Prázdninová soutěž o exkluzivní ceny. Pošli DOJING, vyhraj a staň se legendou!

30. 06. 2013 10 {{ articleTotalLikes }} Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Dojing. Tímto článkem zapisujeme do historie start výjimečného zemědělského projektu. Jedná se o výherní experiment pro všechny studenty ČZU, kteří rádi cestují a vyhrávají!

YouTubovým fanouškům určitě neunikla internetová celebrita Matthew "Matt" Harding. Většina z vás ho viděla tančit na všech možných místech světa ve videích s názvem Where the Hell is Matt? Tento člověk jezdí po celém světě a tančí před všemi nejznámějšími památkami světa, s domorodými kmeny i v bohapustých končinách.

Jeho projekt nás inspiroval a rádi bychom vytvořili něco podobného s vámi, studenty ČZU. Tančit je ovšem okoukané. Nechceme kopírovat, ale pouze se inspirovat, a tak jsme zagrokulturnili Mattův nápad. Výsledkem je zemědělsko-cestovatelský projekt Dojing ČZU!

O co se jedná a proč to vlastně dělat?

Dojing je pokus o vytvoření kultu, legendy, zvyku, dogmatu a hlavně super fóru. Chceme po vás, abyste nám do redakce poslali videozáznam nebo fotografii z vašich zahraničních cest nebo putování po krásách České země před nějakou specifickou památkou (tak jako Matt) s jejím popisem a před objektivem předvedli Dojing.

Návod jak předvést perfektní Dojing:

 1. Najděte nějaké místo nebo památku symbolizující zemi (město), ve které se nalézáte.
 2. Namiřte na ono místo foťák či kameru (případně požádejte někoho o podržení).
 3. Stoupněte si bokem ke kameře tak, abyste byli vidět vy i ono místo.
 4. Přidřepněte, vyšpulte zadek a rukama zaťatýma v pěsti napodobte dojící pohyby, jako kdybyste dojili krávu.

Tento třeba jen 5sekundový záběr, nebo fotografii, nám pošlete na adresu [email protected] s Vaším celým jménem, fakultou, zemí a místem pořízeného videa/fotografie. Samozřejmě jej můžete nasdílet na nějaké uložiště a poslat nám jen link.

Vaše záběry na začátku školního roku sestříháme do jednoho videa a vytvoříme tak první díl seriálu Dojing na ČZU 2013. Záběry bude samozřejmě možné posílat celý rok a za rok vše zopakujeme a sestříháme Dojing na ČZU 2014.

Pojďme všem ukázat, že se suchdolští studenti dojit opravdu nebojí.

A co za to? Jakou vám dáme motivaci pro rozjezd?

Prvních 20 soutěžících, kteří pošlou příspěvek, oceníme iZUN kalendářem 2013.

Ze všech příspěvků pak vylosujeme 3 výherce, kteří získají:

 1. Akreditaci se vstupem na všechny akce pořádané iZUNem v roce 2013/2014 zdarma (IMCH, Suchdolská beer liga, křesty kalendáře).
 2. Akreditace na Hokejovou bitvu 2013 (která proběhne letos v říjnu).
 3. Lístek na Majáles 2014.
 4. Půllitr ČZU.
 5. Láhev výborné Dolské medoviny.
 6. A navíc se na Suchdole stanete zemědělskými celebritami, neboť ono video uvidí naprosto každý!

Tak co? Jdete do toho? Pouhých 5 vteřin dojení, chvíle na nasdílení a hned vstupujete do zemědělské historie. Náš nápad bychom chtěli postupně rozšířit i do programů Erasmus na ČZU, aby Dojing byl součástí informačních materiálů a stejně tak bychom o něm chtěli informovat i naše zahraniční studenty.

Top komentář
30 června, 2013 - 22:31 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

tak to je taky síla :-D :-D a chcete teda jen zahraniční cesty, jo? Třeba takový dojing na Karlově mostě by si myslím nebyl tak špatný, hm? I v ČR je spoustu krásných míst... Já se letos do zahraničí nepodívám, ale rád bych se podílel...

Pojďte s námi k tomu dojení informací vydojit i vědro zábavy pro zemědělce. Pojďme všem ukázat, že se suchdolští studenti dojit opravdu nebojí. Že dojíme, kde můžeme, a že z těch letošních prázdnin VYDOJÍME MAXI...MŮŮŮŮŮ.....M!

Mrkni taky na tohle

14. 04. 2018 0 4

iZUN Music Challenge is on!

Číst více
02. 02. 2018 0 0

Jak žít spokojeně, růst a zářit? Rozhovor s Pavlem Filipem!

Číst více
17. 01. 2018 1 0

Co se skrývá pod pokličkou talentových soutěží?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Odpovídáte na komentář {{ commentParentAuthor }}.

Naši partneři

 • Dáme zkoušku KPMG Red Bull CK MUNDO ČZU
 • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP