Potřebuješ se zREGENEROVAT? Doraž na konferenci TEDxYouth@Prague!

05. 03. 2023 0 2 Out of ČZU Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Hlášení pro všechny zvídavé studenty: 29. března 2023 se bude konat prestižní konference celosvětově známé vzdělávací platformy TED v podobě eventu pro mladé TEDxYouth@Prague! Pro podrobnější informace se moc nezdržujte a pokračujte ve čtení. Vstupenek totiž zbývá už jen pomálu.

Předpokládám, že každý z nás se již alespoň jednou v životě setkal s platformou TED. Většinou nejspíš ve chvíli, kdy na internetu hledal odpovědi na životní otázky typu: Proč musím chodit do školy? Jak můžu někoho snadno sbalit? Proč si musím čistit zuby? A není náhodou, že nejen na tyto, ale i na mnohem víc sofistikovanější dotazy téměř vždycky našel odpověď právě ve videích iniciativy TED, která si na své konference zve odborníky z celého světa s nezměrnou škálou zaměření, jež láká kvanta nadšenců všech věkových kategorií.


Již výše zmíněná TEDxYouth@Prague letos v kině Vzlet ve Vršovicích pořádá 10. ročník této nesmírně zajímavé události, kde se sejde devět řečníků, kteří budou hovořit z různých úhlů pohledu a osobních zkušeností na téma Regenerace. Sami si můžete zkusit spočítat, kolik významů se skrývá ve slově re-generace-race


Přestože téma konference je pro všechny společné, rozhodně se nemusíte bát, že si devětkrát po sobě poslechnete to samé. Řečníci pochází z velmi rozličných profesních zázemí a nechybí mezi nimi známá jména jako moderátor a člen vědecké redakce ČT Daniel Stach, absolvent doktorského studia na 1. lékařské fakultě UK, adiktolog Adam Kulhánek nebo třeba pilotka a parašutistka Rosina Kašičková. Další pozvané řečníky si můžete najít na stránkách www.tedxyouthprague.cz a nebo se nechat příjemně překvapit až na samotné konferenci.

Kromě cca 10 minutových přednesů vás bude čekat i bohatý doprovodný program a občerstvení, které je v ceně vstupného, a po skončení se přímo na místě bude konat afterparty.


Teď už zbývá jen zmínit a zopakovat nejdůležitější informace:

Kdy se akce koná? 29.3. 2023. Konference začíná v 17:00, registrovat se budete moct od 16:00.

Kde se akce koná? Praha, Vršovice, kino Vzlet.


Ještě stále se rozhoduješ, zda na konferenci dorazit? Pak tě možná naláká, že vysokoškoláci mají vstup téměř o polovinu levnější! Tak neváhej a běž si poslechnout něco, co tě posune zase o krok dál. 


Autoři: Tereza Adamcová Foto: TEDxYouth@Prague
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

19. 04. 2024 0

Setkání v Terminálu 1 Na půl cesty? 11. ročník TEDxPragueYouth hýřil osobními příběhy, průraznými myšlenkami a nevšední atmosférou

Číst více
12. 04. 2024 0

Fejkové Rolexky, džungle mrakodrapů, mix národů. Jaké je na jaře “království ropy” a co se dá v Dubaji stihnout za pouhých 45 hodin?

Číst více
10. 04. 2024 0

Jak na osobní zahrádku luštěnin

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙