Partyja na Valašsku aneb TRNKOBRANÍ 2017

06. 08. 2017 0 0 Out of ČZU Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Navštivte jedinečný festival, který je po léta uznáván nejen pro značné množství pálenky, hory knedlíků a okázalou muziku.

Ve dnech 18. a 19. srpna dojde k možná největší události ve Zlínském kraji a rozhodně k jedné z nejzajímavějších v České republice. Seznamte se, prosím pěkně, s Trnkobraním 2017.

Trnka znamená valašsky švestka, což je jedna z nejvýznamnějších komodit tohoto regionu. Celá akce má svou historii, první proběhla již v roce 1967 k oslavě pro studenty tak známého produktu ze švestek - slivovice. Ale dost už bylo historie, podívejme se, co nás tento rok během 50. jubilejního ročníku čeká.

Samotný festival se koná ve Vizovicích, přímo v areálu nejznámější tuzemské likérky Rudolf Jelínek. Hlavním interpretem bude kapela Elán, která si připravila dvou hodinové vystoupení s velkou světelnou show. Kromě toho vystoupí například i zpěvák Tomáš Klus, Michal Hrůza, zpěvačka Katarína Knechtová, či kapela Jelen. Nicméně na nás čeká mnohem a mnohem více!

  • Pátek 18. srpna

Stage A

17:00 Jelen

  • Sobota 19. srpna

I tento rok nebudou návštěvníci ochuzeni o legendární soutěž v pojídání švestkových knedlíků. Držitelem českého rekordu je prozatím Kamil Hamerský z Víru, který v roce 2003 dokázal sníst neuvěřitelných 191 knedlíků. Podaří se někomu letos krále na trůnu nahradit? Knedlíky bude možné samozřejmě ochutnat, stejně tak jako pokrmy připravené z ovoce, ze kterého likérka Rudolf Jelínek připravuje své destiláty.

Ochuzen nebude ani doprovodný program. Připravena jsou různorodá představení a show. Svůj um předvede kupříkladu legendární trio Tomáš Matonoha, Lukáš Pavlásek a Miloš Knor alias Komici s.r.o., nebo skupina Vizovjánek

Organizátoři letos také přichystali menší překvapení, jímž je festivalový VIP kemp. Za odpovídající příplatek bude návštěvníkům k dispozici bezpečné ubytování s nonstop recepcí a úschovnou, možnost dobití telefonů, občerstvení, sprchy s teplou vodou, umývárna a sociální zařízení s pravidelným úklidovým servisem.

Pokud vás festival zaujal, můžete si koupit lístky zde. Budeme se těšit!

 

Mrkni taky na tohle

02. 05. 2022 0

Ohlédnutí za jubilejním 10. ročníkem Plesu ČZU s iZUNem

Číst více
07. 04. 2020 0

Můj karanténní deníček

Číst více
27. 02. 2020 0

Milý YouTube, stůj při nás!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙