UniCup - zase třetí!

22. 04. 2016 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Včera se na Žižkově odehrál druhý ročník fotbalového turnaje UniCup. Pokud jste se na stadion FK Viktoria Žižkov nedostali, nezoufejte, přinášíme vám krátký report.

Začalo se zápasem ČZU vs. VŠE. I přes to, že jsme se dostali do vedení prvním gólem, VŠE nám za něj nasázela hned 3. První zápas jsme prohráli 3:1.

VŠE vs ČZU

Naši skvělí fanoušci se přesunuli na slunečnou tribunu a sledovali zápas ČVUT proti UK. Čvuťáci sice běhali rychle, ale na Karlovku nestačili.

Další zápas tedy ležel na nás proti ČVUT a boj o třetí místo byl tvrdý. Nakonec jsme ho ale uzurpovali my, takže pro letošní rok jsme opět po penaltách obhájili bronzovou pozici. 

Tribuna

Lehké kouřové peklo pak rozpoutali na tribunách naši fanoušci, ale všechnu pyrotechniku odpalovali zodpovědně a s maximální opatrností, takže se ani páni hasiči moc nerozčilovali.

Pyro

Finále k údivu všech vyhrál tým VŠE a to s konečným skóre 2:1. Zaslouženě.

Nutno dodat, že i přes naše třetí místo to byla krásná akce. Slunce svítilo, pivo teklo, pyro nic nespálilo a srdce těch, jenž reprezentovali naší univerzitu, tam bylo taky. Vzniká nám krásná nová tradice, která se snad jednoho dne bude těšit stejné oblibě jako Hokejová bitva.

Tribuna s pyro

Autoři: Vendula Kovářová Foto: Pavel Moucha
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

15. 04. 2015 0

Vítězství v hledišti, bronz na hřišti! ČZU na Fotbalové bitvě nezklamala

Číst více
15. 04. 2015 0

Vítězství v hledišti, bronz na hřišti! ČZU na Fotbalové bitvě nezklamala

Číst více
12. 04. 2015 1

Do zbraně! ČZU se chystá na Fotbalovou bitvu 2015

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙