Bufet na FLD se v budoucnu stane minulostí

21. 04. 2011 3 0 Univerzita Zpět na Úvod
Drazí zemědělci a hlavně studenti lesnické a dřevařské fakulty. Je naší smutnou povinností oznámit, že proslulý bufet na této fakultě bude během těchto prázdnin zrušen a přemístěn do prostor nové budovy Fakulty životního prostředí.

Jen málokdo si umí představit „lesárnu“ bez onoho pověstného stravovacího zařízení, které vždy provonělo gulášem a polévkami celé patro budovy. Bufet, ve kterém studenti i profesoři spokojeně popíjeli Braníka a řešili důležité studijní záležitosti. Na konci tohoto semestru je však v plánu přemístit tuto kantýnu do nových prostor Fakulty životního prostředí. V přízemí nové budovy je již nyní vyhrazena a připravena plocha, která poskytne zázemí pro nový bufet.

Z informací, které jsme od vedení FŽP získali, bude vyhlášeno výběrové řízení na provozovatele nového bufetu a nejpozději do 1. září tohoto roku by měl být nový podnik vybavený a plně funkční. Můžeme tedy jen doufat, že současný provozovatel získá možnost i nadále plnit naše žaludky výbornými pizzami, bagetami a hlavně sekanou, která je mezi strávníky FLD opravdu proslulá.

A co se stane s bufetem tak, jak ho známe teď? Jeho prostory budou rekonstruovány a následně využity na výuku a výzkum studentů. Nový bufet bude podle současného vybavení laděn do stejné světle zelené barvy, ve které jsou laděny všechny prvky budovy FŽP. Užijme si tedy poslední chvilky strávené v pomyslném „srdci FLD“ a s každým Braníkem připijme na dlouhou a slavnou historii tohoto bufetu.

VK

Autoři: Viktor Kořínek
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

08. 03. 2018 0

Nový pavilon FLD: Základní kámen položen!

Číst více
29. 09. 2017 0

iZUN Průvodce po ČZU 2017 - Podmaňte si svou školu!

Číst více
24. 10. 2016 2

Na mušce redaktora: nová kantýna PEF

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 21 dubna, 2011 - 12:56

To je hnus - přechod z krásného domácího prostředí do sterilní místnosti bez duše. A ty stoly na stojáka, fůůůj! Co to bude za život bez braníčka v bufáči:(. Doba je neúprosná. RIP starej dobrej bufáči...

| 45
Hnizdo
Hnizdo - 22 dubna, 2011 - 19:58

Náš krásný bufík přesunou do té hnusné, nevzhledné obludnosti? a ještě ke všemu nové výběrové řízení? to si nezaslouží :( Pryč jsou rána s Bránikem, protože ranní ptáče bez lahváče, vůbec nikam nedoskáče...

| 28
Spíca
Spíca - 24 dubna, 2011 - 10:20

!Ztráta kouzla, vůně, chuti .... Chce se mi plakat.

| 41

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙