Rektorův pohár opět dobyt

05. 11. 2015 2 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Pot. Slzy. A krev. Nebo spíš kosa, banán a čaj? Pojďte se podívat, jak vypadalo včerejší běžecké klání.

Další ročník je za námi! Tradiční Běh o pohár rektora odložil šat 54. ročníku a pomalu se chystá na příští polokulaté narozeniny.

Vše se odehrávalo na tradičním místě, asi 300 m od KTV, odkud jako první vyrazila na trať kategorie žen a veteránek. Trať byla natočená na tradičním okruhu.

mapa

Bohužel se slunečné ale chladné počasí odrazilo na počtu účastnic, kterých bylo o 18 méně než v loňském roce. Ovšem vítězka Jana Lábusová, za ČZU, ovládla kategorii žen a trať 3 500 m zaběhla v krásném čase 14:22, čímž se od loňského roku zlepšila o neuvěřitelné 3 minuty a 12 sekund. Na druhém místě se „o prsa“ umístila Laděna Hrstková za tým ACOM. Třetí místo obsadila Marcela Nývltová - VSK MEDIK.

Ráda bych vyzdvihla, že od 5. do 19. místa se všechny ženy hrdě hlásily k „týmu“ ČZU.

Top komentář
08 listopadu, 2015 - 13:36 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat, kdy zde budou fotky? :) Děkuji

V kategorii Ženy - veteránky vyhrála loňská bronzová Karla Mališová - USK Praha, 2. místo patřilo Blance Gololobovové - AVC Praha a bronz si odvezla Jana Seemanová - K2.

Pánská kategorie svého šampiona po roce nezměnila, a tak s časem 22:12 jako vítěz odešel Petr Pechek Kerteam. Druhé místo si také ponechal student ČZU Josef Havlíček se ztrátou 14 sekund. Třetí opět o 14 sekund za Havlíčkem skončil Zdeněk Zeman.

bop1

I v kategorii Mužů - veteránů své prvenství obhájil Michal Kovář - Sokol Unhošť. Stříbro si vydobyl Tomáš Rychecký - HH Smíchov. Třetí flek byl vybojován Robertem Žižkou - OS Prameny zdraví.