Mighty Sounds vol. XIII

25. 06. 2017 2 {{ articleTotalLikes }} Out of ČZU Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Léto začíná být v plném proudu, spousta z vás finišuje se zkouškami nebo je ve fázi promocí a příprav na přijímací zkoušky. Abychom i my na chvíli zapomněli v tomto přehřátém počasí na všechny strasti se školou spojené, přinášíme vám letošní pozvánku na mega Mighty Sounds hudební festival.

Mighty Sounds logo

Unikátní hudební festival, který se jednoduše vymyká všem předpokladům a zkušenostem z jiných festivalů, se letos bude konat již třináctým rokem od 14. do 16. 7. na letišti Čápův dvůr v Táboře. Line-up poskládaný hlavně z kapel žánru punku, punkrocku, rock’n’rollu, hardcoru, reggae, ska, rockabilly a indie rocku, nenechá nikoho chladným, protože zde si vybere i člověk, který přes hudbu není bůh ví jaký specialista. Ač se spoustě z vás může zdát, že vám názvy kapel nic neříkají, mám v rukávu pár es. Minimálně vás Mighty Sounds uchvátí specifickou atmosférou, která v celém areálu vládne od začátku až do konce.

Hudební festival Mighty Sounds vznikl již v roce 2005 a za svoji existenci se několikrát přestěhoval a rozrostl se na třídenní festival obsahující přes 150 interpretů a bohatý doprovodný program. Festival je unikátní i tím, že se vlastně jen tak mimochodem zaměřuje na ekologické působení používáním recyklovatelného nádobí z palmových listů a vratných plastových kelímků (které teda musíte mít i doma).

Na co se tedy můžete těšit?

Dubioza Kolektiv, Gogol Bordello, Ignite, Jaya The Cat, Big Mountain, Fast Food Orchestra, Itchy Poopzkid, The Beat, Bob Wayne, Sto Zvířat, Blade Loki, The Rocket Dogz, Discoballs, Hentai Corporation, Houba, Maid of Ace, Skywalker, The Drain, …. A prostě děsně moc dalších kapel.

Mezi doprovodný program patří například turnaj ve fotbale, nohejbal, U-rampa, graffiti a další.

Top komentář
25 června, 2017 - 18:57 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

pojeď :D já se děsně těšim

Pro navnadění vám sem přikládám ještě pecka trailer a veškeré odkazy, co potřebujete, abyste mohli jet se mnou!

Veškeré potřebné informace najdete velmi přehledně sesumírované přímo na stránkách Mighty Sounds, a to včetně lupenů. Zkráceně: přijet tam můžete už ve čtvrtek večer na warm up party, možností ubytování tam je nepřeberné množství od jendoduchého místa na trávníku ve stanovém městečku přes parkoviště pro karavany po zónu takřka luxusního ubytování v již postavených stanech. Přijet a odjet můžete kdykoliv, neberte s sebou psy. Dostanete se tam asi jakýmkoli dostupným dopravním prostředkem. 

Ještě jedna věc, vlastně… Letos jsme dostali super merch věcičky přímo od pořadatelů festivalu a chceme se s vámi o ně podělit. Ale ne jen tak zadarmiko. Nene, musíte si zasoutěžit.

Naše soutěžní otázka zní: Kde a za kolik korun se bude moci koupit voda v PET lahvích uvnitř areálu festivalu?

Odpovědi pište přímo na můj email uvedený na mém profilu zde na stránkách iZUN.eu [email protected] a do Předmětu zprávy napište „Mighty Sounds soutěž 2017“.

Vyhraje 9 náhodně vylosovaných výherců, kteří odpoví správně.

Soutěž běží do neděle 2.7. do 23:59 hodin.

Vyhrát můžete pánské tričko Mighty Sounds vel. XL, dámské tričko Mighty Sounds Čapův dvůr vel. S, 2 sexy magnetické otvíráky na pivo, jedny náušnice ala trsátka a čtvery papírky, které se hodí vždy.

merch

EDIT

Výherci se stávají:

  • Matěj Božík
  • Jiří Brejcha
  • Michal Kroutil
  • Mario Medina
  • Denisa Nechanská
  • Andrea Zvěřinová

Výhercům blahopřejeme a doufáme, že budou merch s láskou vystavovat na odiv!

Mrkni taky na tohle

08. 03. 2018 0 0

Jeden svět, náš svět!

Číst více
11. 10. 2017 0 0

Filmy, vědomosti a gejzíry pozitivní energie. Již brzy LSFF na ČZU

Číst více
09. 10. 2017 0 0

Vzdělávací festival po sedmé na ČZU!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Odpovídáte na komentář {{ commentParentAuthor }}.

Naši partneři

  • Dáme zkoušku KPMG Red Bull CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP