Honza Nedvěd, Dětský pokojíček a El Vitus ve zpovědnici iZUNu

14. 05. 2016 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Připlouvá vlna rozhovorů z Miss Agro. Na diktafon jsme zachytili Honzu Nedvěda, vítěze iMCH - Dětský pokojíček a jako třešničku současného úřadujícího krále Majálesu El Vita!

HONZA NEDVĚD

iZUN: Jak se ti bude hrát na Miss Agro?  

Jak se mi bude hrát? Bude se mi hrát určitě krásně, protože tady jsou samí milí lidé a pro ty se vždycky hraje dobře. I když hrajeme s kapelou Bek Ofis a přijde na nás někdo z ČZU, tak to je vždycky nejlepší.  

iZUN:

iZUN: Máš radši hraní v klubech nebo venku takhle na festivalech?  

Já venku zas tak často nehraju. Ale kdybych mohl, tak bych to hodně kombinoval. Mám strašně rád teplý počasí. Jezdil bych ideálně po festivalech, fakt by mě to bavilo. Ale nemám teďka tolik příležitostí, protože se o to příliš ani nesnažím. Dělám na jiných věcech. Když to dobře dopadne, tak třeba příští rok už to bude lepší. 

iZUN: Pustil bys svůj protějšek do takovéhle soutěže jako je Miss Agro?  

Já určitě. Proč ne? Kdyby jí to bavilo a chtěla by se nějakým způsobem zviditelnit, nebo prostě měla pocit, že ji to v čemkoliv pomůže, nebo to prostě chce udělat, proč ne? Určitě jo. 

Máš mezi holkama nějakou favoritku?  

Ty jo to nevím, jestli se má říkat, jako mám. Já si upřímně myslím, že všechny mají na to, aby vyhrály. Mám tam dvě kamarádky, kterým bych to samozřejmě přál, protože je znám, ale není to tak, že bych si řekl tahle musí stoprocentně vyhrát, to ani ne. Spíš jsou prostě dobře vybraný holky. Hlavně vypadá, že si to docela užívají, takže to je podle mě to úplně zásadní, já nevím, jak moc je to brané vážně tady v tuhle chvíli. Jestli by odcházely zdrcený a plačíčí, kdyby se jim to nepodařilo. Spíš si myslím, že je to pro ně taková zkouška jestli vůbec nějaké takovéhle soutěže mají zkoušet.

Co tvoje studentská léta, vím, že si studoval tady na ČZU. 

(smích) Já jsem už delší dobu pryč ze školy, udělal jsem magisterské studium. Dokončil jsem ho. Dokončil! I když mě to teda stálo hodně úsilí a energie, a v tý době co jsem měl magisterský, tak už sem ho fakt dělat nechtěl a první tři roky mě teda hodně štvaly tady, protože já jsem nechtěl ani moc na žádnou školu, která by měla zemědělský zaměření, ale prostě jsem se nedostal na VŠE, tak jsem šel sem. Ale pak mě to začlo bavit, některý ty ekonomický předměty, a měl jsem tady skvělého učitele, který na mě furt řval a nakonec mě donutil hodně číst zajímat se o ekonomii, ale abych to zkrátil, i teďko v tuhle chvíli bych se nejradši vrátil, a byl tady s těma lidma, protože ty lidi jsou to, co tu školu dělá školou a to má ČZU fakt nejlepší. Máš hrozně málo příležitostí v České republice, kdy bys byla na škole, která má svůj vlastní kampus, kde můžeš s těma lidma fakt bejt celej den. Jinde jsi furt někde izolovaně, ty lidi se vlastně ani neznaj. Tady je to podle mě ta jedna z největších výhod ČZU, že se tady lidé můžou poznat, že se tady dělají seznamováky typu ČZU:GO!, které jsou podle mě fantasticky dělané. No takže, takže tak no. 

Honza Nedvěd

iZUN: Super, nějaká pozvánka, kde budeš v nejbližší době hrát? 

Já vás pozvu na dva koncerty. Jeden bude s Bek Ofis, ten bude 24. 5. v La Loca, což je úterý, a já budu mít v pátek 27. 5. koncert sám v A studio Rubín, je to na Malé straně, večer.Ale bude to jako fakt sólovej koncert, nikdo jiný tam nebude, budu tam jenom já s piánem a kytarou, takže je to takový jako trošičku maličkatý, nebude to koncert v normálním slova smyslu, ale bude to spíš takovej unplugged, než klasickej koncert. 

Dětský pokojíček

iZUN: Jak se vám hrálo na Miss Agro?  

Úplně výborně, protože to bylo krásně nazvučený. A na pódiu bylo tichoučko. Takže byl to klídeček pro nás. Bomba.

Pod pódiem bylo taky tichoučko?  

Pod pódiem tichoučko nebylo, to bylo taky super.

iZUN: Takže jste spokojení s tím kolik lidí tak dorazilo? 

Jo, určitě. Jako mohli jsme hrát i dýl. Ale tak. (odmlčí se) Málo času. 

iZUN: Máte mezi holkama nějakou favoritku? Prohlíželi jste si je? 

Ježíš, tam je favoritek.

Všech deset?  

Já většinou, když hraju, tak se koukám buďto do vzduchu nebo do... na nohy... svoje, takže sem se moc nedíval na ... (smích)Ale on tady má přítelkyni, takže on moc jako nemluví radši. 

iZUN:

iZUN: Pustili byste svůj protějšek do něčeho podobného Miss Agru? 

Asi určitě, proč ne? V klidu jo.

Nevím jaké máte zkušenosti s hraním, ale určitě jste už hráli v nějakém klubu, tak jaké to je, líbí se Vám víc v klubu nebo takhle na festivalu?  

Mně klub.Těžko říct. Já to mám asi radši venku.V klubu bejvá lepší zvuk, nerozlíhá se to, ale venku je to takový... Když není zima ......Přesně když je to teplo a v létě ty festivaly jsou skvělý. Je to fajn.  

Dětský pokojíček 

iZUN: Co Vaše studentská léta, studujete vůbec ještě? 

Tak tři nestudujou a tři studujou.No jako to učení moc není a ty párty, to je asi každej den skoro, protože je to takový... je to náročný... hodně, není to lehký bejt muzikant. No je to těžký.

Ještě něco mi chcete povědět? 

Tak třeba, že jsme teďka natočili náš první klip, kterej brzo vyjde......Za dva tejdny a je to na písničku Napořád, kterou jsme tady mimochodem hráli.…Je tam třináct songů, takže se podívejte na náš facebook například. :-) 

El Vitus 

iZUN: Jak vnímáš svoji výhru krále Majálesu? 

El Vitus 

iZUN: Budou se realizovat nějaké věci, co jsi říkal, například závodní velbloudy? 

Už jsem byl v Emirátech vyjednávat o dodávce 20 prvních kusů závodních velbloudů a chci to dotáhnout do konce. Nebude to ovšem lehké, musí se vytyčit nová trasa, aby se na velbloudech dalo jezdit. Pevně věřím, že DPP tuto nabídku využije a budeme moci jezdit na Suchol na velbloudech. (smích)Poté bych se chtěl také postarat o modernizaci kolejí, jelikož jsem měl v programu výměnu postelí. Myslím si, že by to už bylo potřeba. 

iZUN: Chystáš se do Kolejní rady nebo do Senátu?

Do Kolejní rady nemohu, protože nebydlím na kolejích, ale vím o skvělých adeptech, kteří se na tento post hodí a někteří z nich už tam i jsou. Otázka týkající se Senátu je otázka do budoucna, až budou volby, určitě budu uvažovat o tom, zda se jich zúčastním či ne.

iZUN:  

Mrkni taky na tohle

09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více
08. 05. 2019 0

Seznamte se se Sárou Frankenfeldovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem devět

Číst více
06. 05. 2019 0

Seznamte se s Karolínou Junkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem sedm

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙