Miss Agro 2013 klepe na dveře. Na co se můžete těšit?

06. 05. 2013 8 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Již za osm dní areál ČZU po roce opět ožije jedním z největších open-air festivalů v ČR. Volit se bude nejkrásnější dívka zemědělky a při této příležitosti Suchdol rozezní stálice české a slovenské hudební scény. Co všechno pro nás chystá 15. ročník Miss Agro?

Pořadatelem letošního ročníku je studentská organizace ČZU:Go! ve spolupráci s dlouholetým organizátorem Miss Agro Vojtou Dvořákem.

Přípravy na úterý 14. května

Casting

Focení finalistek

Stejně tak jako v loňském roce, probíhalo i letos focení hned dvojí. O obě se postaral Jan Rajtr. Oficiální reprezentační fotografie, stylizované do čisté jednoduchosti, vznikaly v ateliéru na SICu.

Ateliérové fotky - Jan Rajtr

Druhé focení spadalo do režie našich novin a jelikož jsme chtěli navázat na tradici zemědělského stylu, opět se fotilo na Brandejsově statku. Vznikly tak odvážné a netradiční fotografie.

Miss iZUN - Jan Rajtr

Doprovodné akce finalistek

Dívky během tří měsíců absolvovali několik společenských a teambuildingových akcí. Jmenujme například Ples ČZU, kde byly poprvé oficiálně představeny veřejnosti.

Ples ČZU

Společně se také vydaly do Chotilska, kde si vyzkoušely hru inspirovanou pevností Boyard neboli TEPfaktor.

Novinkou letošního ročníku bylo soustřední ve vinařství ČZU v Chloumku, kde dívky trénovaly společnou choreografii.

Soustředení finalistek - Vinařství ČZU Chloumek

Finálový den Miss Agro 2013

Line-up

Ani letos nebude nouze o skvělé české a slovenské kapely. Největšími hvězdami letošního ročníku bude slovenská kapela No Name a Ivan Mládek s kapelou, který se bude snažit navázat na loňský famózní úspěch Jardy Uhlíře. Těšit se také můžete na Eddie Stoilow nebo vystoupení vítěze iZUN Music Challenge Ticho de Pre Cupé Band.

Top komentář
07 května, 2013 - 16:55 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Na hokej není nikdo zvědavej, na ten si můžeš jít do každé hospody.

Mezi těmito hudebními vystoupení samozřejmě uvidíte finalistky Miss Agro v různých disciplínách a také se představí například Cheerleaders ČZU nebo letošní Král majálesu PSYczech I.

Kategorie miss

Letos se na pódiu bude rozdávat hned šest ocenění. Kromě vítězky Miss Agro 2013 a její 1. a 2. Vicemiss budu uděleny ještě tyto tituly:

Porota Miss Agro

V porotě letos opět zasednou děkani jednotlivých fakult, zástupce firem Přerost a Švorc a časopisu Maxim.

Pódium a jeho stavba

Stage, stejně jako předchozí dva roky, vyroste vedle kruhové haly. O stavbu se letos stará Jan Dombek. Pokud tedy chcete zažít, jak se takto velká stage staví, zažít spoustu zábavy a vydělat si nějaké to pivko na akci zdarma, neváhejte a napište na jan.dombek@czugo.cz

Atrakce v areálu

Během celého dne bude v areálu velké množství stánků s občerstvením, alkoholem a vším, co k takto dobré akci patří. Točit se bude během celého dne Staropramen, ale chybět nebude ani stánek se Suchdolským Jeníkem, budete si moci zahrát Nintendo, zastavit se u stánku s časopisem Maxim, vydechnot si v chill-out Big Shock zóně, vyzkoušet si bungee rope, podívat se na formuli ČZU nebo obdivovat stáj DRIFT.

Partněři akce

Hlavním mediálním partnerem jsou po roce opět Univerzitní noviny ČZU iZUN.eu, který celý finálový den budou mediálně pokrývat. Generálním partnerem je Agrofert holding, mezi hlavní partnery akce patří Staropramen, BigShock, Novell, dále pak časopis Maxim, TEPfaktor, P&G a Motyčka Hairdesign.

Letošní zdlouhá zima zatím dává tušit, že počasí by 14. 5. 2013 nemuselo být tak krásné, jak tomu bylo v minulých letech. Ale všichni víme, že předpovědi pro Miss Agro nikdy neplatí a počasí bývá nejkrásnější v roce. Uvidíme. Ale ani špatně počasí však nemůže zabránit tomu, že si tento největší suchdolský svátek pořádně užijeme!

Autoři: Jakub Kopecký Foto: Jan Rajtr, Marek Mikel
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

31. 10. 2019 0

9. ročník Life Sciences Film Festivalu

Číst více
15. 05. 2019 0

Nová Miss Agro 2019 zvolena! Jak probíhal legendární festival plný pití, hudby a dobré zábavy?

Číst více
15. 05. 2019 0

Nová Miss Agro 2019 zvolena! Jak probíhal legendární festival plný pití, hudby a dobré zábavy?

Číst více

Komentáře

Uživatel
Prachy
Prachy - 06 května, 2013 - 21:32

Dotaz: neplánujete opět přenos z hokeje? V tu dobu bude od 16:15 utkání ČR - Norsko ;) Pamatuju si, že naposledy bylo při promítání na Miss pěkně veselo (ČR - USA), ale holkám asi trochu vadilo, když při promenádě zařval celý "kotel" GÓÓÓL" :)

| 68
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 07 května, 2013 - 16:55

Na hokej není nikdo zvědavej, na ten si můžeš jít do každé hospody.

| 82
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 07 května, 2013 - 18:02

mluv za sebe

| 74
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 09 května, 2013 - 16:51

stejně prohrajem a pojedem s brekem domů a všichni dosud nejvěrnější fanoušci budou nadávat jak za všechno může trenér, klasika. Pak to není Miss Agro, ale hromadné sledování hokeje, takže o ničem.

| 67
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 12 května, 2013 - 08:33

Na miss agro jsem byla 3x a jako většina jsem neviděla ani jednu finalistku. Mohli by jste sem dát nějaký přesnější časy kapel?

| 50
MissAgro
MissAgro - 07 května, 2013 - 20:42

Možná... :)

| 66
Prachy
Prachy - 07 května, 2013 - 20:59

Jen bych doplnil, že tehdy koukalo na hokej na Miss Agro víc lidí, než na Staromáku ;) Někde je ta zpráva ještě k dohledání...

| 51
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 10 května, 2013 - 11:50

Nevíte prosím, v kolik hodin má hrát jaká kapela?

| 80

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙