Vánoce, Vánoce přicházejí! Co nadělit pod stromeček?

16. 12. 2015 1 0 Out of ČZU Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Už se nám to blíží! Každý z Vás to určitě zná, Vánoce za dveřmi a stále ještě nemáte nakoupené vánoční dárky? Nemáte žádnou inspiraci? Máme tu pro Vás pár tipů, jak někomu z Vašich blízkých udělat radost.

Power cube

Zná to snad každý. Potřebujete si nabít mobil, notebook, a u toho si třeba svítit lampičkou, nebo tisknout, a máte k dispozici jen jednu či dvě zásuvky. Věřte, že v tom nejste sami. Darujte tedy někomu z Vašich přátel power cube aneb moderní rozbočku.

Externí nabíječka

Dalším takovým pomocníčkem ve světe mobilních telefonů je externí nabíječka. V dnešní moderní době, kdy mobil nedá nikdo z nás prakticky z ruky, je tento vynález téměř nezbytnost, kterou by měl vlastnit každý, kdo má ruku přirostlou ke svému telefonu.

Dvě hodiny čtení a kniha k tomu

Kniha je další tip, který se dá koupit každému, od přátel až po rodinu. Existují miliony různých knih a každý si najde tu svoji. Martinus.cz vytvořil však něco navíc, s nákupem knihy od nich můžete darovat svým blízkým poukaz na dvě hodiny času na čtení, když Vy za ně něco uděláte.

Hodinky - ty skutečné i ty pohádkové

Další takovou klasikou všech klasik, která nikoho neurazí, jsou hodinky. Je to skvělý módní doplněk, hodí se ke všemu a je přece dobré vědět za jak dlouho přijede ta 107.

Pokud dotyčný už nějaké ty rolexky“ vlastní, překvapte ho, dříve jen vysněnými, hodinkami s vodotryskem.

hodinky

Měkké dárky - ne vždy jen pro zlost

Měkké dárky snad nemá rád téměř nikdo pod stromečkem, ale řekněme si to na rovinu. Ponožky se hodí vždy. Přeci jen ta pračka je jejich věčný požírač a tak nějaký ten pár navíc není k zahození.

Určitě už jste také zažili to, že běháte po obchodním centru a stále Vám nějaký ten dárek chybí. Jednou z takových záchran jsou dárkové poukazy. Poukaz můžete pořídit na cokoliv. Od fitness centra, masáží, přes oblečení až po kosmetiku či jídlo. Zkrátka poukaz se hodí, a pokud ho dotyčný nebude chtít, vždy ho můžete využít sami pro sebe a nebo s tím, komu jste ho dali. 

Kosmetika

Záchrana všech Vánoc jsou kosmetické balíčky. Mýdlo či šampón musí občas použít každý! Navíc kolem svátků se jich v drogeriích objeví vždy tolik, že pokud opravdu nemáte čas lítat po obchodech celý den, stačí zajít do drogerie a nakoupíte tam pro všechny.

Rada: Pečlivě studujte, k čemu přípravek slouží. Rozhodně nedávejte blízké drahé polovičce krém na „odstranění“ celulitidy.

Dalšími tipy na dárky už jsou jen takové věci, co nemusí potěšit každého, ale pokud dotyčnou osobu znáte roky, zaručeně jí udělají radost a ještě dostanete třeba i pochvalu za skvělý nápad.

Pro kávové milovníky 

Jednou z prvních takových vychytávek je předplatné kávy z coffeetohome.cz. Kávu zde můžete nechat dotyčné osobě posílat od jednoho měsíce až na doživotí. A když už bude kvalitní káva, tak se k ní hodí mít stylový termohrnek. Navíc obdarovaný ušetří svoji pěněženku, protože už nebude mít chuť na kávu z automatu.

Perníková chaloupka vlastní výroby

Pokud už Vaší peněžence kručí v břiše, dejte prostor svému umu a zkuste vyrobit perníkovou chaloupku. Výsledku se nemusíte bát, vlastnoruční výroba a snaha vždy potěší. To je velkou výhodou ručně dělaných dárků.

chal

Návod, jak na to, najdete například zde.

Pokud Vás zaujalo vyrábění vánočních dárků, několik typů jsme Vám již poskytli zde.

Nic

Geniální výmysl nebo 100% podfuk? Záleží na Vás. Jestliže člověk nechce k Vánocům „nic“, není nic jednoduššího, než mu jej dát. Ovšem za takovéto „nic“ necháte v obchodech minimálně 99 Kč (dle serveru Heuréka). 

Céčka a pogy - zpět do dětství

Vraťme se do našeho dětství a obdarujme někoho Céčky. Nyní jsou bez problému k sehnání. A pokud chcete dosáhnout jiskry v očích, přibalte i pár fenoménů v podobě svítících céček. 

Stejným pokladem bývaly Pogy. Ty se ale bohužel shánějí mnohem obtížněji. Pocahontas a Bugs Bunny jsou často k dostání jen například na Aukru a na zahraničních serverech. Na druhou stranu za pokus to určitě stojí. 

Posledním tipem, je darování skutečného dárku ze stránky skutecnydarek.cz. Jedná se o projekt od společnosti Člověk v tísni. Můžete zde například zakoupit certifikát na měsíc doučování některému z dětí, které to potřebuje a jeho rodiče jsou cizinci nebo se nacházejí v těžké životní situaci. Stanete se vlastně takovým prostředníkem mezi osobou, která potřebuje pomoc a Vaším blízkým. Řekněme si to upřímně, vánoční atmosféra je pro pomoc ostatním, kteří to opravdu potřebují, ta nejlepší!

Snad tyto tipy na dárky pomohou a uděláte někomu Štastné a Veselé!

Máte další nápady? Podělte se s ostatními.

Top komentář
16 prosince, 2015 - 13:11 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Powercube je super :) jde tak zapojováním do sebe vytvořit skoro nekonečnou pordlužku :D nebo třeba si dát několk zásuvek na dálkové ovládání a jedním tlačítkem vypnout celý stůl při odchodu pryč :).

Autoři: Veronika Šmídová Foto: weheartit.com, pinterest.com, darkyhry.cz, darkoviny.cz, spin.com, dobrotynakazdyden.eu,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

27. 02. 2020 0

Milý YouTube, stůj při nás!

Číst více
12. 12. 2017 0

Tipy na vánoční dárky 2017

Číst více
10. 12. 2017 0

Tipy na vánoční dárky 2017

Číst více

Komentáře

Uživatel
VKu
VKu - 16 prosince, 2015 - 13:11

Powercube je super :) jde tak zapojováním do sebe vytvořit skoro nekonečnou pordlužku :D nebo třeba si dát několk zásuvek na dálkové ovládání a jedním tlačítkem vypnout celý stůl při odchodu pryč :).

| 40

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙