Seznamte se se Sárou Frankenfeldovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem devět

08. 05. 2019 0 2 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Prestižní souboj krásy v prostředí České zemědělské univerzity se rychle blíží a nám je potěšením Vás postupně seznamovat s kompletní finálovou desítkou.

Výsledek tohoto klání bude znám již v úterý 14. 5. 2019, neváhejte proto přijít své favoritky osobně podpořit přímo na finálový večer, do kampusu naší univerzity. Pro více informací nejen o finalistkách také doporučujeme sledovat oficiální webové stránky Miss Agro, facebookovou událost a opomenout nesmíme ani našlapaný instagramový profil.

Letošní rozhovory vznikly během oficiálního focení do soutěže Miss iZUN.eu za krásného počasí na půdě ještě hezčího prostředí, konkrétně Libosadu, který se nachází za fakultou životního prostředí ČZU. Všechny finalistky se s focením, ale i samotným rozhovorem, popasovaly velmi obstojně. Posuďte sami.

9. Sára Frankenfeldová

iZUN: Co tě přivedlo přihlásit se do soutěže Miss Agro?

Sára Frankenfeldová: Odjakživa mě bavil modeling, vlastně svět módy celkově a již od deváté třídy jsem se příležitostně modelingu věnovala v Teplicích, protože tam máme takovou naši úžasnou teplickou módní návrhářku, Evu Stolařovou, a ta mě vlastně angažovala do různých akcích. 

Takže tím jsem se tomu trošku přiblížila, a když se mi nyní naskytla možnost přihlásit se do Miss Agro, tak jsem neváhala. 

iZUN: Jaké byly tvé první pocity po tom, co ses dozvěděla, že postupuješ do finále? Mohla bys je trochu popsat?

Sára Frankenfeldová: Určitě. Byla jsem radostí bez sebe, protože sama nevím, jestli jsem vůbec očekávala, že třeba postoupím. Takže jsem hned psala mamce a taťkovi pocity nadšení. Obrovská radost v prvním okamžiku. (úsměv

iZUN: Mohla bys prozradit nějakou veselou příhodu? Ideálně z Miss Agro?

Sára Frankenfeldová: Těch mám spoustu. Například mám takovou perličku ze soustředění. V rámci ubytování jsme měly být ubytované po dvou, ale náš pokoj se vytopil. Přestěhovaly nás do pokoje po čtyřech a získaly jsme tím takovou obrovskou vanu, něco jako vířivku, takže jsme se s holkami hned samozřejmě naložily. Měly jsme velkou radost. (úsměv)

iZUN: Budeš mít ve finále nějakou fanouškovskou podporu, která udělá pořádný bordel?

Sára Frankenfeldová: Přijde mi strašně moc lidí, od rodiny, přes přátele, až k vzdáleným příbuzným. Takže určitě tam ode mě bude široké spektrum lidí. (úsměv

iZUN: Studuješ na ČZU ráda? Máš zde v areálu nějaké oblíbené místo?

Sára Frankenfeldová: Nejvíce se asi vyskytuji nahoře v SICu v kavárně. Už vlastně když jsem se přihlásila a šla jsem si vytvořit ISIC kartičku, tak to bylo takové první čekací místečko a zůstalo mi dodnes. (úsměv

iZUN: Jak trávíš svůj volný čas? Mohla bys našim čtenářům prozradit tvé zájmy?

Sára Frankenfeldová: Tak mým největším koníčkem jsou už 11. rokem standardní a latinskoamerické tance. To je asi mou největší vášní a poté jsem se věnovala i hře na klavír, se kterou jsem již bohužel skončila. Ale občas si sama pro sebe zahraji.

iZUN: Jak vypadá prototyp tvého ideálního muže, který by tě dostal do kolen?

Sára Frankenfeldová: Velmi záludná otázka. (smích) Určitě to musí být gentleman v první řadě, inteligentní, společenský, což je pro mě velmi důležité a asi i rodinný typ, protože jsem ve znamení raka, takže mám ráda takové to rodinné zázemí.

iZUN: Jaký je tvůj životní sen? Máš životní sny?

Sára Frankenfeldová: Mám jich hodně. Již od mala jsem chtěla být veterinářkou, což jsem se odchýlila. Teď je mým životním snem asi spokojený život a co se týče mě, tak bych ráda asi i úspěšnou kariéru a rodinu samozřejmě.

iZUN: Kdybys měla neomezenou moc změnit jednu věc na světě, co by to bylo? 

Sára Frankenfeldová: To jsi mě teď trošku zaskočil. (smích) Říct, že chci světový mír, už je asi trošku klišé, že? Tak se budu snažit být originálnější. Mně by se líbila třeba větší kulturní snášenlivost a asi aby i lidé měli celkově větší přehled, protože těch kultur je po světě strašně moc a nemáme možnost je poznat úplně. 

Bio zpovídaného

Jméno:Sára Frankenfeldová

Krátký životopis: Sára náleží k mladší části letošních finalistek. Je jí 19 let a studuje první ročník oboru Územní technická a správní služba na fakultě Životního prostředí. Pro Sáru jsou největším vzorem lidé, kteří konají dobré věci a skutky pro ostatní. A kromě tance a řady dalších koníčků miluje Sára také houbaření a okrajově se zajímá o ornitologii.

iZUN: Četla jsi papírovou verzi našich novin?

Sára Frankenfeldová: Viděla jsem ji. Nápad školních novin se mi vlastně hrozně líbí. Už na střední jsme měli jakýsi deník. Rozhodně jsou studentské noviny pro školu příznivé a studenti mají možnost dozvědět se něco osobnějšího než třeba něco z klasických novin. 

iZUN: A nyní naše tradiční otázka na závěr. Jaký máš názor na klecový chov drůbeže? 

Sára Frankenfeldová: Ono jak se to vezme. Úplně bych s tím nesouhlasila, ale asi není úplně v našich silách to změnit v rámci České republiky natož na celém světě. Takže co s tím? 

iZUN: Děkujeme za rozhovor! 

Zaujala Vás Sára Frankenfeldová? Již nyní ji můžete podpořit Vaším hlasem v přidružených soutěžích Miss Sympatie MOBIL.CZ 2019 a Miss iZUN.eu. Vítězky těchto soutěží se budou také vyhlašovat během finálového večera.

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙