Nucené stěhování obyvatel kolejí

11. 05. 2010 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Jste obyvatelem našich suchdolských kolejí? Podepisovali jste před nástupem na kolej v tomto školním roce prohlášení o tom, že v případě nutnosti budete ze svého, po několika měsících řádně zabydleného kutlochu vystěhováni? Pokud ano, měli byste se začít bát. Termín, kdy mnozí z vás budou muset svůj pokoj opustit, se blíží!

Naše univerzita je společně s ČVUT pověřena pořádáním letošních Českých akademických her. Které tímto ročníkem zároveň oslaví 100 let vysokoškolského sportu v Čechách. Těchto her se zúčastní přibližně 2500 sportovců, kteří budou reprezentovat svou univerzitu ve 26 sportovních odvětvích.  Nemalé části, přibližně asi 500-ti sportovcům bude muset být zajištěno ubytování a to na našich kolejích.

kolej2

Termín Českých akademických her je 6. – 12. 6. 2010. V tomto termínu bude muset spousta z vás opustit své pokoje, aby zde bylo možné ubytovat některé sportovce. Nucené vystěhování současných obyvatel kolejí se bude týkat zejména těch, kteří bydlí na ubikaci, která není plně využita nocležníky. Bohužel jsme se přesně nedověděli, kolika lidí se toto nucené stěhování bude týkat. O tom, kdo si bude muset zanedlouho sbalit svých pár švestek, vás budou informovat vaši vedoucí jednotlivých kolejí.

kolej

S těmi, kdo budou muset opustit své pokoje, plně soucítíme. Pevně však doufáme v to, že i na jiném pokoji se brzo zabydlíte a řádně ho pokřtíte jak se sluší a patří na správné ličky ČZU.

JZ

Autoři: Jiří Zavřel
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

12. 03. 2021 0

Stěhování: krásná představa vs. nervy drásající realita

Číst více
13. 11. 2020 0

Kolejné za dob Covidu - jak se k tomu vyjádřila škola?

Číst více
31. 12. 2017 0

Kolejní Silvestr

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙