"Lesárna" vybojovala na Miss Agro 2013 hned tři zářezy

15. 05. 2013 6 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Nekončící průvody lidí tečou směrem do útrob zemědělky. Slunce kličkuje mezi mraky a tachometry píp se blíží k červenému poli. Překrásné dívky se chystají ke svému debutu v tepajícím srdci ČZU. Do zvuků ševelících lidí se nesou basy kapel. Open air festival krásy Miss Agro 2013 tluče na okna a vchází.

Nekončící průvody lidí tečou směrem do útrob zemědělky. Slunce kličkuje mezi mraky a tachometry píp se blíží k červenému poli. Překrásné dívky se chystají ke svému debutu v tepajícím srdci ČZU. Do zvuků ševelících lidí se nesou basy kapel. Open air festival krásy Miss Agro 2013 tluče na okna a vchází.

Procházím areálem. Do ruky mi přistává pivko a každých deset metrů slyším: „Nazdár. Co ty tady? Jak se vede?“ Lidi, které jsem neviděl snad tři roky se zde záhadně objevují a zvou mě na „jégra“. Ve vzduchu voní pražené mandle, shisha, klobásy a hlavně je cítit neopakovatelná atmosféra skvělé pařby.

Pozorní návštěvníci mohou slyšet Ticho. Ne však to opravdové, ale vítěznou kapelu letošního iMCH Ticho de Pre Cupé BAND, která startuje pohodovou atmosféru a trávníčky se plní prvními diváky.

V zákulisí v Kruhové hale se však odehrává už docela jiné představení. Líčení, choreografie, příprava na rozhovory a na vystoupení před tisíci lidí. Našich dvanáct překrásných finalistek se chystá, aby se vám předvedlo v celé své kráse.

A zatímco DJ ROCKSTAR skrečuje beatuchtivým posluchačům, náš král PSYczech I. se svou družinou nastupuje pod pódium a společně se chystají na svou grandiózní majálesovou show. Vltava, modrá ústřice, Call on me a to vše završeno Gangnam stylem. Dav šílí a Ondřej Melichar skáče do čela pódia pouze v boratkách. Diváci se ani nestačí napít a na pódiu už rajtují zemědělské divoké slečny Cheerleaders.

Top komentář
17 května, 2013 - 13:35 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Co takhle dát někam všechny fotky a videa hlavně z promenády v plavkách? Díky

Ve čtvrt na pět konečně přichází chvíle, na kterou všichni čekají. Ze zákulisí přichází missky a předvádějí defilé v načechraných sukýnkách. Z první divácké ochutnávky pak padají do spárů moderátorů a holkám nezbývá, než začít baštit knedlíky, pózovat s hráběmi, povozit se na Zdeňkovi jako koníkovi Toníkovi nebo předvést rugby zákrok složení moderátora.

„Ukaž nám, jak bys nás jako sejmula," vyzývá Pavlu Holou (rugbistku) jeden z moderátorů. Následně se Pája, i v patnáctipalcových podpatcích, rozebíhá a sráží ho v rychlosti na zem. Nikdy nezapomenu na jeho vytřeštěné oči a zadunění pódia po dopadu.

Kromě zápasu Česko – Norsko jsme se však těšili nejvíc na to nejatraktivnější, a to promenádu v plavkách. Aby se všichni dostatečně soustředili na vnady krásek, moderátoři spolu s davem odpočítali konec zápasu a zatleskali našim klukům k příjemnému vítězství 7:0. Pak už se to rozjelo. Všechny nádherné slečny v jednoduchých černých plavkách roztančily své zadečky po molu a bylo opravdu na co koukat.

Páni porotci si až zapomněli zapisovat, jak byli unešeni vnady našich zemědělkyň.

Když pak padla půl osmá, nebylo už při koncertu NO NAME možné projít hustým davem. Vlny rukou nad hlavami připomínaly korálový útes a Igor Timko hecoval dav, který následně zalil jejich největšími peckami.

Videoreportáž z produkce iZUN TV:

Miss Agro se stává...

Letošní miss organizátoři ověnčili hned šesti tituly. Málokdo však tušil, že jedna dívka jich shrábne rovnou polovinu. Letošní kategorie byly krom Miss Agro, 1. a 2. vicemiss také Miss iZUN, Miss Maxim a Miss Sympatie Agrofert.

Naše historicky první Miss iZUN, Sandra Kalinová, měla tu čest předat korunku krásy její nástupkyni. Ta kromě zájezdu od CK MUNDO, korunky a květin získala i malé roztomilé štěně.

Klára Paletová Miss iZUN a Agro 2013

Bylo mi ctí předat dívce z mé fakulty, tedy Lesnické a dřevařské, Kláře Paletové, všechny tyto dary a vodítko.

Klárka však s přebíráním nehodlala končit a čtenáři časopisu Maxim jí věnovali i tuto kategorii.

Šerpu s nápisem Miss Sympatie Agrofert si spolu s mnoha cenami odnesla Daniela Brožová.

Rozhovor s Miss iZUN, Miss Agro a Miss Maxim 2013 Klárou Paletovou 

iZUN: Dnes jsi zvítězila rovnou ve třech kategoriích, jak si takového úspěchu ceníš?

Asi hodně, protože jsem dokázala to, jak jsem již psala v rozhovoru, že se konečně ukázalo, že i na lesárně jsou hezké holky.
To se dostáváme k tvojí fakultě, jak ta tě podporovala na cestě za vítězstvím?

Tak určitě hodně, protože moje Fakulta lesnická a dřevařská mi natočila skvělé video. Potom mě strašně moc podporovali spolužáci, kteří byli i dneska hodně slyšet, protože stáli pod pódiem. Taky mě podporovali různí profesoři, třeba tím, že mě propagovali na fakultním FB. Tak tímto bych jim chtěla moc poděkovat.

iZUN: Ještě někomu bys chtěla poděkovat?

Jak sem zmiňovala, tak celé Fakultě lesnické a dřevařské, mým spolužákům a také mojí mamce, která mi držela doma palce. A jelikož nám včera umřel pejsek, tak o to víc mě dnešní vítězství těší!

iZUN: Byla jsi nervózní před vyhlášením?

Asi už ani ne, spíš během těch všech disciplín a potom už to z nás ze všech myslím spadlo.

iZUN: Užila sis dnešní den nebo to bylo tak, že jsi spíše kvůli stresu moc nevnímala?

Díky organizaci si myslím, že jsme si to všechny užily a že to byl super den!

iZUN: Co se ti dnes nejvíce nebo nejméně povedlo?

Asi bych pochválila to, že jsme to všechny holky zvládly. Stálo nás to hodně sil, hodně práce, jak to soustředění, tak focení. Myslím si, že se z nás stala dobrá parta.

iZUN: Stala ses také, na základě hlasování našich čtenářů, Miss iZUN. Čím si myslíš, že čtenáře tvoje fotografie tolik zaujala?

Tak to asi já nemůžu posoudit, to je věc každého. Ale myslím si, že velkou roli hrála ta lesárna.

iZUN: Na kterou část svého těla si nejvíce pyšná?

Možná nohy. Na to, že jsem malinká, tak asi ty. (úsměv)

iZUN: Fotografie byly celkem odvážné, kde je tvoje hranice u fotek tohoto typu?

Tak asi tam, kam jsme došli. Doma určitě pro přítele ukážu víc, ale veřejně, to se asi moc stydím.

iZUN:

iZUN: Kterého zvířete se nejvíc bojíš?

Asi žádného. (smích)

iZUN: Takže máš ráda i pavouky?

Ti mi nevadí… Ale možná… Nemám ráda myši… Ty jejich ocasy! (smích) Já bych se třeba ráda přihlásila do Faktoru strachu!

iZUN: Co bys dělala, kdyby na tebe v zoo vyběhl hroch?

Skočila bych asi na něj, silnější zvítězí. (smích)

iZUN: Názor na klecový chov drůbeže.

Ježiš, na to se mě neptejte, protože někdo můj názor na to v komentářích označil, že je stupidní. Jelikož jsem tam napsala, že nám by se asi taky nelíbilo, kdyby nás někdo zavřel do klece. Já preferuji domácí chov drůbeže a tím to asi ukončím…

Tím to však nekončilo. V rozhovoru pro naše noviny řekla Klárka, že chce vyhrát proto, aby dokázala, že na FLD jsou i krásné dívky, a nejen pánové s pírkem za kloboukem. Poslední dívka, která z těchto končin západního konce areálu získala titul Miss Agro, byla Jana Stejskalová. Ta tehdy pro Lesnickou a environmentální fakultu získala toto sličné prvenství. To se psal rok 2007 a letos po dlouhých šesti letech získala Klára Paletová jako první dívka v historii korunku suchdolské královny krásy pro FLD.

Miss Agro 2013 se stala Klára Paletová.

Po jejím boku stanuly Daniela Brožová na postu 1. vicemiss a Šárka Hulinková jako 2. vicemiss pro rok 2013.

 

Na zakončení celého suchdolského hudebně-exhibičního večera rozezněl areál svým banjem Ivan Mládek se svými (jak on tvrdí) vykopávkami. Medvědi nevědí, Prachovské skály, nebo o polibku s ovarem. Nevynechal ani song o cestě do Prahy, a dav, značně opojen atmosférou a hektolitry protočeného piva, mu zobal z ruky. S posledním zrnem však dozněl i poslední zvuk a v deset hodin třicet minut se vše začalo postupně rozpouštět. Jediné, co zbylo, byl prázdný areál a kelímky po kolena.

Kdo nepřišel, lituje. Stejně jako každý rok se akce obešla bez jediné kapky z nebe a i když se mraky nad Suchdolem honily, nezabránilo to deseti tisícům zemědělců zpívat, pít a radovat se ze studentského života, tak typického pro ČZU. Ti nesilnější jedinci pak pokračovali na afterparty do Hany Bany a v režiji DJ ROCKSTARA zakončili celý program v ranních hodinách.

Autoři: Viktor Kořínek Foto: Jan Rajtr, Viktor Kořínek, Jakub Kolesa, Filip Škeřík
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

22. 11. 2019 0

Gaudeamus Alkotour ČZU 2019: ohlédnutí za titulem

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více
08. 05. 2019 0

Seznamte se se Sárou Frankenfeldovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem devět

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 15 května, 2013 - 12:20

Která vyhrála Miss Sympatii? Z článku jsem se to nedozvěděl. Děkuji.

| 101
MM
MM - 15 května, 2013 - 13:59

Je to tam ;) "Šerpu s nápisem Miss Sympatie si spolu s mnoha cenami odnesla Daniela Brožová."

| 100
Basty a Vojta
Basty a Vojta - 15 května, 2013 - 15:43

Ahoj lidi, rád bych Vám všem poděkoval za účast, byly jste boží. I když Jaroslav Uhlíř loni nasadil laťku vysoko, Ivan Mládek myslím důstojně završil 15. ročník

| 94
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 16 května, 2013 - 16:06

Rozpouštět se vše začalo až ve 22:30! A od prvenství Jany Stejskalové uplynulo šest let! A né pět. Ale chápu, těžké počty. 2013-2007=6

| 96
JKo
JKo - 17 května, 2013 - 00:59

Ano, máte pravdu, ironie je opravdu na místě. Tyto neomluvitelné chyby se staly po tom, co jsme se bez spánku probrali 5000 tisicí fotkami, 7 hodinami záběrů, napsali reportáž a přepsali rozhovory, abychom Vám v 9 hodin ráno mohli nabídnout první reportáž. A budeme to dělat dál. Ač při tom někdy uděláme měnší, či dokonce větší chybu, kterou jistě vy, pozorní čtenáři iZUNu, vždy najdete.

| 60
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 17 května, 2013 - 13:35

Co takhle dát někam všechny fotky a videa hlavně z promenády v plavkách? Díky

| 103

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙