Týdenní přehled akcí... here we go!!

05. 12. 2016 1 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Mikuláš ztratil plášť, přišel k nám na guláš... aneb blíží se sv. Mikuláš a k tomu neodmyslitelně patří nadílka, my Vám tu nabízíme hned několik super akcí!

Pondělí 5. 12. 2016

Odborná přednáška - Webové a mobilní mapové aplikace

PEF EIV: 15:45 - 17:15

Aplikace jsou v současné době denním chlebem každého studenta. Katedra informačních technologií ČZU pořádá přednášku, již sedmou, z cyklu Informační a komunikační technologie, tentokrát přednáší Ing. Karel Charvát.

 

Akce: Slavnostní zasedání vědecké rady ČZU

AULA ČZU: celodenní akce

Jak být více součástí naší milované školy než tím, že se zúčastníte její oficiální akce? Hod'te se do gala a pojďte se podívat na zasedání vědecké rady!

Ilustrační foto zasedání rady ČZU 

Divadlo ABC: V+W Revue

Divadlo ABC 19:00 

Inscenace vzdává hold nespoutané hravosti V+W, přibližuje dnešním divákům principy a kořeny jejich tvorby a také vyvrací některé zažité představy o tom, jak Osvobozené divadlo fungovalo. To vše se odehrává formou revue, tedy žánru, který byl dvojici V+W tolik vlastní. Těšit se můžete na specifický inteligentní humor, řadu písní Jaroslava Ježka ve zcela nových aranžích a chybět nebudou ani taneční výstupy, které ke každé revui neodmyslitelně patří. Inscenaci nastudoval pro Divadlo ABC režisér Petr Svojtka.

V+W Revue

Divadlo ROKOKO: Hodina před svatbou

Divadlo ROKOKO 19:00

Svatba jediné dcery bohatého podnikatele svede do jeho domu všechny jeho syny i jejich partnerky. Ukazuje se, že den bude dramatičtější, než se původně očekávalo. Synové mají s otcovou firmou svoje záměry, kromě toho má každý z nich svoje vlastní starosti. Mezi nejstarším Maxem a jeho bývalou ženou je divné napětí, prostřední Alex záměrně terorizuje celou rodinu i svou novou přítelkyni, teta se pomalu, ale jistě opíjí, zahradou bloudí nezvaný host, bývalý zaměstnanec firmy, který byl nedávno propuštěn. Nevěsta postupně zjišťuje, že její sňatek hraje nepěknou roli v intrikách jejích sourozenců, a pod povrchem se skrývá děsivé rodinné tajemství, jehož nečekané odhalení přichází v závěru hry. 

Hodina před svatbou

Úterý 6. 12. 2016

Mikulášská ČZU párty!!!

Restaurace klub C: 20:00 - 03:00

 

ČZU: GO! pořádá vánočně laděnou párty! Varování: Nezlobte, na místě bude velká koncentrace čertů! Zvolte si svůj kostým a vyražte na akci! Tak co, skončíte v pekle? Nebo Vás ochrání některý z andělů, případně sličných andělic. Ovšem pokud je Vaše duše temná jako padající soumrak nad ČZU, můžete naopak využít své šance a projevit své sympatie některému z ďáblů.

Od 22:00 je pro Vás připravena soutěž o super ceny, registrace budou probíhat u vchodu na akci.

Mikulášská párty

Čertovská párty s Becherem Lemond!!

Univerzitní klub Kruháč: 21:30 - 03:00

Sežeňte křídla, rohy, případně si nechte narůst "bíbr" a doražte na tuhle párty plnou čertů, andělů a Mikulášů. Celou akci bude provázet Becher Lemond a na jejím konci Vás buď přivede do nebe v podobě krásně opilé hlavy, nebo do pekla v podobě záchodové mísy, případně trávníku před Géčkem. Je to jen na Vás!

AKCE:

  • Becherovka Lemond 30,-
  • Ice Breaker 35,-
  • Beton 60,- 

V rámci akce bude probíhat soutěž o láhev ďábělsky ohnivé kořalky.

Click it: Přednáška se zástupcem společnosti Google: Zákazník v roce 2017 a jak ho oslovit 

 T1: 19:15 - 20:45

Martin Svoboda, Business Development Manager ve společnosti Google.cz, Vám poví, jak si poradit s online marketingem. Představí Vám běžného zákazníka dnešního internetu a poradí, jak ho zaujmout.

Upoutávka na přednášku

Moderovaná konference: Prosperující plodiny - poznatky z výzkumu a praxe

AULA ČZU: 08:00

Konference, kterou pořádá Katedra rostlinné výroby, zaujme spíše studenty Agra. Přednášet bude mnoho odborníků zvučných jmen. Hlavními diskutovanými plodinami budou: řepka, pšenice, kukuřice, mák, soja a slunečnice.

Program akce:

8:00-9:00 Prezence a občerstvení

9:00-9:10: Otevření konference

9:10-9:30 Vystoupení našeho hosta Ing. Antonína Dolečka (Oseva Uni)

9:30-11:00 Krátká představení přednášejících – úvod do problematiky

11:00-11:20 Přestávka a občerstvení

11:20-13:30 Moderovaná diskuse pod vedením Ing. Přemysla Štrance a Ing. Jana Křováčka

13:30-13:40 Ukončení a oběd

PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE! 

VLOŽNÉ: 600 Kč* na osobu, z toho sborník 200 Kč (CD 100 Kč)

Akce se koná také v jiné termíny, na jiných místech, jak můžete vidět v oficiální pozvánce akce zde.

Záběr z loňské konference

Přednáška: Grow Job: FOCUS

A IV: 17:30 - 19:00

Career Center ČZU pořádá další přednášku z cyklu Grow job. Na semináři Vám poradí, jak se lépe koncentrovat na to, co máte, a nepřemýšlet o věcech, o kterých nemáte, např. vnadné křivky místních zemědělek. Pokusí se zlepšit Váš proces učení, a to se teď, když se nezadržitelně blíží zkouškové období, opravdu hodí. 

REGISTRACE ZDE!

Career Center ČZU

Divadlo Rokoko: Molly Sweeney 

Divadlo ABC 19:00  

Jako dítě oslepla. Vytvořila si svůj vlastní svět a dala svému životu smysl. Její manžel osud své ženy sdílí. Miluje ji, ale není schopen uvěřit tomu, že život bez očí může být plnohodnotný. Roky zasvětil pátrání po nějakém zázračném léku, který by dal jeho ženě Molly zrak. Lék nachází v okamžiku, kdy už přestal doufat. I lékař, který je schopen „zázračnou“ operaci provést, už přestal věřit sám sobě a své dovednosti. Touha dát zrak ženě, kterou oba vnímají jako výjimečnou bytost, je spojí, zaktivizuje, přiměje všechny tři jít až na hranice svých možností a prozkoumat svoje vlastní meze. 

Molly Sweeney

Středa 7. 12. 2016

4th International Fair Party

Fakulta tropického zemědělství ČZU v Praze: 17:30 - 21:15

Be fair pořádá již čtvrtý ročník této akce. Tentokrát se Vám představí Sýrie, Kambodža a Myanmar. Máte možnost nadlábnout se jejich tradičními pochutinami a poznat jejich kulturu!

Program akce: 

17.30 Zahájení události         - Úvodní proslov děkana fakulty (doc. Jan Banout, dean of FTZ)         - Mrs. Manal (Embassy of Syria in Prague)         - Hana Chorváthová (Fairtrade Czech and Slovakia)          - Vojtěch Marek (Be Fair CULS)         - Veronika Uhlířová (GLEN - Global Education Network of Young Europeans)18.15 Ochutnávky tradiční národní kuchyně19.30 Vystoupení jednotlivých zemí        - Syria        - Cambodia        - Myanmar21.15 Ukončení akce

Nezapomeňte si přinést vlastní hrnek! 

4th Interantional Fair Party

Přednáška: Jak se hledá práce v 21.století II 

SIC 259: 17:30 - 19:00

Příznivci přednášek z tohoto cyklu jistě vědí, oč se jedná. Seminář pořádá Career Center ČZU a přednáší Mgr. Přemysl Gubani. 

REGISTRACE: ZDE!

Divadlo ABC: August August, august

Divadlo ABC 19:00

Klaun August August má velký sen, drezírovat bílé lipicány. Na půdoryse až pohádkovém se rozehrává jeho zápas s ředitelem, který, jako každé personifikované zlo, tomuto snu staví do cesty nesplnitelné úkoly. Nesplnitelné pro klauna. Copak klauni mají tradiční rodinu, tradiční obleky a tradiční způsoby? Ale August si poradí. Každý úkol splní díky své nespoutané fantazii, nekonvenčnosti, průzračnému pohledu na svět. 

August, August, august

Čtvrtek 8. 12. 2016 

Erasmus CULS Awards 

ESN CULS Prague: 19:00 - 00:00

Erasmácká parodie na jiné slavné AWARDS, ve kterých můžete zvolit Erasmáka roku nebo například největšího opilce z Erasmu. Po skončení této akce se můžete jít nadlábnout na následující akci, 

International Dinner

Kruhová hala CULS: 19:00 - 23:00

Studenti, kteří jsou v Čechách na Erasmu, připraví dobroty typické pro jejich zemi a podělí se s Vámi o své tradice a kulturu, včetně nejvíc hraných písní a skečů, které nějakým způsobem prezentují jejich zemi.  Ti, kteří sami uvaří a podělí se s ostatními, mají vstupné zadarmo, a pokud si schováte účtenky, proplatí Vám hodnotu spotřebovaných potravin až do 400 korun. Držitele ESN karet zaplatí 50 korun a ostatní 100. REGISTRACE ZDE!

International dinner

Pátek 9. 12. 2016

Divadlo ROKOKO: Strýček Váňa

Divadlo ROKOKO 19:00

V dramatu Strýček Váňa, stejně jako v ostatních vrcholných hrách A. P. Čechova, jde o variaci na téma zmarněného života na ruské provincii konce 19. století. Konflikt mezi zidealizovaným a skutečným všedním životem, zklamané lásky, nenaplněné ambice, naděje v lepší budoucnost a rozčarování z reality, to všechno jsou atributy, které ani během času neztratily na přesvědčivosti a jejichž prostřednictvím můžeme nahlédnout i do dnešní společnosti. 

Sobota 10. 12. 2016

Divadlo ABC: Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

Divadlo ABC: 17:00

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

Divadlo Rokoko: Kdo se bojí Virginie Woolfové?

Divadlo Rokoko: 17:00

Kdo se bojí Virginie Woolfové?

Městská divadla pražská: Prohlídka zákulisí v divadle ABC

Divadlo ABC 21:50

Víte, co je dekadentka, elevace, forbína či jak se věší horizont? Nevíte? V tom případě vás zveme na prohlídku zákulisí divadel ABC a Rokoko. Budete mít možnost nahlédnout do divadelního zázemí, kam se běžný divák nedostane.

Top komentář
06 prosince, 2016 - 08:50 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Ta první přednáška není povinná tak, jak píšete.

Mrkni taky na tohle

02. 05. 2022 0

Ohlédnutí za jubilejním 10. ročníkem Plesu ČZU s iZUNem

Číst více
28. 04. 2019 0

Poslední, zápočtový týden je tady!

Číst více
16. 04. 2019 0

Konference PMcon 2019: Na cestě k projektovému leadershipu

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 06 prosince, 2016 - 08:50

Ta první přednáška není povinná tak, jak píšete.

| 11

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙