Vánoce na ČZU

13. 12. 2017 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Jak na Zemědělce propukla vánoční atmosféra? Pokud jste náhodou chyběli na vánočních trzích nebo na večerní párty, zkuste nasát atmosféru z následujících řádků!

Vánoční trhy ČZU

Přípravy byly velké, ale natěšenost ještě větší! Řekněte, kdo by nemiloval ten pocit, kdy vyleze ze školy a dá si klobásu, perníčky, svařák nebo medovinku? Jako loni jste se nemuseli tlačit někde na Míráku nebo Staromáku, ale mohli jste si tyhle dobrůtky vychutnat i před naší menzou. Studentské organizace se totiž spojily a přichystaly pro Vás vánoční trhy ČZU!

Od 11 hodin jste tu mohli slyšet koledy, pocítit tu vůni grilovaných klobás a svařáku. Sednout si ke stolům, u kterých bylo díky "ohřívačům" příjemné teplo, a nasávat tu naši, zemědělskou, vánoční atmosféru.

Mohli jste si tu i zasoutěžit! iZUN.eu si pro Vás ve spolupráci s Mobil.cz připravil také zajímavou soutěž, jejíž vyhlášení se konalo na večerní vánoční párty. Chybět nesměl ani DIY vánoční "instagram filter", se kterým jste se mohli vyfotit.

Sice jsme neměli betlém, zvířata, obří vánoční strom nebo ručně dělané ozdoby na prodej, ale stejně měly trhy tak kouzelnou atmosféru, která se dá těžko popsat, a víte proč? Protože byly naše! Takže příští rok se na Vás zase těšíme! Nepečeme se s tím přeci jen tak!

Vánoční párty

Poslední párty semestru, to přeci není jen tak. Až moc rychle blížící se zápočty a zkoušky děsí každého z nás. Proto není od věci od toho alespoň na chvíli utéct a užít si poslední radostné chvíle před popravou.

Už při cestě na Céčko se nedala přehlédnout blikající světýlka, barevné řetězy a další výzdoba, která k Vánocům neodmyslitelně patří. U vstupu jste si při zaplacení mohli zakousnout lahodné perníčky, které pekly šikovné ručky našich organizátorek a jejich pomocníků. Při rozhlédnutí po prostoru Céčka se nedalo nevšimnout si vánočních outfitů v podobě šatů ve tvaru vánočních stromečků, čelenek se sobími rohy a santovských čepiček.

Neodmyslitelnou součástí celého programu byly také zajímavé soutěže o ještě lepší ceny. Ve spolupráci s Mobil.cz probíhala celý den soutěž o kosmetické balíčky a zlatý hřeb večera byl Beer bong, který si rychle našel svého vítěze.

Pak už se jako na každé dobré párty pilo, tančilo a zase pilo! Kromě klasických párty hitů jste mohli zaslechnout i taneční verze vánočních koled a songů. Ani při ohlášení poslední písničky si rozjaření hosté neodpustili skandování "ještě jednu!". Bohužel jejich prosbě nebylo vyhověno, ale o to víc se budou těšit na příští semestr a další skvělé párty, co nás čekají!

Tak co? Doufáme, že jsme Vám alespoň přiblížili atmosféru našich Vánoc na ČZU. Jestli jsme se s Vámi nepotkali na trzích letos, tak se určitě potkáme příští rok a stejně tak na párty! Teď už jenom přežít zápočtový týden, Vánoce a hurá na zkoušky! Ale nebojte, čím horší to bude, tím lepší potom budou párty!Tak teda šťastný a veselý!


Autoři: Bára Pohlová Foto: Markéta Langová, Tereza Pechová, Aleš Hlaváček, Filip Soukup
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

15. 12. 2016 0

Jaké byly Vánoce na ČZU?

Číst více
15. 04. 2024 0

O slávě a budoucnosti Brandejsova statku

Číst více
22. 02. 2024 0

Casting Miss Agro 2024 je tady!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙