iZUN Music Challenge aneb první casting na Miss Agro 2014

24. 10. 2013 2 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
23. 10. 2013 se odehrála IMCH vol. 1 letošního akademického roku. A jaké kapely byly k vidění? Jaké byly soutěže? Čtěte dál a dozvíte se, co jsme pro vás vydojili!

O vaši přízeň soutěžily kapely „Bezpatyboty“ a „Lola Běží“. Celý večer, jehož začátek byl naplánován na 21:00 hod., se odehrával v duchu rock-popové moderní hudby. Pakliže by někdo chtěl namítat, že účast celého večera byla nedostačující, s naprostou jistotou mohu potvrdit, že ačkoliv tanečníků nebyl přeplněný parket, atmosféra se blížila bodu varu a byla velmi příjemná.

Bezpatyboty Lola běží
Měly, každá, několik minut na sehnání jednoho prezervativu..

Zahajující kapela Bezpatyboty si do repertoáru zařadila svých 10 skladeb a temperamentním výstupem zahřála celé publikum. Už od samého začátku s posluchači, v rytmu alternativního rocku, pohupovaly songy jako např. „Zvíře z Dejvic“, „Možná“ nebo „Koňská“. Ohromující aplaus potěšil i účinkující, kteří neopomněli sledovat, stejně jako posluchači, probíhající zápas Bayernu s Plzňičkou.

iZUN: Jak se dneska večer máte?

Dneska se cítíme skvěle.

iZUN: Líbí se vám náš školní areál?

Jo, ale starý Céčko se mi líbilo víc, abych řekl pravdu.

iZUN: Chtěli byste vyhrát soutěž a hrát na Miss Agro?

Ani jsme skoro nevěděli, že jdeme do nějaké soutěže, dozvěděli jsme se o ní až po tom, co jsme viděli plakáty.

iZUN: Poslední otázka, co si myslíte o klecovém chovu drůbeže?

1: Já jsem rozhodně proti.

2: Já taky, ale když jím kuřata a vajíčka taky, tak...

3: Já podporuji volný výběh.

Top komentář
27 října, 2013 - 13:12 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

17.12 je další kolo ;)

Po odehraném prvním poločase i na území IMCH vol. 1, se animátoři ujali své role a spustili soutěže pro holky i kluky. Jen co se shromáždilo 5 dívek, dostaly poněkud bizardní úkol. Měly, každá, několik minut na sehnání jednoho prezervativu. Zatímco probíhalo hledání po sále, přišla řada na kluky. Jejich úkolem bylo dokázat svou mužnou bojovnost a rychlost, a sice co nejrychlejším vypitím jednoho půllitru dobře chlazeného géčka na ex. Pro větší množství přihlášených semifinalistů, se uskutečnila dvě kola. Vítězi z každého z nich se na konci celé akce utkali ve velkém finále, kde bylo povinností vypít jedno malé a jedno velké pivo. Komplikací se stalo pití, rovnou dvěma brčky, malého pivka.

Jakmile skončila tato soutěž, pokračovalo se v hře holek. Všechny, nastoupené s prezervativem, dostaly do ruky banán a měly na něj kondom co nejrychleji natáhnout. V obou soutěžích se hrálo o předměty ČZU nebo lístky na Hokejovou bitvu, plánovanou na 31. 10. 2013.

..získala nejen hlasitou podporu potleskem...

Lola Beží vběhla na scénu v našem druhém poločase večera (ačkoliv Plzeň tou dobou už věděla své a byla na konci celého zápasu). Alternativní-pop účastníky nejen rozhoupal, ale dokonce je zvedl ze židlí, přiměl tančit a některé dokonce i zpívat. Během jejich koncertování se parket nevídaně zaplnil a celá společnost tak nabyla elektrizující náladu. Ve chvíli, kdy se však zpěvák kapely rozhodl vejít mezi „prostý lid“, bylo vystaráno. Kapela „Lola Běží“ si získala nejen hlasitou podporu potleskem a vyvoláváním svého jména tanečníky, ale zároveň i většinovou podporu celého publika, jež je posunulo do finálového večera, který proběhne v letním semestru.

iZUN: Jak se dneska večer máte?

Skvěle, měli jsme perný den, asi ne tak perný jako Beatles, ale byl a teď jsme to zakončili a je nám strašně fajn. Dneska jsme byli v Óčku a povídali jsme o našem křestu, novým klipu a završili jsme to koncertem tady, což bylo strašně fajn :)

iZUN: Líbí se vám náš školní areál?

Dobrá hospoda se pozná podle záchodů, a ty máte skvělý. Když jsme přijížděli, tak mi v hlavě proběhla otázka, co se asi děje v budovách, kde bydlí studenti.

iZUN: Chtěli byste vyhrát soutěž a hrát na Miss Agro?

Jak se to dá zařídit? (smích)

iZUN: Poslední otázka, co si myslíte o klecovém chovu drůbeže?

Kuba (basák): Mě se nedávno líbila ta studie, že by jim vzali mozkový kmen a ony by jenom vegetili a nevnímali tu tragédii.Kuba (zpěvák): Já osobně jsem pro úplný vegetariánství, prostě by nikdo neměl jíst maso.(smích) Složky, které jsou v mase se dají nahradit jiným způsobem. Je to prostě proti všemu.

Do velkého finále postupují každoročně vítězi všech tří IZUN Music Challenge, které probíhají v průběhu akademického roku. Chcete i vy rozhodnout o kapele, která nám zahraje na „Miss Agro 2014“? Přijďte s námi tedy vybrat, v pořadí, již druhého semifinalistu, a to 17. 12. 2013 do klubu „C“. Již brzy vám na izun.eu představíme příští účastníky pro vol. 2. Tak se pojďte těšit společně s námi a rozhodněte, kdo bude příští hvězdou jedinečného open air festivalu, konaného přímo v areálu ČZU.

Autoři: Kristýna Mertová, Zuzana Havlíková Foto: Jan Rajtr
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

08. 04. 2019 0

iZUN Music Challenge je tu!

Číst více
13. 03. 2019 0

Jak jsem jel s tátou na dovolenou

Číst více
08. 03. 2019 0

Pomoz tvé oblíbené hudební kapele ke slávě. Přihlaš ji do IMCH 2019 i ty!

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělkyně
Anonymní zemědělkyně - 27 října, 2013 - 11:07

Ty jo, celkem mě mrzí že jsem tuhle akci prošvihla. Nevím jestli jsem tak nevšímavá a nevšimla si plakátů/letáků v areálu nebo někde na fb, a nebo jestli selhala propagace z druhé strany. Další challenge snad už nezmeškám :)

| 67
KM
KM - 27 října, 2013 - 13:12

17.12 je další kolo ;)

| 81

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙