9. ročník Life Sciences Film Festivalu

31. 10. 2019 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Celý rok očekávaný filmový festival plný vědy, otázek a odpovědí je tady! Letos již podeváté se můžete těšit na mezinárodní festival dokumentárních filmů s tematikou zemědělských věd, potravinářství a udržitelného rozvoje. Tyto filmy představují problematiku uvedené tematiky, nebo jen zachází hlouběji do poznání daného zkoumaného objektu. A že letos dojde i na degustaci vína, je jen maličkost!

Na celý týden (tedy od 4. 11. do 8. 11.) se zcela nová aula naší univerzity promění v kinosál, ve kterém bude možno zhlédnout téměř 30 filmů, poslechnout si diskuze k některým vybraným filmům se vzácnými hosty a jednoduše zrelaxovat po náročném cvičení nebo se zašít místo nudné přednášky. Avšak tady se nudit rozhodně nebudete!

Během celého týdne bude připraven i doprovodný program, s nímž si můžete vyzkoušet virtuální realitu na vlastní kůži, navštívit stánek Záchrana antilop, zajít s partou na exkurzi pivovaru Jeník nebo se podívat na unikátní High-tech pavilon FLD.

Všechny filmy jsou zcela ZDARMA a rozděleny podle zájmů jednotlivých fakult. 

Pokud vás festival stejně neodtrhne od konzumace lihovin či jiných nápojů na Céčku, zpestřete si alespoň jeden den o degustaci vína, která proběhne ve čtvrtek od 20:00 hodin, hned po skončení filmu Volání vína. Toto je jediná akce, kde budete potřebovat mít nějaké ty korunky v peněžence, konkrétně 180 Kč. V ceně však není jen samotná degustace, ale také občerstvení! Předem si promyslete, zda chcete příležitost využít, a zarezervujte si místo na e-mailu festival@lsff.cz. REZERVACE NUTNÁ!


A takto už vypadá samotný program LIFE SCIENCES FILM FESTIVALU v úplně NOVÉ AULE ČZU

Avšak pátkem tento festival nekončí! V sobotu 30. 11. se přesouvá na jeden den do Národní technické knihovny, kde uvidíte ty nejlepší filmy o jídle z programu LSFF a doslova ochutnáte, co bude zrovna na plátně. Jídla z filmů totiž uvaří osobně šéfkuchař Zdeněk Marcín. Projekce filmů je ZDARMA, za degustaci jídel je však poplatek. O rezervaci a poplatcích naleznete více informací zde.

Tak ještě jednou.

Co? 9. ročník Life Sciences Film Festivalu
Kdy? 4.–8. 11.
Kde? V nové aule ČZU

Veškeré informace o 9. ročníku LSFF naleznete na facebookových stránkách https://www.facebook.com/events/1643558895786376/

Autoři: Kamila Kobieluszová
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙