.

Aplikace na plánování směn

Tým: Tomáš Pokorný (ČZU, PEF, 2. ročník), David Franc (ČZU, PEF, 2. ročník), Matyáš Dřevo (FLD 2. ročník) Popis: Vytváříme aplikaci na řízení směn, která by ulehčila práci manažerům a usnadnila volbu směn brigádníkům/zaměstnancům. Chceme vytvářet užitečné věci.

Projekt fit děti

Tým: Martin Habart (ČZU, PEF, PAA, 3. ročník), Bc. Jiří Ticháček (FTVS UK, 5. ročník), Magdaléna Brhlová, Dis. Popis: Hlavní činností je systematické vzdělávání rodičů dětí v předškolním a nízkém školním věku v oblasti stravování a prevence. Řešíme problematiku dětské obezity. Zaměřujeme se na oblast školství a sportovní organizace.

Webový oděvní agregát

Tým: Matěj Houdek (ČZU, TF, 2. ročník) Popis: Agregace vyselektovaného sortimentu na jednom webu. Vize = plošné pokrytí (rozšíření o mnoho dalších sektorů).

Více o podnikatelském inkubátoru se můžete dočíst zde.

Mrkni taky na tohle

07. 11. 2017 0 0

Volby do akademického senátu TF ČZU

Číst více
07. 11. 2017 0 0

Volby do akademického senátu FLD ČZU

Číst více
07. 11. 2017 0 0

Volby do akademického senátu FŽP ČZU

Číst více

Komentáře

Uživatel

Odpovídáte na komentář {{ commentParentAuthor }}.

Naši partneři

  • Dáme zkoušku KPMG Díly na traktory CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP