Už i Karlovka bude mít svou miss

22. 10. 2011 0 0 Out of ČZU Zpět na Úvod
Nejstarší univerzita ve střední Evropě, Univerzita Karlova se letos přidala k ČZU a VŠE s projektem pořádání soutěže krásy svých studentek. A hned první ročník rozjela ve vysokém tempu. Pojďte se podívat co můžeme čekat.  

Karlova univerzita disponující arzenálem padesáti tisíc studentů (řekněme tedy, že polovina jsou dívky) se vrhla na pořádání soutěže v níž odborná porota vybere z uchazeček tu nejkrásnější dívku, která získá titul MissUK 2011 (FB stránky zde).

V současné době probíhá vyhodnocování přihlášek a 29.října se na základě fotografií a castingu rozhodne, kterých osm dívek bude soupeřit o možnost nazývat se nejkrásnější dívkou UKčka. Patronkou této miss se stala jedna z nejúspěšnějších slovenských modelek Andrea Verešová a Miss Academia 2011 Pavlína Kadlecová. Tyto zkušené porotkyně budou spolu s dalšími hodnotit výkony půvabných studentek na molu během finálového večera.

 Pavlína Kadlecová

 Andrea Verešová

Historicky první souboj o korunku krásy UK bude zahájen 1. prosince tohoto roku a naše redakce vám dozajista zprostředkuje fotografie z celé akce. Sami jsme na ně zvědaví a těšíme se až budeme moci porovnat krásu dívek prastaré Karlovky s dívkami, které se prochází po našem zemědělském políčku.

Autoři: Externí redaktor
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

15. 05. 2019 0

Nová Miss Agro 2019 zvolena! Jak probíhal legendární festival plný pití, hudby a dobré zábavy?

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více
08. 05. 2019 0

Seznamte se se Sárou Frankenfeldovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem devět

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙