Ať vás síla provází i v roce 2013

Úvodní fotka
Pravidelní čtenáři i příležitostní brouzdalové, jen pár hodin nás dělí od série výbuchů na obloze, od cinkotu skleniček, novoročních polibků a ranní kocoviny. Naše redakce pro vás má malý silvestrovský dárek a několik přání.

Na rozdíl od minulých let vkročíme už 2. ledna oběma nohama do zkouškového období. Ještě minulý rok se první zápočtový týden v lednu rozjížděl pomaleji než sto sedmička v kopci, ale letos už to bude jízda. To by nám však rozhodně nemělo zabránit v razantním proskočení do dalšího kalendáře. Ten bude jistě tradičně opředen mnoha předsevzetími, přáními a vyhlídkami. Překročení pomyslného prahu 2012/2013 vás i přes nedávnou obavu z konce světa a s malou nadějí, že už nic nebudete muset řešit, vystřelí do dalšího roku na vysoké škole. Do dalšího roku plného zkoušek, povinností, studia, ale hlavně akciček, přátel a skvělých zážitků. 

Vše nej do dalšího roku.

Po našem vánočním Gangnam dárku jsme si pro vás na Nový rok schovali ještě jednu malou krabičku s mašlí a popiskem „Čtenáři iZUN“. Je to stomegová krabička, která na vás čeká na uložto.cz. Jedná se o digitální verzi našeho prvního tištěného vydání, které vyšlo papírově ve dvou tisících kusech, a ti z vás, kteří neměli možnost si ho přečíst „obouruč“, mohou si ho v tiskové kvalitě stáhnout právě ZDE.

Poprvé

[heslo je: Čtenáři iZUN]

Do roku 2013 vám přejeme:

Viktor Kořínek — šéfredaktor

Elán, nadšení a životní energii. Ať přesně víte, co děláte a proč to děláte, a buďte v tom nejlepší. Dejte si vysoké cíle, pracujte na nich a splňte si je.

Jan Rajtr — fotograf

Jasnou životní vizi, cíl nebo smysl života, který vám pomůže jít si za svými sny v další etapě cesty života. V životě však není nic důležitějšího než zdraví vaše a vašich blízkých. Proto vám za sebe přeji hlavně a především ono zdraví.

Michala Volná — redaktorka

Hlavně sílu do života! Vstávat každý den s úsměvem na rtech a probouzet se s pocitem, že se těšíte na každý další den. A protože i pozitivní energie se šíří rychle, tak vám přeji, ať se vám podaří nakazit co nejvíc lidí ve vašem okolí.

Lukáš Hlubuček — správa sociálních sítí

Všem čtenářům chci popřát vše nejlepší v novém roce, splnění všech naplánovaných cílů. Budu doufat, že nikoho nepotká nedostatek štěstí, lásky, nebo zdraví.

Jan Masner — správa webu

Vy sami víte nejlépe, co chcete a potřebujete. A já vám to všechno přeji. :-)

Lukáš Vávra — programátor

Přeji vám, ať je pro vás rok 2013 rokem, který prožijete, a ne jen přežijete. Ať je plný zážitků, úspěchů, spokojenosti a pohody.

Šimon Vlásenko — organizátor

Přeji vám spoustu studijních úspěchů, štěstí, zdraví, spoustu super akcí na naší skvělé univerzitě a také abyste ze studentského života vydojili co nejvíce. :)

Lenka Vorlíčková — zástupce šéfredaktora

Ať jako dnes, tak v novém roce

iZUN pluje po potoce,

časopisy rozdává,

reportáže nahrává.

Pro čtenáře, pro diváky,

Nové články, nová díla,

doufejme, že vám nějaká ta přízeň zbyla!

Hodně štěstí do nového roku 2013, mnoho úspěchů a spousty společných článků.

Jakub Kopecký — zástupce šéfredaktora

Užijte si ten následující rok tak, jak jen to půjde. Řekněte si, čeho chcete dosáhnout, a jděte za tím. Nic není nemožné! A buďte sexy! :)

Jan Misák — redaktor

Přeji naší univerzitě, aby se jí v novém roce dařilo kvalitní výukou zvyšovat prestiž svých absolventů.

Nezapomínejme také, že náš diplom a titul budou mít váhu odvíjející se od jména univerzity, které jí děláme i my samotní.

Lucie Čižmářová — fotografka

Všem přeji do nového roku hlavně zdraví, jelikož to je nejdůležitější, pohodu a žádný stres při plnění vytyčených cílů. Musíme přejít hodně pohoří, než dojdeme k cíli, tak proč si tu cestu kazit... stačí jít se vztyčenou hlavou. ;)

Eliška Hasníková a Dominik Žemlička — korektoři

Přestože důležitější je dívat se na obsah (hm, ten spolužák/ačka je ale vtipný/á a inteligentní), a ne na obal (hm, to je pěkný borec / pěkná borka), přejeme vám, ať jsou jakékoli vaše literární výplody v roce 2013 krásné i na pohled — prosté gramatických chyb a obecné češtiny.

Autoři: Viktor Kořínek
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

26. 11. 2018 0

Kdo nepije s námi, pije proti nám

Číst více
27. 02. 2018 0

Srdce studentů ČZU již brzy zaplesají na Vinohradech!

Číst více
01. 01. 2018 0

Novoroční předsevzetí aneb tak zase za rok

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙