iZUN hledá posily! Kdo z Vás přijme novou výzvu?

07. 10. 2014 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Máte rádi výzvy? Jednu pro Vás máme! Naše univerzitní noviny mají v hledáčku aktivní a kreativní mladé lidi, kteří se nebojí být součástí úspěšné studentské organizace a kteří mají chuť spřádat slova a věty do článků, fotit, kreslit nebo prostě se jen aktivně zapojit do studentského života.

Mnoho HR manažerů Vám jistě potvrdí, že zářez v životopisu, informující lovce hlav o tom, že jste během studií dělali něco jiného, než jen seděli v knajpě, Vám u většiny pohovorů značně pomůže. To by ale neměl být jediný důvod, který vede Vaše oči po dalších řádcích tohoto náborového článku.

Naše studentská organizace, Univerzitní noviny ČZU iZUN.eu, Vám nabídne mnohem víc než jen nějaký řádek v CV. Jde hlavně o zkušenosti a Váš osobní rozvoj. Protože hlavní motivace stát se členem studentské organizace musí být ve Vás. My Vám k tomu poskytneme platformu, na které se můžete realizovat a prohlubovat svoje dovednosti.

Rádi píšete, ale nejste si jistí formou a obsahem? Povedeme Vás, jak se zlepšit. Rádi kreslíte, ale neumíte dokonale pracovat s počítačovou grafikou? I to Vás dovedeme naučit. Fotíte a rádi byste se naučili pracovat v ateliéru? Pomůžeme Vám. Bylo Vaším snem si někdy zogranizovat hudební akci, ale nemáte pro to prostor? Dáme Vám ho.

Za více než šest let, co iZUN na univerzitě funguje, jsme sami nabyli mnoha zkušeností. A tak naše jednotlivé týmy vedou lidé, kteří ve svém oboru mají spoustu znalostí, které mohou předávat dál. Lidé, kteří svým koníčkem žijí a mnozí se jím dokonce i živí.

Zapomenout ale nemůžeme ani na to, že pokud se s námi rozhodnete spolupracovat, budete v naprostém centru dění. Budete vědět kdo s kým, kdy a kde na ČZU a i mimo ni, budete zkrátka v obraze a získáte nespočet kontaktů. Jako členové redakce budete komunikovat s velkou spoustou aktivních, zajímavých a inspirativních lidí, kteří Vám nejen mohou ledacos sdělit, ale mohou vás i inspirovat nebo nasměrovat k vašim budoucím cílům.

Samozřejmě, že u nás můžete počítat s akreditacemi na akce, s výhodami jak na ČZU, tak mimo ni, novinářskou legitimací, workshopy k Vašim zájmům a kolektivem skvělých, nadšených a aktivních lidí. Ale také u nás najdete přátele, inspiraci, zábavu a zajímavou práci.

V současnosti hledáme především redaktory, kteří se nebojí psát své názory, kteří mají chuť vytvářet něco hodnotného a rozvíjet něco, co má obrovský potenciál a význam.

Že nemáte zkušenosti? Nevadí, máte-li nadšení a chuť, vše ostatní Vás už naučíme.

Místa máme ale volná i na těchto pozicích:

  • Fotograf
  • Grafik
  • Organizátor
  • Kameraman a střihač
  • PR manager
  • Programátor
nabor@izun.eu

Napište nám na adresu nabor@izun.eu a uveďte své jméno, ročník, fakultu a jaká pozice by Vás u nás zajímala. Připojte prosím i telefonický kontakt pro snazší komunikaci.

Sáhněte po příležitosti, přijďte k nám realizovat Vaše nápady, kreativitu a invenci. Pojďte s námi dojit informace a užít si skvělé studentské časy na nejzelenější univerzitě v zemi.

Autoři: Viktor Kořínek, Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

08. 04. 2019 0

iZUN Music Challenge je tu!

Číst více
13. 03. 2019 0

Jak jsem jel s tátou na dovolenou

Číst více
08. 03. 2019 0

Pomoz tvé oblíbené hudební kapele ke slávě. Přihlaš ji do IMCH 2019 i ty!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙