Další ročník iZUN Music Challenge je za námi! Kdo z kapel vystoupí na Miss Agro 2019?

14. 04. 2019 0 0 iZUN Art Zpět na Úvod
Úvodní fotka
V úterý proběhla dlouholetá tradiční akce nazývaná iZUN Music Challenge, která s sebou nese jako každoročně dobře nabitý program plný hudby, tance a mnoho dalšího. Letos se konal už 10. ročník!

Vystoupily hned tři kapely, které bojovaly o možnost zahrát si před více než stovkami lidí na všemi známé a oblíbené, rychle se blížící události Miss Agro 2019.
Atmosféra probíhala v příjemném duchu, Céčko se plnilo těsně před devátou hodinou, kdy celý večer odstartovala tříčlenná kapela Faraday

Po pořádném rockovém úvodním rozproudění následovalo vyhlášení další velice oblíbené akce mezi našimi ČZU běžeckými pijany - Beerliga 2019. Co si budeme povídat, nejeden keř nezůstal suchý, ale všichni v pořádku doběhli a vítězové si spokojeně odnesli obrovský sud pivečka.

Večerem nás provázela i další kapela nazývající se Deterze. Pětičlenná rocková parta z Havlíčkova Brodu v čele se zpěvačkou nám též předvedla ,,rokec’’ jak se patří.
Kolem 11. hodiny večerní proběhla soutěž Exař, které se zúčastnilo několik odvážlivců (včetně slečen, které bojovaly zvlášť), kde museli co nejrychleji exnout pivo. Ve finále se utkala nejlepší exařka s nejlepším exařem. Vítěz byl gentleman a slečně cenu přenechal!

Posledním hrajícím byla kapela Halo of the Sun, která nám pro změnu předvedla, jak se hraje moderní metal. S novým singlem Living in the cage nenechali ani jedno oko suché.

Po velkém boji všech neuvěřitelně skvělých kapel následovalo vyhlášení výherce. A tou nejlepší se stala kapela: …………FARADAY…………
Vítězům gratulujeme a těšíme se na jejich vystoupení na Miss Agro 2019!

Všem děkujeme za účast, ať už běžcům na Beerlize, soutěžícím na IMCH, tak i Vám všem, kteří jste je přišli podpořit!

Autoři: Andrea Nosková Foto: Tereza Javůrková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

08. 04. 2019 0

iZUN Music Challenge je tu!

Číst více
21. 03. 2019 0

Z castingového večera vzešlo deset nových finalistek Miss Agro! Znáte je?

Číst více
11. 03. 2019 0

Vymysli aplikaci a vyhraj!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙