Partyja na Valašsku aneb TRNKOBRANÍ 2017

06. 08. 2017 0 {{ articleTotalLikes }} Out of ČZU Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Navštivte jedinečný festival, který je po léta uznáván nejen pro značné množství pálenky, hory knedlíků a okázalou muziku.

Ve dnech 18. a 19. srpna dojde k možná největší události ve Zlínském kraji a rozhodně k jedné z nejzajímavějších v České republice. Seznamte se, prosím pěkně, s Trnkobraním 2017.

Trnka znamená valašsky švestka, což je jedna z nejvýznamnějších komodit tohoto regionu. Celá akce má svou historii, první proběhla již v roce 1967 k oslavě pro studenty tak známého produktu ze švestek - slivovice. Ale dost už bylo historie, podívejme se, co nás tento rok během 50. jubilejního ročníku čeká.

Samotný festival se koná ve Vizovicích, přímo v areálu nejznámější tuzemské likérky Rudolf Jelínek. Hlavním interpretem bude kapela Elán, která si připravila dvou hodinové vystoupení s velkou světelnou show. Kromě toho vystoupí například i zpěvák Tomáš Klus, Michal Hrůza, zpěvačka Katarína Knechtová, či kapela Jelen. Nicméně na nás čeká mnohem a mnohem více!

  • Pátek 18. srpna

Stage A

17:00 Jelen

  • Sobota 19. srpna

I tento rok nebudou návštěvníci ochuzeni o legendární soutěž v pojídání švestkových knedlíků. Držitelem českého rekordu je prozatím Kamil Hamerský z Víru, který v roce 2003 dokázal sníst neuvěřitelných 191 knedlíků. Podaří se někomu letos krále na trůnu nahradit? Knedlíky bude možné samozřejmě ochutnat, stejně tak jako pokrmy připravené z ovoce, ze kterého likérka Rudolf Jelínek připravuje své destiláty.

Ochuzen nebude ani doprovodný program. Připravena jsou různorodá představení a show. Svůj um předvede kupříkladu legendární trio Tomáš Matonoha, Lukáš Pavlásek a Miloš Knor alias Komici s.r.o., nebo skupina Vizovjánek

Organizátoři letos také přichystali menší překvapení, jímž je festivalový VIP kemp. Za odpovídající příplatek bude návštěvníkům k dispozici bezpečné ubytování s nonstop recepcí a úschovnou, možnost dobití telefonů, občerstvení, sprchy s teplou vodou, umývárna a sociální zařízení s pravidelným úklidovým servisem.

Pokud vás festival zaujal, můžete si koupit lístky zde. Budeme se těšit!

 

Mrkni taky na tohle

15. 10. 2019 0 3

Odkud se vzalo? Díl 1.

Číst více
15. 05. 2019 0 2

Nová Miss Agro 2019 zvolena! Jak probíhal legendární festival plný pití, hudby a dobré zábavy?

Číst více
09. 05. 2019 0 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více

Komentáře

Uživatel

Odpovídáte na komentář {{ commentParentAuthor }}.

Naši partneři

  • Dáme zkoušku KPMG Díly na traktory CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP