Miss Agro 2017: Honza Nedvěd

21. 05. 2017 2 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Podařilo se nám odchytit k rozhovoru Honzu Nedvěda, který se v průběhu let, od jeho prvotního vystoupení s kapelou Bek Ofis po sólovku, stal stálicí Miss Agro. Jaké jsou jeho plány do budoucna? Koho tipuje na vítězku? Která fanynka ho v poslední době nejvíc překvapila?

Honza Nedvěd:

iZUN: Tak jak se ti líbí letošní ročník Miss Agro?

Strašně moc se mi líbí, hlavně proto, že jsou tady The Tap Tap. Ty já mám hrozně rád, oni mají takový správný přístup k životu. Jsou takoví optimističtí a nehledají důvody proč ne, ale spíš proč ano. A navzdory tomu, jaký mají handikap, tak to totálně ignorují a hledají v lidech to lepší. Jsou to fakt srdcaři. Taky mi líbí, že to tady děláte bezbariérové.

iZUN:

iZUN: A co ostatní letošní interpreti, ti se ti taky líbí?

Hrozně moc. Třeba PSH, já sice nejsem žádný hip hoper, ale zrovna PSH mi přijde jako fajn výběr. Skyline taky super. Jestli tohle nebude můj nejoblíběnější ročník, tak nevím, který by byl jiný.

Dělal jsem třeba znělku na ČT k Hydepark civilizace.

iZUN: Máš nějaký typ na vítězku?

Přiznám se, že nemám. Já si totiž nepamatuji čísla holek. (smích)

iZUN:

iZUN: A jméno? Určitě by to finalistce udělalo radost.

To už spíš řeknu „Ahoj, trojko!“ než „Ahoj Petro!“ (smích) Teda můžu ti je popsat, ale nevím jestli se to hodí. Mě se líbila ta, co měla na promenádě, ty svíticí plavky. Ta první, co svítila, ta se mi líbila. (smích)

Bio zpovídaného

Jméno: Jan Nedvěd

Povolání: zpěvák, kytarista a hudební skladatel

Krátký životopis:Zakladatel pražské, pop-rockové kapely Bek Ofis, který se nyní dal na sólovou dráhu. Angažuje se v několika hudebních projektech. Jeho hlas můžete slyšet v televizi nebo také v dabingu. Hraje na klavír a kytaru.

iZUN: Co ty a Bek Ofis?

Já jsem se od kapely trhnul resp. my s Bek Ofis ještě stále nějak fungujeme, hrajeme dál, jenom to nějak příliš netlačíme. Ale já teď spíš vystupuji sólově jako Jan Nedvěd. Už vlastně dva roky.

iZUN: Plánujete teď společně něco podnikat?

Já se občas snažím klukům něco nadhodit. Ale problém je, že každý z Bek Ofis má nějakou práci a je strašně těžké se sejít. Nedokážu teď říct za Bek Ofis, že je tam nějaký velký plán. Určitě pojedeme opět na ČZU!GO seznamovák. Na to se těšíme.

iZUN:

iZUN: Ty teď působíš pod Mad baker music, je to tak?

Ano. Je to takový hudební projekt, nebo vydavatelství. Máme ještě šest dalších interpretů a snažíme se podporovat českou muziku. Já jsem tam zároveň v roli taky jednoho z interpretů, ačkoliv teda nejstaršího, mohl bych být taťka některých z nich.Plánuji pravidelně vydávat hudbu a vždycky k tomu rovnou udělám video. A na Mad bakeru, tam každou neděli vydáváme novou skladbu.

iZUN: Budete vydávat spíš jen covery nebo plánujete dělat i něco vlastního?

My tam děláme převážně covery, to abychom nasbírali lidi, folowery. Aby nás začali sledovat. Ale postupně to přehodíme na vlastní tvorbu. Já už jsem třeba vydal dvě nebo tři písničky, teď budu mít třetí, jako vlastní autorskou.

iZUN: Co Youtubering, líbil se ti?

Byla to moje první zkušenost s Youtuberama, a bylo to fakt zajímavé. Samé mrňavé děti. Mám fantastickou příhodu, kdy za mnou přišla nějaká devítiletá holčička, že chce podpis, tak jsem jí ho dal. Pak přišla znova za půl hodiny, že chce podpis ještě na nějakou kartičku. Pak mi poslala fotku mojí, že mě vyfotila z dálky. (smích)

iZUN:

iZUN: Velká fanynka!

A to je teprve začátek. Pak přišla okolo oběda a viděla, že je tam hodně lidí, že se nikam nedostaneme. Tak mi normálně přinesla hamburgera. A říká „To je pro tebe, abys neměl hlad“. Normálně devitileté stvoření mi přinese jídlo. To bylo strašně hezké. Pak přišla ještě za dvě hodiny a donesla mi ještě pití. (smích)

iZUN: Chceš teď dělat hudbu na fulltime, nebo to je pro tebe spíš jen koníček?

To bych musel vysvětlit, co jako vůbec dělám. Jsou asi tři základní pilíře. Mám firmu s bráchou, ta se jmenuje Hudební banka, licencujeme hudbu do reklam a podobně. Pak dělám okrajově dabing. A pak dělám svojí muziku, jako skladatel. Teď se mi podařilo udělat hudbu třeba do reklam např. k Invii a k Emcu.Mám radost, že to moje skládání někam směřuje, nejenom v populární hudbě. Dělal jsem třeba znělku na ČT k Hydepark civilizace. Tohle je job, co mě baví.

iZUN: Takže se ti vlastně díky Bek Ofis plní sen?

Jo, určitě. Minimálně to byla cesta, jak se dostat dál, do povědomí lidí, který vidí, že umíš dělat hudbu. Být na to mně, tak Bek Ofis jede dál a furt tam spolu blbneme, ale je to těžké se, takhle ve velkém počtu pro něco nadchnout.

iZUN:

iZUN: Klecový chov drůbeže?

Moje přítelkyně tyhle věci dost sleduje. A našla pár chovatelů, od kterých si kupujeme vajíčka a nepodporujeme tím pádem klecový chov, ale volný chov.

Na závěr si můžete poslechnout jednu z Honzových nejnovějších písní:

Top komentář
21 května, 2017 - 20:09 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

S kym budou jeste dalsi rozhovory? :)

Autoři: Michaela Kulhavá, Veronika Šmídová Foto: Filip Soukup, Tereza Javůrková, Petr Zátka
Pohledem autora

<p>Honza je milý, sympatický a na nic si nehrající kluk. Docela upovídaný. Bylo vidět, že atmosféru Miss Agro si dosytosti užívá. Rozhovor s ním byla radost dělat.</p>

nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

14. 10. 2019 0

Změna je život aneb Na slovíčko se šéfredaktory

Číst více
21. 06. 2019 0

Josef Dostál: I když tvrdě pracujeme, měli bychom se u toho umět bavit

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 21 května, 2017 - 20:09

S kym budou jeste dalsi rozhovory? :)

| 15
TD
TD - 22 května, 2017 - 14:43

Ahoj, další rozhovory budou s The Tap Tap, The Beautifuls. Vypálíme je v nejbližších dnech.

| 13

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙