iZUN Music Challenge je tu!

08. 04. 2019 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
V úterý 9. 4. proběhne již 10. ročník iMCH, na kterém právě Vy rozhodnete, která z kapel si zahraje na letošním ročníku Miss Agro. Doražte od 19:00 do Klubu C a využijte jedinečnou možnost ovlivnit sled dění. A kdo že se utká v letošním souboji?

Deterze

Rocková kapela z okolí Havlíčkova Brodu, která je pokračováním Kapely Fofrton. Ta se vydala svým vlastním směrem s novým názvem "Deterze".
Hrají ve složení 5 členů:
zpěv - Zita Kovandová
druhý zpěv a kytara - Jan Votava
druhý zpěv a kytara - Štěpán Míka
bas a- Petr Čapek
bicí - Ondřej KovářHalo of the Sun

Je kladenská kapela soustředící se na moderní metal. Byla založena Martinem (rytmická kytara) a Adamem Ďuricou (bicí), kteří odešli z punkové kapely s tím, že se chtějí věnovat tvrdšímu a propracovanějšímu hudebnímu žánru. V létě 2015 se jim podařilo sehnat zkušebnu a hned se k nim připojil Honza Blumenstein (sólová kytara).  Zanedlouho se na inzerát ozval Lukáš Urban (zpěv) a ihned po poslechnutí jeho hlasového rozsahu byl zvolen čtvrtým členem kapely. V této sestavě Halo of the Sun tvořili několik měsíců bez basy. Nakonec se připojil Jirka Kočka (basová kytara) a kapela byla konečně kompletní.Faraday

Kapela byla založena roku 2009, a to asi jako většina z kapel, ve sklepě. Na pódiu se sympatické trio objevilo poprvé v listopadu 2010 a první singl nahráli v létě 2013. Od té doby se příliš věcí nezměnilo, sestava je konstantní, akorát autorského materiálu přibývá. Až na pár výjimek je to kapela hlavně Pražské klubové scény.Tak neváhejte a v úterý 9. 4. se stavte popít a podpořit kapelu, která je vám nejsympatičtější. 

A nezapomeňte! Ve stejný den probíhá i tradiční Suchdolská Beerliga. Přihlašování tříčlenných týmů je možné i na startu v Klubu C a to od 16:30. Více informací zde.

Autoři: Kristýna Stehlíková, Deterze, Halo of the sun, Faraday
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více
08. 05. 2019 0

Seznamte se se Sárou Frankenfeldovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem devět

Číst více
06. 05. 2019 0

Seznamte se s Karolínou Junkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem sedm

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙