Oslňte tanečním umem! Je tu čtvrtý ročník Plesu studentů ČZU

15. 02. 2014 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Už počtvrté proběhne v kulturním domě Ládví Ples studentů ČZU pod záštitou Asociace studentů. V pátek 28. 2. na vás čeká noblesní večer s bohatým doprovodným programem. Naleštěte tedy boty a vyrazte se stát hvězdou tanečního parketu!

Program

Na co se kromě krásných dam a uhlazených pánů můžete během večera těšit? Start je v kulturním domě Ládví naplánován na 19. hodinu. Hudební produkci obstará hudební těleso Golden Big Band Prague kapelníka Petra Soviče a sólisté Martin Maxa a Tereza Bergmanová. Po půlnoci zahraje skupina Professors.

V rámci večera se také můžete těšit na aerobic show, latinsko-americké a standardní tance, skákací boty APO nebo krásu letošní finálové dvanáctky Miss Agro.

Jak už se na těchto plesech stalo tradicí, proběhne také vyhlášení slosovatelných vstupenek o hodnotné ceny.

Vstupenky

K dnešnímu dni jsou všechny vstupenky na ples již rezervovány. Rezervace jsou platné do 24. 2. do 12:00 hod a poté propadnou a jsou k mání široké veřejnosti. Pokud máte o vstupenky zájem, můžete si je dodatečně rezervovat a poté budete přednostně informováni o nevyzvednutých-volných vstupenkách k prodeji. Učinit tak můžete na webových stránkách Asociace studentů. Cena vstupenky na sezení je 210 Kč.

Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více
08. 05. 2019 0

Seznamte se se Sárou Frankenfeldovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem devět

Číst více
06. 05. 2019 0

Seznamte se s Karolínou Junkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem sedm

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙