ČZU má novou královnu krásy, Miss Agro je plnoletý festival!

11. 05. 2016 9 {{ articleTotalLikes }} Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Osmnáctý ročník Miss Agro je úspěšně za námi. Tisíce diváků se přišlo podívat na největší open air festival konaný v nejkompaktnějším univerzitním kampusu v Čechách. Krásné počasí, ještě hezčí muzika a ty nejkrásnější dívky. Pokud jste chyběli, pojďte s námi alespoň z malé části nasát atmosféru, od letošního roku již plnoletého, festivalu naší univerzity!

Program začal – jako již tradičně – ve dvě hodiny odpoledne. První kapelou, která nás potěšila svojí hudbou, byla kapela Dětský pokojíček, vítěz iZUN Music Challenge 2016. Během jejich vystoupení se v zákulisí začala děvčata připravovat na první disciplínu. Dále se nám představila kapela Covers for Lovers, po které následovalo vyhlášení výsledků z rektorského dne, který se konal dnes dopoledne.

Návštěvníci Miss Agro

Ve čtvrt na pět jsme mohli poprvé spatřit naši desítku finalistek. Proběhlo představení, rozhovory a promenáda v šatech. Následovalo vystoupení všemi očekávané kapely Sto Zvířat, kteří to na podiu rozjeli a dav, který se během tří hodinek nahromadil v našem areálu, přivedli do toho správného varu.

Sto Zvířat

Ve čtvrt na sedm přišla na řadu druhá část soutěže. Mohli jsme vidět promenádu v plavkách, vystoupení našeho krále Majálesu 2016 Vítka Klugera s jeho družinou a následovala takzvaná Speciální disciplína. Ta se odehrávala na atrakci, kdy dívky stály na stupíncích a velkými nafukovacími beranidly se snažily jedna druhou shodit.

Finaslistky při boji na atrakci

Mezitím probíhala zvuková zkouška legendární kapely Buty. Ve chvíli, kdy měla děvčata splněnou další disciplínu, se mohl rozjet mejdan. Na hity této kapely si minimálně pobrukoval snad každý a ten kdo ne, jako by nebyl.

Finálová desítka

Lehce po půl deváté naše oči potěšilo vystoupení ČZU Cheerleaders a pak přišel ten čas. Čas dozvědět se, která z deseti dívek se stane královnou ČZU pro tento rok. Vyhlášení se svorně ujali pan rektor prof. Ing. Jiří Balík, CSc., dr.h.c. a pan prorektor doc. Ing. Petr Heřmánek, Ph.D. s hudebním doprovodem od Honzy Nedvěda z kapely Bek Ofis.

Dámy a pánové, dovolte nám představit Vám vítězky 18. ročníku Miss Agro v těchto kategoriích:

Miss sympatie Tiger se stala dívka s číslem 10 Michaela Šubrtová
Miss iZUN se stala dívka s číslem 2 Nikola Nejedlíková 2. vicemiss se stala dívka s číslem 5 Markéta  Santajová 1. vicemiss se stala dívka s číslem 4 Patricie Joglová Miss Agro 2016 se stala dívka s číslem 7 Lada Pařízková
 
Vítězka letošního ročníku Miss Agro

Po vyhlášení přišla chvíle klidu, ale to bylo jen ticho před bouří. Když se ozvaly první tóny kapely Mydy Rabycad, před podiem propukl dav v taneční euforii, která trvala až do samého závěru jejich vystoupení. Poté se návštěvníci pomalu ale jistě rozutekli.

Top 10

Nenechte si ujít rozhovory s kapelami a s vítězkou Miss Agro 2016 Ladou.

Mydy Rabycad

Plnoletost našeho festivalu byla oslavena velmi zdařile, proto doufáme, že i další ročníky budou minimálně stejně tak vydařené jako tento. Slunce, hudba, dobrá nálada – to jsou hlavní rysy Miss Agro. Příští rok to nepropásněte ani vy!

Top komentář
11 května, 2016 - 11:09 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Tam bohužel selhala technika, nikoliv zvukař.

Mrkni taky na tohle

04. 12. 2018 0 0

Byl tu festival. Jako víno!

Číst více
08. 03. 2018 0 0

Jeden svět, náš svět!

Číst více
11. 10. 2017 0 0

Filmy, vědomosti a gejzíry pozitivní energie. Již brzy LSFF na ČZU

Číst více

Komentáře

Uživatel

Odpovídáte na komentář {{ commentParentAuthor }}.

Naši partneři

  • Dáme zkoušku KPMG Díly na traktory CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP