Kapela Simple Muffin ovládla druhý iZUN Music Challenge!

18. 12. 2013 3 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
V úterý 17. 12. se konalo další kolo iZUN Music Challenge. Jaké kapely se jí zúčastnily, jaká vyhrála a jak vlastně celý večer probíhal? Vydojili jsme pro vás všechny potřebné informace!

Ve 20:00 hodin se otevřely brány Céčka a začali vcházet první návštěvníci 2. kola IMCH. Jejich první cesta vedla k baru a mezitím se připravovala první kapela na pódiu.Tentokrát nám na Music Challenge zahrály hned tři kapely: Deliwery, Simple Muffin a Joe Purple.

IMCH vol. 2

První kapela, která se pokusila získat vaši přízeň, byla pražská kapela Deliwery, která zahrála hned několik svých písniček. Jakmile spustila první písničku, lidé se hned přihnali na parket a začali bujaře tančit a podporovat kapelu v koncertování. Ti, kteří se nenacházeli na parketu, se mohli přihlašovat do připravených soutěží nebo jen tak sedět u stolu a popíjet pivko či jiné nápoje, které si mohli zakoupit na baru.

Kapela Deliwery dohrála a nebyla by to správná ČZU akce, kdyby se nesoutěžilo v exování piva. Proto taky jako další přišla na řadu tato soutěž, která měla jako cenu lahev vodky a pár Red Bullů na zapití.

IMCH vol. 2

Soutěž úspěšně proběhla a výhercem se opětovně stal Petr Marek z Technické fakulty, jehož sání brčkem je opravdu grandiózní! Po soutěži mohla na pódium nastoupit v pořadí druhá hrající kapela, kterou byla kapela Simple Muffin, pocházející také z Prahy. Kapela hrající několik let měla také velké ohlasy návštěvníků a bylo těžké porovnávat, která z kapel byla lepší.

Top komentář
20 prosince, 2013 - 15:44 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Zdravím, byly přidány další fotky z akce.

Po kapele Simple Muffin následovala krátká pauza, při které mohli studenti doplnit tekutiny na baru, kterých bylo po tancování rozhodně zapotřebí. Už bylo něco po 11. hodině, když začala hrát třetí kapela, a to kapela Joe Purple pocházející z Loun. Opětovně nám bylo dokázáno, že je těžké rozhodnout se, které kapele dát hlas a popostrčit ji tak blíže k vystupování na Miss Agro.

IMCH vol. 2

Všechny tři kapely totiž odvedly skvělou práci a postaraly se nám tak o skvělý zážitek, za který jsme jim všichni na konci večera mohli děkovat.A kdo vlastně vyhrál?

Byla to pražská kapela Simple Muffin. Gratulujeme vítězi a těšíme se na něj ve finále, zároveň děkujeme všem zúčastněným kapelám.

Na úplném konci večera proběhlo slosování všech hlasujících o párty zájezd do Řecka od společnosti Student Travel. Šťastná výherkyně měla z ceny velkou radost.

Dobrá hudba, půllitr piva či jiného nápoje a skvělá atmosféra se společností se nám všem postaraly o dobře strávený večer, který si rádi zopakujeme na 3. Music Challenge, která se bude konat na začátku příštího semestru.

Hlasování

Prošvihli jste první dvě kola? Tak je na čase se zúčastnit toho 3. Pořád ještě máte šanci rozhodnout, kdo bude hrát na Miss Agro a zároveň si zahrát o hodnotné ceny.

Autoři: Kristýna Mertová Foto: Jan Rajtr, Lukáš Čerych
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

14. 04. 2019 0

Další ročník iZUN Music Challenge je za námi! Kdo z kapel vystoupí na Miss Agro 2019?

Číst více
08. 03. 2019 0

Pomoz tvé oblíbené hudební kapele ke slávě. Přihlaš ji do IMCH 2019 i ty!

Číst více
08. 03. 2019 0

Pomoz tvé oblíbené hudební kapele ke slávě. Přihlaš ji do IMCH 2019 i ty!

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 20 prosince, 2013 - 00:34

Zdravím, budou nějaké další fotky z akce?

| 40
AV
AV - 20 prosince, 2013 - 08:52

Co nevidět bychom měli nahodit fotogalerii.

| 58
Jan Rajtr
Jan Rajtr - 20 prosince, 2013 - 15:44

Zdravím, byly přidány další fotky z akce.

| 61

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙