Vizovické Trnkobraní aneb René, já a Rudolf nepůjdeme na golf...

28. 07. 2014 0 0 Out of ČZU Zpět na Úvod
Úvodní fotka
47. ročník moravského festivalu Vizovické Trnkobraní se uskuteční v pátek 22. a sobotu 23. 8. Jako každoročně v areálu likérky Rudolf Jelínek. Při poslechu skvělých českých a slovenských interpretů potečou švestičky zajisté proudem.

Hned páteční odpoledne bude hudebně našlapané a nenechá návštěvníky ani na minutu vydechnout. Interpreti střídavě vystoupí na stage A a B, aby nenastalo jediné hluché místo. V tomto sledu se po sobě představí Mandrage, Koblížci, Tomáš Klus, Visací zámek, Mig 21, Wohnout a Monkey Business. Od půlnoci do dvou hodin do rána je pak DJ připraven rozjet divokou letní párty.

Pořadatelé letošního ročníku se rozhodli fanoušky trochu napínat a přední kapelu festivalu odtajnili teprve nedávno. Jedná se o elánem nabitou skupinu KRYŠTOF, na kterou se můžete těšit druhý den Trnkobraní, tedy v sobotu. Zahrají české legendy mezi kapelami, Tři sestry a Mňága a Žďorp, slovenské kapely Inekafe a Desmod a představí se i historicky první vítězka pěvecké soutěže SuperStar Aneta Langerová či lamač teenagerských dívčích srdcí Adam Mišík.

Pokud Vás degustace slivovice ani vystoupení kapel moc nebere, mohla by vás na Trnkobraní nalákat legendární soutěž v pojídání kynutých švestkových knedlíků. Bude jich k dispozici okolo 1 300, takže se klidně můžete přijít naobědvat.

Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketstream jako permanentka za 610 Kč (pátek + sobota) či za 330 Kč na pátek a 380 Kč na sobotu. Cena na místě pak bude za 380 Kč/pátek, 450 Kč/sobota, 730 Kč/permanentka. Facebookoví fanoušci Trnkobraní mohou mít vstupné na oba dva dny za 580 Kč (Tato slevová akce „Happy hours“ se vyhlašuje nepravidelně na facebooku festivalu).Více o programu či rozhovory s interprety naleznete na oficiálních stránkách.

Autoři: Aneta Kučerová
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

31. 10. 2019 0

9. ročník Life Sciences Film Festivalu

Číst více
15. 05. 2019 0

Nová Miss Agro 2019 zvolena! Jak probíhal legendární festival plný pití, hudby a dobré zábavy?

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙