Krásná osmička finalistek Miss UK je na světě

29. 10. 2011 0 0 Out of ČZU Zpět na Úvod
Dnes 29.října proběhl v hotelu InterContinental na nábřeží casting dívek ucházejících se o postup do finále Miss Univerzity Karlovy. iZUN se v těchto nóbl prostorach samozřejmě pohybuje velmi často a tak byl u toho a zeptal se dívek z Karlovky, co si myslí o klecovém chovu drůbeže.

Na castingu nebyla příliš vysoká účast, ale na to, že to je první ročník, bylo rozhodně z čeho vybírat. Z 38 zúčastěných bylo 37 dívek a jeden cápek jménem Přemek. Do finále bylo vybráno osm krásných dívek, dvě náhradnice a žádný Přemek.

Porota složená převážně z organizátorů soutěže vybrala finalistky na základě promenády v plavkách a několika položených otázek.

Přemysl Adamec

Přemkovi a dvěma krásným slečnám iZUN položil pár otázek.

Přemek Adamec „finalistka“ číslo 37.

iZUN: Jak si se prosím tě sem na soutěž krásy Univerzity Karlovy dostal?

No, ono to bylo předmětem sázky a sranda musí být, takže moje účast byla takový vtip. Jediné moje naděje byly postavené na tom, jestli bude mít porota smysl pro humor na tolik, aby mě pustila do finále. Ale bohužel neměla.

iZUN: A co to bylo za sázku?

Ta je tak extrémní, že je až tajná...

iZUN: Ale no tak. Alespoň naznač.

Ne, opravdu nesmím ani naznačovat.

iZUN: No a jak se Ti to tu dnes líbilo ?

Tak já jsem si to opravdu užil. Nevím tedy jestli jsem zapůsobil, ale strávil jsem šest, sedm hodin s nejkrásnějšími dívkami UK, všechny jsem je viděl v plavkách, mohl sem si je prohlídnout... no spokojenost.

Finalistka s castingovým číslem 19, Lenka Volfová, studentka UK, oboru pedagogika a profesionální modelka, nám sdělila, co si myslí o klecovém chovu drůbeže.

 Lenka Volfová

iZUN: Jaký obor na Karlovce studuješ?

Studuji navazující magisterský obor, vzdělávání střední školy.

iZUN: Proč si se do soutěže přihlásila?

Jelikož je to první ročník, tak jsem byla zvědavá na to, zda to bude v něčem jiné nebo to bude klasická soutěž krásy. Chtěla jsem být prostě u toho.

iZUN: Jaké máš pocity z castingu, který dnes proběhl?

Mám z něj dobré pocity. Myslím si, že byl dobře organizován. Harmonogram odpovídal, což bylo super. Strašně se mi líbilo, že sem přišel i jeden kluk, který tu s námi celou dobu byl...

iZUN: Přemysl...

Ano, Přemysl. A myslím, že tu byla fajn uvolněná atmosféra.

iZUN: A co si myslíš o klecovém chovu drůbeže?

Tak já jsem byla čtyři roky vegetariánka, takže já mám k tomu určitě negativní přístup. Nemělo by to tak být. Ale chápu, že v podmínkách toho fungování je to složité udělat to tak, aby byly ty chovy ekologicky správné.

Dívka číslo 12 Markéta Kořínková (s autorem článku žádná rodinná přízeň)

Markéta Kořínková 

iZUN: Jaký obor studuješ?

Já studuji obor komunikace a PR.

iZUN: Jaké jsou tvoje pocity z dnešního castingu?

Pocity jsou smíšené. Bylo zde velké množství krásných dívek. Čekala jsem možná trošku větší účast, ale možná to bylo způsobeno tím, že se jedná o první ročník. Jinak vše probíhalo standardně. Rozhovor, promenáda v plavkách atd.

iZUN: Proč si se do soutěže přihlásila?

Já jsem původně tedy nechtěla. (pozn.red.:To nechce žádná) Mě trošku přemluvili spolužáci z oboru, že je musím přece reprezentovat. Nakonec mě tedy zviklali (pozn.red.:To oni vždycky) a myslím, že je v tom trošku i to, že si člověk chce něco dokázat. (pozn.red.:To asi hlavně) Takže taková kombinace těchto dvou věcí.

iZUN: A co si myslíš o klecovém chovu drůbeže?

Tak na to mám docela vyhraněný názor. Já třeba kupuji pouze vajíčka od slepic z podestýlek, co na té podestýlce žijí. Takže s tím určitě nesouhlasím.

A podívejte se na finalistky celé soutěže. Osm dívek reprezentujících nejstarší univerzitu ve střední Evropě hezky pohromadě.

Finálová osmička Miss UK

Finále této soutěže proběhne téměř přesně za měsíc a to 1. prosince v klubu ROXY. Na další fotografie se můžete podívat zde.

Fotografie jednotlivých dívek naleznete ve fotogalerii.

Fotografie: Roman Konvalinka

Viktor Kořínek

Oficiální stránky a FB stránky

Autoři: Viktor Kořínek
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

15. 05. 2019 0

Nová Miss Agro 2019 zvolena! Jak probíhal legendární festival plný pití, hudby a dobré zábavy?

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více
08. 05. 2019 0

Seznamte se se Sárou Frankenfeldovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem devět

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙