Rock4Students podruhé. Na co se těšit?

30. 10. 2014 0 0 Out of ČZU Zpět na Úvod
Úvodní fotka
13. listopadu se v prostorách Rock Café uskuteční druhý ročník multižánrového festivalu vysokoškolských kapel Rock4Students. Nabídne pět kapel spojených s konkrétní univerzitou a bohatý doprovodný program.

Během večera se představí kapely z pěti největších pražských vysokých škol a s nimi i speciální host kapela VEES. Univerzity ČZU, VŠE, VŠCHT, ČVUT a UK mimo hudebního programu nabídnou i prezentaci svých studentských spolků a organizací.

Vystoupí kapely Lola Běží (ČZU), která se loni na naší iZUN Music Challenge dostala až do finále nebo si zahrála například na Pražském Majálesu či Miss Agro, Other Way (VŠE), The Duffs (VŠCHT), Ticho De Pre Cupé (ČVUT), partička známá také z iZUN Music Challenge, Skalená Treska (UK) a již zmiňovaní Vees. Celou akcí provede moderátor Štěpán Krpata.

Hudební program

Již druhý ročník festivalu Rock4Students dává příležitost studentským kapelám ukázat svůj talent. Žánry kapel se lehce liší, ale úkol mají společný. Přivést Rock Café do pořádného varu a nabídnout studentům, svým spolužákům, kvalitní porci muziky. Můžete se těšit na rock'n'roll–indie, alternative pop, crossover rock, rock'n'roll–folk, pop–ska. Že vám žánry nic neříkají? O důvod víc přijít a poznat je právě na studentském festivalu Rock4Students.

Studentský život

Součástí studentského života jsou studentské spolky a organizace. Jednotlivé spolky a organizace si připravily speciální doprovodný program – „Poznej Prahu z vejšky“. Každý spolek či organizace představí svou činnost prostřednictvím jedné soutěže. Pokud návštěvník projde všemi soutěžemi, může vyhrát ceny přímo od 4Students nebo partnerů festivalu. „Rock4Students je akcí, na které chceme představit skvělou studentskou muziku, studentské organizace, prohloubit vztahy mezi univerzitami a spojit všechny studenty nezávisle na tom, co studují,“ vysvětluje organizátor akce Marek Hanzal.

Vstupenky je možné koupit zde.

Festival Rock4Students pořádá mladá studentská organizace 4Students, která přispívá ke stmelení pražských akademický obcí pořádáním kulturních a sportovních akcí.

Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 05. 2022 0

Ohlédnutí za jubilejním 10. ročníkem Plesu ČZU s iZUNem

Číst více
22. 11. 2019 0

Gaudeamus Alkotour ČZU 2019: ohlédnutí za titulem

Číst více
28. 04. 2019 0

Poslední, zápočtový týden je tady!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙