Co nevynechat tenhle týden den po dni

27. 11. 2016 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Poslední listopadový půl týden a první prosincové dny nejsou jen jednou z posledních šancí napsat dopis Ježíškovi, ale i příležitostí užít si trochu zábavy či kultury, před vánočním nevyhnutelným shonem. Co tedy všechno můžeme tenhle týden podniknout?

Pondělí 28. 11. 2016

Přednáška: ICT Security (anglicky)

PEF: EIV 15:45

Cílem je především obohacení a doplnění standardní výuky, podpora konkurenceschopnosti absolventů na trhu práce a další prohloubení katedrové spolupráce s praxí.

NUTNÁ REGISTRACE

REGISTRACE: http://kit.pef.czu.cz/cyklus-prednasek-odborniku-z-praxe-z-oblasti-ict

Přednáška: Přes Turecko do Gruzie

RKU I 18:00

Kdy vyrazit na stop do Turecka? Ideálně týden po pokusu o převrat....Pokud Vás zajímá, jak vypadá aktuálně Turecko a divoká Gruzie k tomu, přijďte. 

Divadlo ABC:  Drž mě pevně, miluj mě zlehka

Divadlo ABC 19:00 

V americké tančírně tanga se setkávají lidé nejrůznějšího věku, pohlaví, národnosti, náboženského vyznání či sexuální orientace...To, co je důležité venku, zde není podstatné... Jde tu totiž o jediné - o tanec. Krásné ženy, vysoké podpatky, odvážné šaty, vášeň, slunce, temperament... Anebo také obyčejní lidé. "Poutníci směřující k místu zasvěcenému potřebě lásky, dotyku a objetí, které pohání hluboce lidská potřeba pohybovat se společně do rytmu hudby - obyčejná touha tancovat." Tango tu není pouhým tancem, ale životní cestou, novým způsobem vnímání sebe i světa kolem - otevřením dveří v pokoji života.

Divadlo ROKOKO: Návštěvy u pana Greena

Divadlo ROKOKO 19:00

Náhodná automobilová nehoda přivádí do styku dva muže, kteří by se jinak nikdy nesetkali, a navždy změní jejich život. Rozdělují je dvě generace, a co začíná jako komedie kontrastu kultur, se vyvíjí ve vyhrocený příběh o riziku osamělosti, předsudků a netolerance. Jak týdny plynou, vytváří se přátelství, prověřují se lidské vztahy a odhalují tajemství.  

Úterý 29. 11. 2016

Akce: Afterparty Rozlet 2016

Klub C 20:00

Pro všechny Rozleťáky tu máme afterparty. Těšit se můžete na promítání fotek, premiéru videa z kurzu i soutěže mezi týmy.

Kino Aero:  Aero naslepo

Kino Aero 20:30

Máte rádi překvapení? Věříte dramaturgům kina AERO, že vás dokáží příjemně překvapit? Když přijmete naši hru a zkusíte „Aero naslepo“, nebudete do poslední chvíle vědět, na jaký film jste se vypravili. Zato budete mít jistotu, že zaplatíte přesně takovou částku, jakou sami uznáte za vhodné. Předem totiž neplatíte nic. Po projekci pak dostanete možnost ocenit čerstvě nabytý zážitek částkou, kterou si sami určíte. A ještě jednu jistotu máte – pokud přijdete a zjistíte, že jste promítaný film už viděli, vykompenzujeme vám takovou ztrátu času jedním pivem zdarma. Jdete do toho?

Divadlo ABC:  August August, august

Divadlo ABC 19:00  

Klaun August August má velký sen, drezírovat bílé lipicány. Na půdorysu až pohádkovém se rozehrává jeho zápas s ředitelem, který, jako každé personifikované zlo, tomuto snu staví do cesty nesplnitelné úkoly. Nesplnitelné pro klauna. Copak klauni mají tradiční rodinu, tradiční obleky a tradiční způsoby? Ale August si poradí. Každý úkol splní díky své nespoutané fantazii, nekonvenčnosti a průzračnému pohledu na svět. 

Středa 30. 11. 2016

Akce:  Festival Vína

Klub C 19:00  

Konference:  XXII. Mezinárodní konference racioální použití hnojiv

Aula ČZU, celodenní akce

Konference je zaměřena na vliv racionálního hnojení na výši a kvalitu rostlinných produktů, možnosti zajištění rostoucí potřeby potravin a faktory omezující rostlinnou produkci. Značná pozornost je věnována pozitivnímu, ale i možnému negativnímu vlivu rostlin a hnojení na životní prostředí s cílem soustředění podkladů o průniku cizorodých látek a toxických prvků do půdy a následně do potravního řetězce.

Zasedání: Akademická obec PEF

PEF: EI 15:45

Z rozhodnutí pana děkana Ing. Martina Pelikána, Ph.D. je na den 30. listopadu 2016 (středa) od 15:45 - 17:15 hodin svolána do posluchárny EI akademická obec PEF. Svolání akademické obce vychází ze Statutu PEF ČZU části čtvrté, článku 9, bodů 4 a 5 (viz https://www.pef.czu.cz/cs/r-7006-o-fakulte/r-7016-oficialni-dokumenty/r-7959-platne-dokumenty). Pan děkan se rozhodl v době konání akademické obce přerušit výuku (tzn. v 15:45 - 17:15 hod nebude výuka probíhat). Budeme proto velmi rádi, když přijdete do posluchárny EI a na setkání akademické obce se aktivně zúčastníte diskuse po úvodních vystoupení předsedy AS PEF a děkana PEF.

Přednáška: Jak se hledá práce v 21. století I

SIC 259 17:30 

Jak se hledá práce v 21. století? Jak funguje trh práce? Jak najít a získat práci, kterou chci? Jak napsat CV? Jak se připravit na pohovor? Na co se ptát?

NUTNÁ REGISTRACE

REGISTRACE: https://wp.v2.czu.cz/cs/event/register/1457/jak-se-hleda-prace-v-21-stoleti-i

Divadlo ABC: České Vánoce

Divadlo ABC 19:00

Slavný milostný příběh nenaplněné lásky, hledání smyslu a životního cíle.

V inscenaci nejde jen o zvěstování narození Božího syna, ale i o zkoumání paradoxů, které tato skutečnost nese, je-li zasazena do českého prostředí. Vše se nese v duchu velké nadsázky a příběh přináší nečekané a paradoxní situace. Jinými slovy, vedle oblíbených i méně známých koled a atmosféry plné vánoční nostalgie se můžete těšit i na komické situace a dialogy, které ukáží, jak to asi mohlo vypadat, když do nejmenované vsi kdesi v české kotlině dorazila zpráva o narození Spasitele. Věříme, že toto poněkud bizarní spojení vás dojme i současně pobaví. 

Čtvrtek 1. 12. 2016

Seminář KPT: Aktuální témata v pícninářství a trávníkářství 2016

MCEV II D135 10:30

Seminář KPT "Aktuální témata v pícninářství a trávníkářství 2016".

Divadlo ABC: Pan Kaplan má třídu rád

Divadlo ABC 19:00

Příběh o zdolávání neuvěřitelných zákrut cizího jazyka ve třídě plné lidí, kteří už dávno překročili školní léta. Jedinečný slovní humor se tu střídá se steskem po domově a vše je doplněno řadou písniček z celého světa. Inscenaci připravil pro Divadlo ABC tým pod vedením Miroslava Hanuše, který má na kontě veleúspěšný činoherní muzikál Šakalí léta. Tato inscenace získala ocenění Komedie roku 2009 a cenu odborné poroty na GRAND Festivalu smíchu v Pardubicích.

Divadlo ROKOKO: Top Dogs

Divadlo ROKOKO 19:00

Originální komedie nás zavede do bizarního prostředí rekvalifikačních terapií pro propuštěné manažery ve vysokých funkcích – tzv. top dogs. Ti, co dříve vedli a řídili velké koncerny a společnosti a vyhazovali z práce tisíce lidí, byli najednou sami vyhozeni. Ale společnost potřebuje především produktivní členy. A vše je nakonec jen a jen business. Stačí dobrý nápad, a tak je pro tyto propuštěné zřízen kurz, v němž mají být hroutící se znovu postaveni na nohy skrze nejrůznější psychoterapie, modelové situace a nácvik „správného chování“.

Pátek 2. 12. 2016

Akce: Sportovní ples TJ ČZU Praha 2016

Klub C 20:00

Jestli rádi tančíte, nenechte si ujít Sportovní ples TJ ČZU Praha. Vezměte své partnery, kamarády, spolužáky, rodiče, děti... A přijďte v pátek 2.12.2016 do Klubu C v areálu České zemědělské univerzity. Kapela City Band začíná hrát od 20.00 hodin. Kromě tance vás čeká fajn zábava, občerstvení a bohatý společenský program. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji na sekretariátu KTV od 1.11.2016. Doprodej bude probíhat i na místě. Cena lístku je 150,- Kč. Nezapomeňte, společenské oblečení je samozřejmostí.

Divadlo ABC: Holky z kalendáře

Divadlo ABC 19:00

Na počátku byla skutečná událost, která se stala námětem pro film a později i základem úspěšné divadelní hry. Dámy v letech z jednoho venkovského hnízda, kde není příliš bohatý společenský život, se domnívají, že mají své nejlepší časy za sebou. Každá z nich se musí vyrovnávat s nějakou těžkou životní situací – odchodem dítěte, smrtelnou nemocí manžela, krachem živnosti, manželskou nevěrou – a to bez naděje, že jednou bude líp a že ještě za nějakým rohem čeká nový a lepší život. Nápad nafotit kalendář s akty je bláznivý úlet, který se postupně promění ve velkolepou vzpouru proti osudu, proti stáří, proti životní marnosti. 

Divadlo ROKOKO: Hráči

Divadlo ROKOKO 19:00

Děj dnes už klasické komedie se odehrává v atraktivním prostředí falešných karetních hráčů, jejichž filozofie je jednoznačná: Bystrý vtip, jasný rozum a hlavně žádné ohledy. Podvod stíhá podvod, hra podvodů je stále spletitější a nakonec ústí v překvapivou pointu. Precizní, překvapivá stavba hry, mistrně vedené dialogy a řada velkých hereckých příležitostí - Gogolovi Hráči mají švih a vtip.

Divadlo ABC: Prohlídka zákulisí v divadle ABC

Divadlo ABC 21:50

Víte co je dekadentka, elevace, forbína či jak se věší horizont? Nevíte? V tom případě vás zveme na prohlídku zákulisí divadel ABC a Rokoko. Budete mít možnost nahlédnout do divadelního zázemí, kam se běžný divák nedostane.

Sobota 3. 12. 2016

Akce: Nohejbalový turnaj ČZU:GO!

KTV 13:00

Autoři: Městská divadla pražská, Roman Kotvald
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 05. 2022 0

Ohlédnutí za jubilejním 10. ročníkem Plesu ČZU s iZUNem

Číst více
07. 04. 2020 0

Můj karanténní deníček

Číst více
27. 02. 2020 0

Milý YouTube, stůj při nás!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙